Battlefield 4 | PS3

• Thread starter Thread starter ke$ha
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اين GEO leaderboard چه جالبه ركورد و امتياز همه رو ميتوني ببيني. ولي از بچه ها فقط لوكيشن 2 نفر رو زده بود . يكي تو اصفهان بود , يكي هم خرم آباد.

كلا سالبر تو قسمت جنرال تو همه چي اول بود به جز دقت .

آخرین ویرایش:
با محسن امروز يه مقدار بازي كرديم و وقتي محسن از تفاوت هاي كنسول هاي فعلي با pc ها گفت واقعا" ناراحت شدم
كاري به گرافيك ندارم چون گرافيكش رو ميدونستم اين طوريه و مشكلي باش ندارم اما مسخره است واقعا" كه توي يه مپ توي كنسول فلان وسيله باشه توي pc يه وسيله ديگه

در مورد كاماندر مود !

چون بچه ها كمتر تجربه دارن توي اين مورد يه مقدار توضيح و راهنمايي مي كنم
اولين و مهم ترين نكته براي كاماندر و فرمانده فوق العاده سريع بودن براي ساپورت كردن تيم ه ! نبايد ثانيه ايي باشه كه UAV توي اسمون و در نقاط مهم نباشه
سعي كنيد با تيم ها ارتباط برقرار كنيد و بهشون بگيد ابجكت هاي مهم علي الخصوص موشك كروز و گان شيپ رو بگيرن گر چند 90% ملت اصلا" درك اين مورد رو ندارن :|
سعي كنيد خيلي سريع تا چيزي در دسترس تون قرار گرفت ازش استفاده و صد البته در جاي درست
سعي كنيد هميشه با ضربدر منو رو باز كنيد و از چيزهايي كه داريد استفاده كنيد
سرعت عمل خيلي مهمه و براي اين كار بايد سرعت خوبي در استفاده از كنترلر داشته باشيد

commander هیچ تاثیری تو برد و باخت نداره. قابلیت بدرد نخوری هست. فقط واسه موقعی خوبه که حوصله نداری بازی کنی:d

دوستانی که قصد تهیه بازی رو دارن اولا از خرید بازی شک نکنید دوما اونایی که دیجیتالی میگیرن که هیچ...توجه کنید اونایی که نسخه ی فیزیکی بازی رو میخوان تهیه کنن اون نسخه ای رو بگیرن که داخلش کد واسه China rising هست با بچه ها مشورتی داشتیم که ظاهرا این DLC پولیه...قیمت این پکم فرقی نداره با اونایی که DLC ندارن....
بازی رو گذاشتم آپدیت شه :دی سینگل و حدود 1 ساعت و نیم رفتم نمیدونم چرا اونقدر که بچه ها می گفتن باگ من ندیدم...داشت البته اما طوری نبود که اذیت کنه و گذری بودن!:دی گرافیک بازی حرف نداره حالت سینگل بازی هم اینطور که قبلا هم Dice گفته بود سعی کردن سیستم گیم پلی و نزدیک به Multi کنن نظیر اضافه شدن Score و Medal ها...
داستان بازی هم رو هواس! o:-) مشخصه نخواستن حتی ذره ای وقت بزارن واسش

آقا مهدی میشن دوم کی راه میوفته ؟؟من نمیدونستم اون تایم تایم رکورد بوده.

دومي رو هر وقت ببينم بچه ها اماده اند يا حواسشون هست
خواستم برا چهارشنبه شب يكي اماده كنم كه 48 ساعته باشه تا اخر جمعه اما فكر نكنم ملت پايه باشن

commander هیچ تاثیری تو برد و باخت نداره. قابلیت بدرد نخوری هست. فقط واسه موقعی خوبه که حوصله نداری بازی کنی:d

اتفاقا" صادق تاثير داره خصوصا" وقتي دوتا تيم در يه حد هستن ! حتي اگر بي تاثير هم باشه در كيفيت برد و باخت به شدت تاثير ميذاره
فقط كافيه كاماندر باشه تا يه UAV بفرسته رو سرت و موقع پرچم گرفتن دور و برت رو داشته باشي قشنگ يه PENALTY ميشه به نفع ادم تا جاي ديگري رو بدونه وقتي اون نميدونه

آقا من سینگل بازی رو کلی رفته بودم همه سیوام پریده بار دومی هستش که اینجوری میشه...کسی این مشکل رو نداره؟؟داستان چیه؟؟

با اینکه مپا به لذت بخشیه BF3 نیست اما بازم از هیچی بهتره :دی هنوزم بهترین مولتی رو داره به نظرم...
پ.ن : چرا Operation Locker انقدر رو اعصابه؟:|

دوستانی که ps4 میخوان بگیرن حتما یه سر به پلتون swat در ps3 بزنن چون به زودی یه پلتون درست خواهیم کرد به علاوه ی اعضای swat که 60 نفر تقریبا بودند دوباره عضو می گیریم البته بازی کنان خوب البته به قول یکی از بچه ها باید بازیاشون ر آآآآآآآناااااااااااااالیز کنیم:))

آقا من سینگل بازی رو کلی رفته بودم همه سیوام پریده بار دومی هستش که اینجوری میشه...کسی این مشکل رو نداره؟؟داستان چیه؟؟

مال من يه دور داغون شد ! حالا بايد باز از اول برم !

فكر كنم بايد موقع بازي كردن سينگل هم به بتل لاگ و psn وصل باشيد چون اون موقعي كه من اخرين بار كمپين رو بازي كردم افلاين رفتم و بعدش ديدم سيو هام خراب شده

مپ lancang dam واقعا" ضعيف ترين مپ موجوده ! مد defuse هم واقعا" مزخرفه همه از دم كمپ مي كنن

واسه منم همین اتفاق افتاد نمیدونم چرا...

- - -ویرایش - - -

عاقا اینم آیدی ما هرکی که بازی می کنه و بازی نمی کنه (!:دی!) مارو ادد کنه
Kamyar_paydar

با اینکه مپا به لذت بخشیه BF3 نیست اما بازم از هیچی بهتره :دی هنوزم بهترین مولتی رو داره به نظرم...
پ.ن : چرا Operation Locker انقدر رو اعصابه؟:|
Op. Locker خوراکش یه LMG هست .
از طبقه های پایین دشمن های رو دور بزنید و بعد به صورت Hip fire به رگبار ببندین.راحت میشه Kill گرفت.:d
چون LMG ها Suppression بالایی دارن هدف گیری رو برای حریف سخت میکنن.

دومي رو هر وقت ببينم بچه ها اماده اند يا حواسشون هست
خواستم برا چهارشنبه شب يكي اماده كنم كه 48 ساعته باشه تا اخر جمعه اما فكر نكنم ملت پايه باشن

اتفاقا" صادق تاثير داره خصوصا" وقتي دوتا تيم در يه حد هستن ! حتي اگر بي تاثير هم باشه در كيفيت برد و باخت به شدت تاثير ميذاره
فقط كافيه كاماندر باشه تا يه UAV بفرسته رو سرت و موقع پرچم گرفتن دور و برت رو داشته باشي قشنگ يه PENALTY ميشه به نفع ادم تا جاي ديگري رو بدونه وقتي اون نميدونه
همون UAV و EMP دقيقا هيچ تاثيري تو بازي ندارن، تنها نكته مثبتش Ac130 هست .
---
اين مود obliteration حال ميده:d من بمب رو برش ميدارم سوار تانك ميشم همينجوري ملت رو فارم ميكنم:))

Back