Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
راستی حسام اون پارامترها هم کار نکرد..

بیا یاهو تا راهنماییت کنم !

من از ساعت 21:00 می تونم چند نفر رو از گیم نت بیارم تو !
مثلا DarkLight یکی از دوستان من هست که از گیم نت من میاد به سرور !

من بازی های ملی رو هم خیلی دنیال نمی کنم ،
1- نمی دونم وقتی پیکان و پراید دو تا ماشین از رده خارج هستند چرا مردم این همه با اشتیاق می خرند !!! 2- پرسپولیس و استقلال دو تا تیم هستند که طرفدارانشون رو نمی شناسند و کلا براشون طرفدارو تماشاچی یک معنا داره ولی بازم این همه مشتاق :))

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
من هم با ساعت 9 مشکلی ندارم. حسام همه رو اونجا تشویق کن از ساعت 8 یا 9 به بعد تنها و تنها BF2 بازی کنند. معتادشون کن به این بازی :d

امشب می تونیم ساعت 9 بیایم و تا 1.45 دقیقه که نود آغاز می شه بازی کنیم

آخرین ویرایش:

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
من هم با ساعت 9 مشکلی ندارم. حسام همه رو اونجا تشویق کن از ساعت 8 یا 9 به بعد تنها و تنها BF2 بازی کنند. معتادشون کن به این بازی :d

امشب می تونیم ساعت 9 بیایم و تا 1.45 دقیقه که نود آغاز می شه بازی کنیم

شرمنده امشب ميهماني دعوتم ولي سعي مي كنم همكارم رو بهمراه بچه هاي گيم نت بفرستم !

امشب مشهد يكپارچه جشن است !

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
nasimparsi عزیز میشه یه لینکه دانلود دیگه برای پچ 1.5 بدی.
-----------------
شما اصلا نباید کرک کنید بازی رو!
باید با سریال نصب کنید.. اگر کرک بشه نمیتونید وارد سرور بشید..

رفیق من الان پچ1.4 ر نصب کردم همراه با بازی. ولی میزنم روی shortcut بازی.نمیره داخل بازی و ارور میده که سی دی رو قرار دهید.که اینم مربوط میشه به کرک.

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام.
nasimparsi عزیز میشه یه لینکه دانلود دیگه برای پچ 1.5 بدی.
-----------------

رفیق من الان پچ1.4 ر نصب کردم همراه با بازی. ولی میزنم روی shortcut بازی.نمیره داخل بازی و ارور میده که سی دی رو قرار دهید.که اینم مربوط میشه به کرک.

در پچ 1.41 شما باید مینی ایمیج را وارد کنید حتما تا بازی اجرا شود ولی زمانی که پچ 1.5 رو نصب کنید دیگه نیاز به این کار نیست و بدون گذاشتن می نی ایمیج بازی رو اجرا خواهید کرد. پس پچ 1.5 رو بگیرید و نصب کنید و دیگه کار به پایان خواهد رسید.
پس از نصب هم اگر به وسیله ی پونک باستر بیرون انداخته شدید از سرورها با نام کاربری من در یاهو تماس بگیرید تا راهنمایی کنم شما رو
(بیش تر دوستان با این مشکل بر می خورند)

-----------------------------------------------------------------------------------------
راستی تنها جشنی که به یاد دارم همه ی ایرانیان حتی بیرون از مرزهای کنونی یکپارچه در شادی می شن همون جشن نوروز خودمون هست.
جشن های ایرانی: نوروز، مهرگان، جشن سوری(چهارشنبه سوری), یلدا (چله)، سیزده به در، تیرگان، شهریورگان و.... هست و لاغیر

آخرین ویرایش:

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
دوستان بلاخره ما هم توانستیم به این بازی دست پیدا کنیم
انصافا بازی جالبی است؛فکرشو نمیکردم که ایرانی ها هم این چنین سبکی خوششون بیاد
قدیما بازی متحدین و متفقین رو انجام میدادم چنین سبکی داشت اما در بعد استراتژیک خیلی عالی بود
این بازی یه خورده برام گنگ هست نمیدونم چی به چیه تنها میدونم باید اون پرچم ها رو فتح کرد:d
=======
یه سری سوال داشتم
1- سرویس اینترنت من متاسفانه حجمی هست, سوالم این است که این بازی به صورت آنلاین چقدر اطلاعات مصرف میکند؟
2-چجوری باید آی پی به بازی معرفی کنم که بتوانم وارد سرورهای ایرانی شوم؟
3-این قضیه پچ aix چی هست؟من درست متوجه نشدم

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
درود

1- سرویس اینترنت من متاسفانه حجمی هست, سوالم این است که این بازی به صورت آنلاین چقدر اطلاعات مصرف میکند؟
2-چجوری باید آی پی به بازی معرفی کنم که بتوانم وارد سرورهای ایرانی شوم؟
3-این قضیه پچ aix چی هست؟من درست متوجه نشدم

1.بعد بازی امشب دقیقا برات می گم که مثلا تو یک ساعت چقدر از اکانتم رفته
2.سرور های ایرانی و جود نداره فقط یه سرور ایرانی هست که همین سرور ما هستش
تو عکس برات تو ضیح دادم
البته امیدوارم قبلش تو AEgames ثبت نام کرده باشی !
3.فعلا اونو بیخیال رفیق !

i435603_bf.JPG

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
چطوربازيBF2 رابا ايميج نصب کنيم؟

سلام.
نميدونم دوستان چطوري ميگن بدون ايمِج ميشه بازي رو نصب کرد ولي بهترين راه نصب بازي رو با 44 تصويراينجا نشون دادم: برويد به اين آدرس:
<embed type=

<table style=

اينجا کليک کنيد
اگر تصويررا نميبينيد برويد به اين آدرس:

http://picasaweb.google.com/ariabf2/BF2Install?feat=directlink

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
1.41 فکر نمی کنم بدون کرک بالابیاد اما وقتی 1.41 رو به 1.5 آپدیت کنی دیگه کرک نمی خواد و به راحتی بالا میاد

نميدونم دوستان چطوري ميگن ممکنه بدون ايمج بازي رو اجراکرد ولي من تنهاراهي که بلدم براي نصب بازي بي اف2 توي اين تصاوير لينک زير کامل راهنمائي شده :
<table style=

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
اگراحيانا براي ديدن لينک فوق مشکل داشتيد

نميدونم دوستان چطوري ميگن ممکنه بدون ايمج بازي رو اجراکرد ولي من تنهاراهي که بلدم براي نصب بازي بي اف2 توي اين تصاوير لينک زير کامل راهنمائي شده :
کل تصاوير44 تا هستند چندتا ازمهمترين عکس هاي لينک بالا( اگر احيانا براي واردشدن به لينک مشکل داريد) اينجا ميارم:

2.jpg

12.jpg
بعدي3:
13.jpg

4
14.jpg

15.jpg

خلاصه کل تصاوير 44 تا هست بايد برويد آدرس آلبوم داده شده وکل آنها راببينيد.طريقه نصب قدم به قدم همراه با توضيحات داده شده

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
آریا ما که بازی رو بدون ایمیج نصب کردیم و شد!
ایمیج کجاش میخواد؟! D:
من بازی رو با سریال نصب کردم بعد هم پچ 1.4 و بعد هم 1.5!
حالا هم دارم بازی میکنم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر