Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
راهنمایی بازی BF2 بصورت کلی !

درود
دوستان بلاخره ما هم توانستیم به این بازی دست پیدا کنیم
انصافا بازی جالبی است؛فکرشو نمیکردم که ایرانی ها هم این چنین سبکی خوششون بیاد
قدیما بازی متحدین و متفقین رو انجام میدادم چنین سبکی داشت اما در بعد استراتژیک خیلی عالی بود
این بازی یه خورده برام گنگ هست نمیدونم چی به چیه تنها میدونم باید اون پرچم ها رو فتح کرد:d
=======
یه سری سوال داشتم
1- سرویس اینترنت من متاسفانه حجمی هست, سوالم این است که این بازی به صورت آنلاین چقدر اطلاعات مصرف میکند؟
2-چجوری باید آی پی به بازی معرفی کنم که بتوانم وارد سرورهای ایرانی شوم؟
3-این قضیه پچ aix چی هست؟من درست متوجه نشدم
حالا از آشپزی من استفاده کن :
1- مصرف حجم بازی شما در ثانیه چیزی حدود 1 تا 20 کیلو بایت است بستگی به تعداد نفرات سرور داره یعنی اگر 2 به 2 بازی می کنید 1 کیلو بایت در ثانیه !

2- برای ورود به سرور ایرانی پارسیان ابتدا

آ - بازی رو اجرا و در قسمت Account Login باید یک اکانت EA بسازی :
Manage Account -> Create Account -> Accept term
را زده و مشخصات خواسته شده رو پر کن.
ب - بعد از ساخته شدن اکانت و ورود به منو ،گزینه ی Multiplayer رو انتخاب و بعد گزینه Join Internet بعد Connect to IP رو زده و در قسمت IP آی پی : 87.107.120.131 رو وارد کن و OK کن.

3- AIX 2.0 یک ماد هست که فضای بازی رو مهیج تر و جذاب تر کرده که حجم اون نزدیک به 1.8 گیگ هست و از دو فایل Core و Maps تشکیل شده .

مراحل نصب کل بازی هم اینطوری است :
1- نصب BF2 بدون کرک
2- نصب patch 1.41 به حجم 536Mb
3- نصب patch 1.5 یه حجم 1.92Gb
4- نصب AIX 2.0 در صورت ورود به سرور هایی با ماد AIX به حجم 1.76Gb

• Like
Reactions: Johnny_23

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
بازی بسیار جالبی بود
من با این دوستمون شرلوک هلمز هم یار بودم
و دشمنم رستم و پرشیا
واقعا لذت بردم
فردا چه ساعتی میایید؟
´´´´´´´´
اون دو نفری که دیشب من و این دوستمون شرلوک هلمز رو میزدن خودشون رو نشون بدن که کارشون دارم :d
اولین بازی بود که تا 3 بامداد داشتیم مبارزه میکردیم واقعا سخت است نگه داشتن پرچم
ادوات نظامی و تجهیزات کم هست یه سوالاتی دارم که به مرور میپرسم

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
درود
بازی بسیار جالبی بود
من با این دوستمون شرلوک هلمز هم یار بودم
و دشمنم رستم و پرشیا
واقعا لذت بردم
فردا چه ساعتی میایید؟
´´´´´´´´
اون دو نفری که دیشب من و این دوستمون شرلوک هلمز رو میزدن خودشون رو نشون بدن که کارشون دارم :d
اولین بازی بود که تا 3 بامداد داشتیم مبارزه میکردیم واقعا سخت است نگه داشتن پرچم
ادوات نظامی و تجهیزات کم هست یه سوالاتی دارم که به مرور میپرسم

درود
دوست من دیشب بازی خوبی کردیم با هم ولی چیزی که باید مد نظر داشته باشید و پیش تر هم گفته بودم اینه که حتما کمی به صورت تک نفره بازی کنید چرا که اگر این کارو نکنید و با پایه های بازی آشنا نشید زمانی که به صورت چند نفره بازی کنید از بازی زده می شین

پس در نیجه پیش از امشب ساعت 9 به بعد که ممکنه بچه ها بیان تو سرور کمی به صورت تک نفره تمرین داشته باشید که خیلی خیلی کمک می کنه

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
دیشب من بد بازی کردم؟:((
ایرادهام چی بود؟:-s
شما همون کاربر پرشیا هستی که هی راه به راه با هلیکوپتر یا تانک منو میزدی؟:d
من از اینچنین بازی های جذاب زده نمیشوم بچه نیستم که:d
ولی چشم به توصیه شما هم عمل میکنم
اما چون یه چیزایش گیج کننده هست نیازمند راهنمایی شما عزیزان هستیم

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
درود
دیشب من بد بازی کردم؟:((
ایرادهام چی بود؟:-s
شما همون کاربر پرشیا هستی که هی راه به راه با هلیکوپتر یا تانک منو میزدی؟:d
من از اینچنین بازی های جذاب زده نمیشوم بچه نیستم که:d
ولی چشم به توصیه شما هم عمل میکنم
اما چون یه چیزایش گیج کننده هست نیازمند راهنمایی شما عزیزان هستیم

دورد بر شما

نه من اون یکی بودم که همش پشت سر هم می کشتیش:d. پرشیا همونه که خیلی بازیش خوب بود

دوست من شما نخستین بار بود که داشتی بازی می کردی و این عالی بود. خیلی از چیزها رو هم با دوستان دیشب بریا شما گفتیم و هم اکنون خیلی خیلی چیزها رو تنها با یک بار بازی کردن یاد گرفتین و من دل استوار(مطمئن) هستم تا یه مدت دیگه از بازیکن های حرفه ای ما خواهید شد

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
واقعا عجيبه برام ولي....

آریا ما که بازی رو بدون ایمیج نصب کردیم و شد!
ایمیج کجاش میخواد؟! D:
من بازی رو با سریال نصب کردم بعد هم پچ 1.4 و بعد هم 1.5!
حالا هم دارم بازی میکنم..
واقعا برام عجيبه . آخه من هميشه اول ديمن تولزDaemon toolz نصب ميکنم بعد باهاش bf2on-line رو ماونت mount ميکنم.بعداز نصب بازي يک فولدرتوي درايو اصلي ميسازم توش ايمج ميذارم دوباره ماونت ميکنم. هيچ راه ديگه اي هم نميتونم نصبش کنم!
شما حتماً يک نوع ورژن ديگه داريد. چطور ميشه بدون ايمج ماونت کردن بازي رو اجرا کنين! نميدونم والا ! کرک هم نميشه کرد که:-o

راستي شما با اين روش ميتونين به سرورهاي کشورهاي ديگه هم برويد؟ کرک شده هاش ميگم.اوريجينال که ميدونم نميتونين

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
آره میتونم برم توی سرورهای دیگه..
اصولا تا جاییکه میدونم بچه هایی مثل رضا یا حسین هم همینجوری نصب کردند..
شاید نسخه شما فرق داره.. حالا یه بار بدون ایمیج تست کن..

.

Johnny_23 بازیت خیلی خوب بود واسه بار اول..
خوب مقاومت میکردی.. رضا راست میگه.. تکنفره یه مدت بازی کن و کار تیمی خودت رو هم افزایش بده.. با تیم که همکاری کنی زودتر میشه دشمن رو از پا درآورد..:d

یه کسایی توی این بازی هستند مثل همین sharpsaber یا mojtaba یا aria یا fooaa یا ariyavoosh (تقریبا همه به جز من!) که تنهایی نمیشه از پسشون براومد! پیشنهاد میکنم همراه من و حسین باشی تا از پسشون بر بیای! :d
حسین هم آیدیش apriliya هست.. ;)

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
واقعا برام عجيبه . آخه من هميشه اول ديمن تولزDaemon toolz نصب ميکنم بعد باهاش bf2on-line رو ماونت mount ميکنم.بعداز نصب بازي يک فولدرتوي درايو اصلي ميسازم توش ايمج ميذارم دوباره ماونت ميکنم. هيچ راه ديگه اي هم نميتونم نصبش کنم!
شما حتماً يک نوع ورژن ديگه داريد. چطور ميشه بدون ايمج ماونت کردن بازي رو اجرا کنين! نميدونم والا ! کرک هم نميشه کرد که:-o

راستي شما با اين روش ميتونين به سرورهاي کشورهاي ديگه هم برويد؟ کرک شده هاش ميگم.اوريجينال که ميدونم نميتونين

فقط Patch هاي 1 و 1.41 نياز به Daemon دارند كه بازي اجرا شه ولي اگر داريد بازي رو از ابتدا تا patch نسخه 1.5 نصب مي كنيد نيازي به نصب و استفاده از Daemon و كرك كردن بازي نيست !

دوستان كسي مي تونه يك عدد DVD به مقصد اروميه بفرسته ! فقط Patch 1.5 + AIX

Parsian Game BF2 Ranking

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
من پچ 1.5 رو هم نصب کردم.میشه آی پی سرور خودتون و یه چندتا آی پی خارجی فعال رو بدید.
--------------
من بازی رو توی PB اد کردم و pb رو هم آپدیت کردم ولی مخوام برم توی هر سروری bp من رو کیک میکنه.
باید چیکار کنم؟
راستی آی دی یاهوم هم زیره آواتارم هست.

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
من بازی رو توی PB اد کردم و pb رو هم آپدیت کردم ولی مخوام برم توی هر سروری bp من رو کیک میکنه.
احتمالا سریالی که باهاش بازی رو نصب کردی بسته شده.. باید با یه سریال دیگه نصب کنی.. ممکن هم هست سروری رو میخواستی بری که اصلا cd-key قانونی میخواد.. که دیگه هیچی..
سرور خودمون هم اینه:
87.107.120.131
پورت: 16567

آقا سرور الان دو شبه داره اذیت میکنه!
مپ لود میشه اما دکمه join کلی طول میکشه تا بیاد! تا میای وارد بازی بشی همه پرچمها گرفته شده! شایدم مشکل از منه اما قبلا اینجوری نبود.. بعد هم که وارد میشی مدام ارور connection میده و بعد هم قطع!

راسیتی حسام اون برنامه که گفتی نشون میده کیا توی سرور هستند رو من دانلود کردم اما ip که میدم فقط تعداد بازیکنهای کانتر رو روی سرور نشون میده حتی وقتی port رو هم میزنم نمیتونه سرور رو با bf2 تشخیص بده..

اون رنکینگ هم اگر درست بشه من مطمئنم دیگه کسی غایب نمیشه از سرور..
الان که من نگاه کردم که دیدم داره مدالها رو نشون میده! فکر کنم تا حدود زیادی حله دیگه!:d

بچه ها سر بزنید:

Parsian Game BF2 Ranking

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
احتمالا سریالی که باهاش بازی رو نصب کردی بسته شده.. باید با یه سریال دیگه نصب کنی.. ممکن هم هست سروری رو میخواستی بری که اصلا cd-key قانونی میخواد.. که دیگه هیچی..
سرور خودمون هم اینه:
87.107.120.131
پورت: 16567
cd-key قانونی بخواد که ارور cd-key میده ولیpb من رو تا میرم تو سرور کیک میکنه!

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98

احتمالا ban شدی..
مشکل همون سریال نصب هست..
من هم دقیقا همینطور میشد.. با یه سریال دیگه نصب کردم درست شد..
صفحات قبل یه برنامه بود که بدون نیاز به نصب دوباره میومد و سریال رو تغییر میداد.. پیداش کن و نصبش کن..

MS13

کاربر سایت
Oct 9, 2010
19
يه پيشنهاد:

پيشنهاد:

يه وبلاگ بزنيم در خصوص battlefield 2 که لينکه دانلود به روز بازی و پچ های موردنياز و توضيحات مختصر و کوتاه (که خارج از حوصله کاربر نباشه) و ديگر مطالب مفيد مثل نحوه ساخت اکانت و نحوه وارد شدن تو بازی و سؤالات متداول و ... توش قرار بديم, اينطور کاربر بيشتری جذب بازی ميشن

الان هرکسی بخواد برای اولين بار وارد بازی بشه بايد بشينه 42 صفحه بخونه يا هر دفعه بايد همه اين مراحل توضيح بديم و کاربر امکان داره کلاً بيخيال بازی بشه

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276

شما هم مانند دیگر دوستان دچار مشکل سریال شدین. نام کاربری من در یاهو رو ادد کنید تا خدمت شما توضیح بدم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر