Battlefield 4 | PS3

• Thread starter Thread starter ke$ha
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به نظر من کسایی که مطمعن هستن به خرید ps4 این بازی رو رو ps3 بازی نکنند به نفعشونه
چون هم تا اون موقع کلی از ایراداتی که الان داره و دوستان دارن ازشون رنج میبرن رفع میشه هم اینکه اولین باری که بازی رو تجربه میکنید با یه سیستم نسل جدید و یه بازی نسل جدید طرفید که این لذت خاص خودش رو داره و کسایی که رو ps3 بازی کردن و میرن ps4 اون لذتی رو نمیبرن که شما میبرید
مطمعن باشید یکی دو ماه چیزی رو از دست نمیدید بلکه عطش شما رو به بازی زیاد تر میکنه و لذت انتظار خیلی شیرین تر از به دست اوردنش هست...

چند تا سوال دارم 1) من می تونم رو ps3 با اینترنت 256kb انلاین بازی کنم چون بازی هایی مثل بلک اپس 2 مدال gtaو... رو تونستم به راحتی بازی کنم 2)بازی ارزش خریدن رو داره چون می خواهم دانلود کم ازpsn یکی ام اینکه حجم بازی برای دالود ازpsn چقدره 3)چون psn کارتم دلاره می خواهم بدونم اگه با اکانت usaام دانلود کنم می تونم با اکانتUKام هم باهاش انلاین بازی کنم:-/(دستم درد گرفت:d)

چند تا سوال دارم 1) من می تونم رو ps3 با اینترنت 256kb انلاین بازی کنم چون بازی هایی مثل بلک اپس 2 مدال gtaو... رو تونستم به راحتی بازی کنم 2)بازی ارزش خریدن رو داره چون می خواهم دانلود کم ازpsn یکی ام اینکه حجم بازی برای دالود ازpsn چقدره 3)چون psn کارتم دلاره می خواهم بدونم اگه با اکانت usaام دانلود کنم می تونم با اکانتUKام هم باهاش انلاین بازی کنم:-/(دستم درد گرفت:d)

1 . اون بازیها که نوشتی رو اگه راحت بازی میکنی پس این رو هم راحت بازی میکنی چون سرورهای BF خیلی خوبه ...
2 . اگه واسه آنلاین بازی کردن میخوای که خیلی خوبه و ارزش داره ولی سینگلش زیاد جالب نیست ... در مورد حجم بازی هم که حدود 10 گیگ هستش
3 . بله میتونید روی اکانت UK خودتون هم بازیش کنید

به نظرم سينگلش خوبه ! حداقل از بتل3 كه خيلي بهتر بوده
اين همه تو سر سينگلش نزنيد اين استوديوهاي بتل سينگل درست كن نيستند

خيلي دوست دارم برم فحش رو بكشم بهشون اين lost xp ها واقعا" رو مخ اند

به نظرم سينگلش خوبه ! حداقل از بتل3 كه خيلي بهتر بوده
اين همه تو سر سينگلش نزنيد اين استوديوهاي بتل سينگل درست كن نيستند

خيلي دوست دارم برم فحش رو بكشم بهشون اين lost xp ها واقعا" رو مخ اند

شاید با آپدیت جدید این مشکلش بر طرف بشه.حالا صد رحمت به آنلاین بتل.gta v اوایل آنلاینش که کلا کارکتر آنلاینتو پاک میکرد.با 4 تا آپدیت به زور تونست درستش کنه

صادق من كه در مورد جت فقط نظر خودمو گفتم يه نقد كوچيك نوشتم چيزي نگفتم :|

من امروز مثل چي داغونم به خاطر غم از دست رفتن كلي XP :|

نميدونم چرا اين ها دوست دارن يه سري اسلحه رو بكنن اسلحه همگاني !!! الان توي كاربين ها عملا" بهترين AK 5C ه بقيه شون بايد برن بوق بزنن ! فقط كافيه خط PDW هارو پر كنيد PP2000 كه توي بتل3 كسي دست نمي گرفت شده خدا !!!
اين همه كاربين خوب داريم اما اومدن يكي رو بهتر از بقيه گذاشتن

توي بتل3 يه قابليت خوبي كه بود اين بود كه امتيازات همون موقعي كه مي گرفتيد سيو ميشد اما الان توي بتل 4 اين احمق ها اين رو برداشتن ! ادم كلي پوينت مي گيره يهو سرورهاشون رو قطع مي كنن همه چي مي پره :|
مهدی جدی حساب نمیشه ؟! :d
این که خیلی بده مخصوصا برای ما ایرانی ها با این اینترنت ! من خودم هر دستی که بازی میکردم یکی و دو بار حداقل نمی افتادم بیرون شبم صبح نمیشد ! :|

آقا بیخیال شین دعوا رو ادامه ندین...تاپیک BF3 که وجود نداشت :دی نزارین اینم مثل اون شه!
من قصد تهیه بازی رو دارم اما نگرانم از آپدیت های فوق سنگینش!

دوستان خواهشا" ديگه بحث رو ادامه نديد ! تمنا مي كنم

بله ارشيا جان:| رفتم ملت رو بستم به توپ رنك رو هم بردم بالا تيكت 2 حريف بود سرور ها رو EA ري استارت كرد همه چي به باد فنا رفت :| يعني انچنان زدم تو سر خودم كه سرم تا 1 ساعت درد مي كرد :|
در مورد ايگلا و استينگر هم بگم :bighug::x
فقط يه ارشيا كم دارم يه محسن :(:d:((

يه شعر خواننده محبوبم هست كه مي گه : همه رفتن كسي دور و برم نيست :(( چنين تنها شدن در باورم نيست :((
محراب نيست رسول نيست نويد نيست نصرتي كه ميخواد بره انگار ، ارشيا كه باPS4 نشسته شد محسن كه PC باز شده بياد درجه نوب بودن PS3 رو ببينه هر دست سرور رو عوض مي كنه (:d) يه دو سه تا بچه ها هستن كه اونها هم PS4 بياد بخرن همه ميرن :|:(
ما هم مرد شب هاي طولاني هستيم و اكثر بچه هايي كه الان هستن كار و بار و درس و زندگي دارن، يادش بخير چقدر با همين مردك هاي بالا خصوصا" محسن و ارشيا نوب بازي در نياورديم :(

دوست دارم برم EA و DICE رو خفه كنم :| يا به نشانه اعتراض CoD : Gh بگيرم بازي كنم :d

من که بازی رو تهیه نکردم ولی با این اوصاف که شما تعریف میکنید سرور ها رو ریست کردند و یا اینکه هی امتیازات میپره و برنمگیرده به نظرم ارزش بازی کردن الان نداره چون وقت تلف کردن هستش.باز یهم ارزش دعوا کردن نداره که 2 تا کاربر به خاطرش با هم بحثشون بشه پس به نظر من سعی کنید در مورد اصول بازی صحبت کنید یا اینکه تایپک بسته بشه بهتره.
کسایی هم که میخواهند رو ps4 بازی رو انجام بدند بهتره اصلا رو نسخه ps3 بازی نکنند چون معلومه عطش شما کمتر میشه و اینکه زیاد براتون جذابیتی نداره
هر بازی وقتی عرضه میشه اولش یه سری مشکلاتی هست که موقعی کاربران از نقاط مختلف دنیا با هم بازی میکنند معلوم میشه یعنی به عنوان مثال میگم همین lost xp ها خب مشکلات اول بازی هست هر بازی هم مولتیش مشکل داره که خب با اومدن اپدیت درست میشه پس جای نگرانی نیست ولی ایکاش این مشکلات رو تو نسخه بتا حل میکردند نه الان

به نظر من کسایی که مطمعن هستن به خرید ps4 این بازی رو رو ps3 بازی نکنند به نفعشونه
چون هم تا اون موقع کلی از ایراداتی که الان داره و دوستان دارن ازشون رنج میبرن رفع میشه هم اینکه اولین باری که بازی رو تجربه میکنید با یه سیستم نسل جدید و یه بازی نسل جدید طرفید که این لذت خاص خودش رو داره و کسایی که رو ps3 بازی کردن و میرن ps4 اون لذتی رو نمیبرن که شما میبرید
مطمعن باشید یکی دو ماه چیزی رو از دست نمیدید بلکه عطش شما رو به بازی زیاد تر میکنه و لذت انتظار خیلی شیرین تر از به دست اوردنش هست...
والا من که تا این لحظه ۲۶ ساعت بازی کردم.

87491136713416568454.png

فقط یک بار فریز کردم، یک بار تانکم بی دلیل چپ کرد(lol)، یک بار هم از سرور افتادم بیرون! از هیچ مشکلی هم رنج(!) نمیبرم:d XP هم تاحالا از دست ندادم!! نمیدونم مشکل مهدی چی هستش! شاید بد شانسی آورده.
تا اون موقع خیلی ها رنکشون میره بالا... رنک آپ کردن و آنلاک کردن در مقابل بازیکن های خوب یه ذره مشکل میشه! در ضمن آدم اگه لیدربورد خور هم باشه شدیدا عقب میوفته:d
----------------------------

در مورد بخش Single Player اینو بگم که هیچ آدم عاقلی نمیره ۶۰ دلار پول بده که بعدش بشینه Single Player ـه ۴ - ۵ ساعته بازی کنه!!! سری بتلفیلد روی بخش Multiplayer تمرکز داره. DICE اومده Single Player گذاشته که مثلا با CoD قابل رقابت باشه... همین.

اتفاقا جناب ناظم همين جا ميدون جنگ ه :d اسم تاپيك اش رو كافيه نگاه كنيد :d
يه مورد جالب ديگه هم اينكه چرا هر چي ناظم و مدير يكي يه دونه كاتانا داره :|:-s

اقا يه سري مطلب !
خواستيد با كلاس ساپورت بازي كنيد با اون پرك ه چيه اسمش ! با پرك Fire Field Upgrade نريد چون فريز مي كنه دستگاه بعد 1 ثانيه :d
از عجايب دنياست كه با برداشتن يه پرك دستگاه فريز كنه :d خود دايس هم اعتراف كرده و از ملت اين روش رو كش رفته :|

گفتن اين XP هاي از دست رفته رو بهتون بر مي گردونيم :|

جريان گلوله هاي از دست رفته توي خشابي كه عوض مي كنيد رو هم بردن روي هارد كور و ديگه روي NORMAL اعمال نميشه ! حيف شد :( در اصل نبايد روي نرمال مي بوده اما حواسشون نبوده اومده رو نرمال :|

يه چيز جالب هم اينكه اين همه مي گن RPG7 قوي ترينه نسبت به همه اما MBT LAW كه عملا" نيمه اتوماتيكه كلا" 3-4 تا دميج كمتر مياندازه ! واقعا" دايس احمقه :| حالا دور بعدي پچ انچنان نرف كنه LAW رو:d

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
شانس منه اصلان:(

باور كن به چشم رنك 14 و بتل پك رو ديدم بعد افتادم بيرون ديدم 20K امتيازم پريده :|

دوستان خواهشا" ديگه بحث رو ادامه نديد ! تمنا مي كنم

بله ارشيا جان:| رفتم ملت رو بستم به توپ رنك رو هم بردم بالا تيكت 2 حريف بود سرور ها رو EA ري استارت كرد همه چي به باد فنا رفت :| يعني انچنان زدم تو سر خودم كه سرم تا 1 ساعت درد مي كرد :|
در مورد ايگلا و استينگر هم بگم :bighug::x
فقط يه ارشيا كم دارم يه محسن :(:d:((

يه شعر خواننده محبوبم هست كه مي گه : همه رفتن كسي دور و برم نيست :(( چنين تنها شدن در باورم نيست :((
محراب نيست رسول نيست نويد نيست نصرتي كه ميخواد بره انگار ، ارشيا كه باPS4 نشسته شد محسن كه PC باز شده بياد درجه نوب بودن PS3 رو ببينه هر دست سرور رو عوض مي كنه (:d) يه دو سه تا بچه ها هستن كه اونها هم PS4 بياد بخرن همه ميرن :|:(
ما هم مرد شب هاي طولاني هستيم و اكثر بچه هايي كه الان هستن كار و بار و درس و زندگي دارن، يادش بخير چقدر با همين مردك هاي بالا خصوصا" محسن و ارشيا نوب بازي در نياورديم :(

دوست دارم برم EA و DICE رو خفه كنم :| يا به نشانه اعتراض CoD : Gh بگيرم بازي كنم :d

من هستم آقا مهدی من باهات بازی میکنم همراه همیشگی:dنکنه تحریم شدم:d

- - -ویرایش - - -

دوستان خودتون رو کنترل کنید اینجا میدون جنگ نیست !

راست میگه خودتون رو گرم کنید واسه میدون های بتل ،اونجا همدیگرو میزنیم:boxing::gunner::sniper:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or