Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان گرامی از اونجایی که چند نفر از دوستان به تازگی به ما پیوستن ممکن هست قوانین در واقع دگرگون شده باشه. در همین جا این موضوع رو به رای گیری بزاریم. از دوستان گرامی درخواست می کنم به این سه پرسش پاسخ بدن:

1- ممنوع بودن آفند (حمله) به فرودگاه (چه با خط سرخ و چه بی خط سرخ)

الف- بلی
-------- ب- خیر-------- ج- تنها خط سرخ

2 - فرمانده شدن بدون بهره گیری از توپ خانه (artierity)

الف- بلی -------- ب- خیر
-------- ج- با بهره گیری از توپ خانه

3 - بهره گیری از چه مپ هایی؟

الف- 16 -------- ب- 32-------- ج- 64 -------- د- همه ی مپ ها افزوده و در بازی رای گیری شود

-------------------------------نتایج تا کنون---------------------------------

------------------ - --1 --------------------2 -----------------------------3

SharpSabre-------- ب------------------- الف--------------------------- د

Sherlock_Holms ---الف------------------ الف--------------------------- د

immortal07 ------- الف ------------------ الف--------------------------- د

nasimparsi -------- الف------------------- الف--------------------------- د

ariabf2--------------ب----------------------الف---------------------------د

EHSANCHIEFTAIN --الف--------------------الف----------------------------د

foa.neh -------------ب----------------------الف----------------------------د

apriliaa---------------ج----------------------الف----------------------------د

محمد رضا mr--------ج----------------------الف-----------------------------د

MS13---------------ب------------------------ج-----------------------------الف

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اما در کل از نظر من نقاط ضعف و قوتش ایناست:

ضعف:
1. تکیه بازی روی اسلحه هست تا تاکتیک! در کل بازی حالت تک نفره به خودش گرفته چون توی درگیری رو در رو هست که جذاب میشه.. حمله و دفاع و اینها نیست! یه نفره حریف 5 تا تانک هستید..

2. کمی حالت تخیلی داره..!

3. به نظر من فقط توی مپهای بزرگ میتونه جذاب باشه..

قوت:

1. اصولا اسلحه و ماشین آلات و مپهای جدید بهترین نقطه قوت هست..

2. کنترل هواپیما بسیار عالی و راحت تر طراحی شده و میتونید مطمئن باشید موشک خطا نمیره..

3. مدت زمان خیلی بیشتری میتونید بدوید.. این خیلی خوب بود..
با اجازه ما هم يه نظري بديم:!
نقاط ضعف:
1.به نظر من بازي خيلي جاها تاكتيكي ميشه.مثلا همين قلاب!خيلي كمك ميكنه به تاكتيكي كار كردن!(مثلا اگه همينجوري همه حمله كنيد احتمال شكست خيلي زياده.يه بار توي تكنفره 32 به 32 اول نا ما رو گرفتن بعد بازي رو كلا باختيم(بازي كه 260 به 140 به نفع ما بود رو باختيم)
2.فقط اون هواپيما خيلي بزرگا كه 1300 تا سرعت دارن يه كم نخيلي هستند.بقيه موارد توي واقعيت وجود دارند.
3.نظري ندارم!
4.(اينو خودم اضافه كنم)هليكوپتر ها موشك ضد هوايي دارن.به نظر من اين بالانس بودن وسايل نقليه رو بهم ميزنه.
نقاط قوت:
با همه ي موارد شما موافقم +اين ها:!
1.جنگ هاي هوايي(مثلا 3 تا جت شما با 3 تا جت دشمن درگير شدن.از يه طرف 2 تا Anti air آسمون رو به آتيش كشيدن:x!)
2.موشك هاي ضد هوايي كه قابل حمل هستن براي افراد پياده(يا استينگر Stinger)
3.هليكوپتر Little bird.اين هليكوپتر قدرت مانور خيلي بالايي داره.من به شخصه خيلي باهاش كيف ميكنم!
4.اسلحه هاي بيشتري كه روي هواپيما ها نصب شده.

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
دوستان امشب تا موقعی که سه نفره بودیم بد نبود ولی بعد 6 نفر شدیم و خیلی حال داد من که کلی خندیدم خدا خیرتون بده
ما با بالگرد منتظرشون بودیم نگو تو base خودشون دارن با هم دیگه سر بالگرد دعوا میکنن من میرفتم روی ناوشون و تیر نمیزدم فقط رو سرشون دور میزدم میخندیدم (آخه داشتن همیدیگرو میکشتن)
یا مثلا یه بار افتاده بودن تو آب داشتن با سرعت خودشونو به ناوشون میرسوندم که من با ابلگرد اومدم درست بالای سرشون کلی حال میداد چون تو آب هیچ کاری ازشون بر نمیامد و منم خلاصشون نکردم فقط میومدم روسرشون....
خلاصه جالب بود

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
اولا چرا اون کاري که گفتم نکردي؟ دوماً منظورت چيه اسپيشال فورس نصب ميکند بدون ماد هم بازي کند؟!!!!! ميشه واضح تر بگين منظورتون چيه؟
اگه درست فهميده باشم ، جواب اينه :
شما ميتونين اسپيشال فورس رو نصب کرده باشين و همچنين هزارتا ماد ديگه هم نصب کرده باشين و ماد ها هم داشته باشين ! مشکلي نيست که!/:)
آقای آریا اوللا فونت شما استاندارد نیست و باعث هیجان زیاد می شه برات بده !
دوما منظور من هم همین بود دیگه فکر کنم فارسی نوشته بودم : کسی که ماد نصب کنه می تونه بدون ماد هم بازی کنه ! :p همون شد که باز :))
سوما منظور حرف دیگه ی من این بود که Base هایی که Capture شدنی هستند رو گفتم. ببخشید ، من مدرک کامپیوتر دارم مثل الگوریتم حرف زدم. چون شما تو الگوریتم سازی کار ندارید که چی باید بشه باید ببینید که چی نباید بشه :d هرکی فهمید آفرین >:)

در آخر هم از آریای عزیز می خوام که کمتر فروم رو با خودکار قرمزششون خط خطی کنند ، با سپاس

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
..........................................................

SharpSabre عزیز
http://forum.vault.ua/

ترمیناتور رو هم تا شب پیداش می کنم
لطفا آدرس پستی که دادی رو بدی ممنون می شم ،
من تو فروم terminator دیدم که همه به زبان همون کشور می نویسند و شاید شما ...

EHSANCHIEFTAIN

کاربر سایت
Sep 28, 2010
23
نام
احسان
آقای آریا اوللا فونت شما استاندارد نیست و باعث هیجان زیاد می شه برات بده !
دوما منظور من هم همین بود دیگه فکر کنم فارسی نوشته بودم : کسی که ماد نصب کنه می تونه بدون ماد هم بازی کنه ! :p همون شد که باز :))
سوما منظور حرف دیگه ی من این بود که Base هایی که Capture شدنی هستند رو گفتم. ببخشید ، من مدرک کامپیوتر دارم مثل الگوریتم حرف زدم. چون شما تو الگوریتم سازی کار ندارید که چی باید بشه باید ببینید که چی نباید بشه :d هرکی فهمید آفرین >:)

در آخر هم از آریای عزیز می خوام که کمتر فروم رو با خودکار قرمزششون خط خطی کنند ، با سپاس
به نام خدا

سلام

هر کس با هر رنگ با هر فونت و هر سایزی که دوست داره بنویسه ولی چشه بقیه رو هنگام خوندن اذیت نکنه فونت و سایز و رنگ آریا چشه منو اذیت نمی کنه دستش درد نکنه که تو فکر هست که اگه میتونه جواب سوال های بچه هارو بده و کمکشون کنه

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
لطفا آدرس پستی که دادی رو بدی ممنون می شم ،
من تو فروم terminator دیدم که همه به زبان همون کشور می نویسند و شاید شما ...
شارپ عزیز خدمتتون عرض کردم
پستم رو پاک کرد و منو بن کردن !
من انگلیسی نوشته بودم
شاید دلیلش همین باشه :-o

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
دوستان امشب تا موقعی که سه نفره بودیم بد نبود ولی بعد 6 نفر شدیم و خیلی حال داد من که کلی خندیدم خدا خیرتون بده
ما با بالگرد منتظرشون بودیم نگو تو base خودشون دارن با هم دیگه سر بالگرد دعوا میکنن من میرفتم روی ناوشون و تیر نمیزدم فقط رو سرشون دور میزدم میخندیدم (آخه داشتن همیدیگرو میکشتن)
یا مثلا یه بار افتاده بودن تو آب داشتن با سرعت خودشونو به ناوشون میرسوندم که من با ابلگرد اومدم درست بالای سرشون کلی حال میداد چون تو آب هیچ کاری ازشون بر نمیامد و منم خلاصشون نکردم فقط میومدم روسرشون....
خلاصه جالب بود

آره خیلی با حال بود! آخراش بود که دیگه روی ناو آمریکایی درگیری شد.. منم مانور میدادم اونجا! :d
...
آقا این voice هم خیلی کمک میکنه ها! من میکروفونم رو درست کردم و پیشنهاد میکنم کسایی که میتونند استفاده کنند..
رضا شما گفتی با زیاد کردن boost صدا قوی تر میشه درسته؟ از خودتو قوی تر بکن منم قوی ترش میکنم..

مطلب دیگه اینکه اون آموزشهایی که قرار بود چی شد؟

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
آره خیلی با حال بود! آخراش بود که دیگه روی ناو آمریکایی درگیری شد.. منم مانور میدادم اونجا! :d
...
آقا این voice هم خیلی کمک میکنه ها! من میکروفونم رو درست کردم و پیشنهاد میکنم کسایی که میتونند استفاده کنند..
رضا شما گفتی با زیاد کردن boost صدا قوی تر میشه درسته؟ از خودتو قوی تر بکن منم قوی ترش میکنم..

مطلب دیگه اینکه اون آموزشهایی که قرار بود چی شد؟

بله گفتگوی صوتی خیلی کمک می کنه توی بازی و همه چیز رو دگرگون می کنه. توی بخش آپشن > آئودیو یک گزینه هست به نام بوست میکروفون. اگر اون گزینه تیک بخوره صدا چندین برابر می شه توی بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر