Battlefield 4 | PS3

• Thread starter Thread starter ke$ha
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ايا كسي گفت باگ ماگ كم دارد ؟!/:)

فعلا" فكر كنم وضع ما كنسولي ها نسبت به بچه هاي PC بهتر باشه ! بيچاره ها كلي مشكل دارن حالا يه سري CD-KEY ها و بازي هاشون هم حذف شده :|

اينكه كمپين ام پريد زد تو حالم ولي الان ميرم فقط تروفي هارو بگيرم :d يعني بايد دوباره بازي مي كردم براي تروفي اما اين بار ديگه كامل ميرم براي تروفي :d

china rising اسم dlc اول بازي هست كه حدود دوماه ديگه مياد

MBT LAW رو موافقم صادق مزخرفه بايد به نظرم دميج اش رو بايد كم كنند

اين بتل فيلد هم شده بتل باگ :| من تا مرحله سوم چهارم بازي رو رفته بودم الان رفتم مي بينم مارو برده باز از اول :(( اطلاعات كمپين ام پاك شده :| اون XP LOST و جريان نارنجك هارو درست كردند اين ور رو داغون كردند :|

تا حالا با مين 4-5 نفر رو كشتم با AT4 عزيز (:x) هم زدم كشتم يه نفر رو اما حساب نكرده :| تو بتل لاگ نيست :|

خسته نباشيد هم مي گم به احمد مرتضي و خصوصا" سالبر چون روي ديوار اينها يادگاري نوشتيم :| هيششششششششششششششكي MISSION مارو ACCEPT نكرده :| فعلا" خودم با تركوندن 6 تا وسيله توي يه راند اولم :d

اقا اين OPERATION LOCKER يه مترو جديده اما چندين برابر از مترو خفن تر :d اصلا" براي خودش غوغاييه :d
Op Locker مضخرف ترين مپ هست.:d
XP BOOST ها از بين ميرن؟ من ٦ تا دارم:d

این Update ای که یه نفر گفت واسه باگ های بازی اومده پس چیه قضیه اش؟
بتلفيلد براي رفع باگ هاش يه اپديت ١ گيگي ميخواد:d كه بعدش دوباره توسط اپديت جديد يه سري باگ هاب جديد به وجود مياد:)) عملا هيچوقت باگ هاي بازي هاي Dice درست نميشه:d
BF3 كه اينجوري بود

Op Locker مضخرف ترين مپ هست.:d
XP BOOST ها از بين ميرن؟ من ٦ تا دارم:d

باهات موافق نيستم صادق ! به نظرم خيلي شبيه مترو ه ! من كه خودم حس مترو كردم ولي با درگيري هاي نزديك تر !
خصوصا" يه چيزيش خيلي حال داد اون هم بستن در روي رفقا بود :d

من كه امروز 2 تا 25% استفاده كردم ! قبلي هام از بين رفت ولي فكر كنم الان دايس درستشون كرده

china rising اسم dlc اول بازي هست كه حدود دوماه ديگه مياد

MBT LAW رو موافقم صادق مزخرفه بايد به نظرم دميج اش رو بايد كم كنند

اين بتل فيلد هم شده بتل باگ :| من تا مرحله سوم چهارم بازي رو رفته بودم الان رفتم مي بينم مارو برده باز از اول :(( اطلاعات كمپين ام پاك شده :| اون XP LOST و جريان نارنجك هارو درست كردند اين ور رو داغون كردند :|

تا حالا با مين 4-5 نفر رو كشتم با AT4 عزيز (:x) هم زدم كشتم يه نفر رو اما حساب نكرده :| تو بتل لاگ نيست :|

خسته نباشيد هم مي گم به احمد مرتضي و خصوصا" سالبر چون روي ديوار اينها يادگاري نوشتيم :| هيششششششششششششششكي MISSION مارو ACCEPT نكرده :| فعلا" خودم با تركوندن 6 تا وسيله توي يه راند اولم :d

اقا اين OPERATION LOCKER يه مترو جديده اما چندين برابر از مترو خفن تر :d اصلا" براي خودش غوغاييه :d
به جان خودم اکسپت کردم .برام نوشته بود 42 ساعت دیگه تا لانچ میشن باقی مونده

ندیدم به خدا مهدی جان! داشتم Singles شو میرفتم تو یک دور بدون توقف تا پلات شد. ولی می تونستم 3 روز پیش پلاتش کنم ولی خوب Multi نذاشت :d ولی خوب پلات شد! b-) چون دیگه فکر نکنم وقت کنم زیاد آنلاین شم خیلییییییییییییی کار دارم :(

:)) به اين ميگن باگ:d

صادق اون فكر كنم مال PC ه فقط :d منم خوندم اصلا" شاخ دراوردم :d

ندیدم به خدا مهدی جان! داشتم Singles شو میرفتم تو یک دور بدون توقف تا پلات شد. ولی می تونستم 3 روز پیش پلاتش کنم ولی خوب Multi نذاشت :d ولی خوب پلات شد! b-) چون دیگه فکر نکنم وقت کنم زیاد آنلاین شم خیلییییییییییییی کار دارم :(

به جان خودم اکسپت کردم .برام نوشته بود 42 ساعت دیگه تا لانچ میشن باقی مونده

خسته نباشيد :|

نه خير :| اون زماني كه نوشته بود زماني بود كه تا انتهاش ميتونستيد ركورد بزنيد ! :| امروز صبح تموم شد زمانش و خودم با تركوندن 7 وسيله در يك راند اون هم بدون بازي كردن با يه سري نوب اول شدم :|:d

حالا با تمام مشکلاش خداییش هنوز بهترین و وسیع ترین مولتی پلیر و داره ازینا مهمتر ساپورت طولانی مدته Dice هست که سال ها میدونم بیخیال BF4 نمیشه:دی

توي اين تخم مرغ شانسي ها (BATTLEPACK) هم شانس نداريم :|
فقط يه دونشون مال اون اسلحه هايي بود كه استفاده مي كردم بقيه اسلحه ها رو فكر نكنم اصلا" طرفشون برم !

امروز يه گلد باز كردم يه داگ تگ داد يه امبلم دايناسور ! و 3 تا چيز به درد من نخور :|
حداقل اين رنگ ها SKIN هارو بده :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or