Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

sara.maloos

کاربر سایت
Oct 13, 2010
3
سلام
من لينک هايی که قرار داده بوديد رو به ترتيب دانلود کردم​
battelfield 2​
و بعد پچ 1.41 و بعد پتچ 1.51

بعد از نصب بازی و زمانی که ميخوام پچ 1.41 رو نصب کنم تو 15% ارور
Dont send ميده و بسته ميشه کسی ميدونه مشکل از کجاست؟:((:((:((:((

lovelife

کاربر سایت
Apr 4, 2010
134
سلام
battelfield 2​

بازی رو پاک کنید دوباره نصب کنید ! البته بعد پاک کردن ریست کنید !
البته اگه مشکل حل نشد ویندوز هست !

دوستان ، سرور هر موقع مشکل داشت پی ام بدید !
البته هر شب که رضا جان هست پی ام می ده ، ولی یه شب که اررو سی دی کی می داد ، هیچ کس حرفی نزده بود ، بعد تو فروم همه ناراحت بودند !
خودم به دلیل مشغله زیاد، زیاد وقت نمی کنم ، پس دوستان باید لطف کنند کمک کنند

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
بازی رو پاک کنید دوباره نصب کنید ! البته بعد پاک کردن ریست کنید !
البته اگه مشکل حل نشد ویندوز هست !

دوستان ، سرور هر موقع مشکل داشت پی ام بدید !
البته هر شب که رضا جان هست پی ام می ده ، ولی یه شب که اررو سی دی کی می داد ، هیچ کس حرفی نزده بود ، بعد تو فروم همه ناراحت بودند !
خودم به دلیل مشغله زیاد، زیاد وقت نمی کنم ، پس دوستان باید لطف کنند کمک کنند
من همون شب سریع تو فروم اعلام کردم
باشه از این به بعد پی ام می دیم

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
سلام
battelfield 2​

احتمال فراوان بعد از نصب کردن دوباره ی بازی مشکل حل میشه
یادتون باشه وقتی می خواهید پچ رو نصب کنید حتما پچ رو تو پوشه ی بازی کپی و از اونجا اجراش کنید (تجربه ی شخصی)
راستی اونیکی پچ 1.5 هستش نه 1.51:punish:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام
battelfield 2​

دوست گرامی
چیزی که من حدس می زنم

شما کوشش کنید به هیچ عنوان زمانی که بازی رو می خواید نصب کنید نشانی پیش فرض (درایو ویندوز هست) رو دگرگون نکنید. یعنی بگذارید نشانی همون نشانی پیش فرض بمونه(اگر فضا کم بود می تونید با نرم افزارهایی همانند پارتیشن مجیک افزایش حجم بدین درایو ویندوز رو)

پس از این کار و نصب برنامه باید به سراغ پچ 1.41 برید و نصب کنید. زمان نصب شدن این پچ خیلی طولانی هست و باید شکیبا باشید. پس از نصب گمان کنم نیاز به راه اندازی دوباره ویندوز هست که همین کار رو باید انجام بدین و پس از آن پچ 1.5 رو نصب کنید

اگر این کارها پاسخ نداد. یک نرم افزار بهینه ساز ویندوز نصب کنید و سامانه ی ویندوز خودتون رو بهینه سازی کنید. گمان می کنم رجیستری ویندوز شما به هم ریخته باشه. با نصب یک بهینه ساز جدید و بهینه سازی رایانه و نصب دوباره بازی احتملا نیازی به نصب دوباره ویندوز نیست(اگر نیاز به بهینه ساز داشتید همین جا اعلام کنید)

آخرین ویرایش:

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
بله ميشه . ربطي به اينکه AIX نصب کرده باشيد نداره

نوشته شده توسط immortal07
AIX 2 دانلود شد!!
فقط می خوام بدونم بعد از نصب این 2 پچ میشه وارد سرورهای معمولی (پچ 1.5) شد؟

قاعدتا خیر !
مگه قرار بر رای گیری نبود؟

به لج شارپ!
شما وقتي AIX نصب ميکنيد، دوتا شورت کات آيکون مياد روي دسک تاپتون ، بالايي خود بازيه پائيني مربوط به تنظيماتشه . ولي شورت کات قهوه اي رنگ بازي اصلي 1.5 هم سرجاش باقي مي مونه و ازبين نميره. هروقت خواستين بازي معمولي انجام بدين برويد همون طورکه قبلا ميرفتين انجام بدين . و اگر خواستين AIX رو اجراکنيد ،از شورت کات خاص خودش وارد بشين .

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
نوشته شده توسط immortal07
AIX 2 دانلود شد!!
فقط می خوام بدونم بعد از نصب این 2 پچ میشه وارد سرورهای معمولی (پچ 1.5) شد؟

به لج شارپ جون!
شما وقتي AIX نصب ميکنيد، دوتا شورت کات آيکون مياد روي دسک تاپتون ، بالايي خود بازيه پائيني مربوط به تنظيماتشه . ولي شورت کات قهوه اي رنگ بازي اصلي 1.5 هم سرجاش باقي مي مونه و ازبين نميره. هروقت خواستين بازي معمولي انجام بدين برويد همون طورکه قبلا ميرفتين انجام بدين . و اگر خواستين AIX رو اجراکنيد ،از شورت کات خاص خودش وارد بشين .
آریا :x
بازی Battlefield با نصب ماد AIX 2.0 یک Shortcut می سازد که پارامتری به انتهای فایل اجرایی اضافه می شه : ( ModPath mod/aix2+ ) منم نصبش کردم و بازی فوق العاده باحال شد !!!

یکی دیگر از نقاط قوت این ماد که اشاره نشده ، این هست که شما می تونید بصورت تله کابین از ارتفاع به سطح زمین نقل مکان کنید یا با پرتاب طنابی که یک سر آن چنگک داره بالای ساختمان ها برید >:):d
و فکر کنم مشکل Ranking هم با این ماد نداشته باشیم !!!

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
سلام
battelfield 2​

1- آنتی ویروس رو OFF کن
2- تو درایوی غیر از درایو C (درایو ویندوز) نصب کن
3- فضای کافی داشته باش

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام.
دوستان میشه لینکه دانلود بازی به همراه پچهاش رو بدید تا من هم بتون بیام.

با درود بر شما دوست گرامی

لينك دانلود خود بازي

پچ 1.41

پچ 1.5

1- در آغاز خود بازی رو نصب کنید(نکته نشانی پیش فرض یعنی درایور ویندوز رو دگرگون نکنید اگر هم فضا کم هست می تونید حجم درایو ویندوز خودتون رو افزایش بدین ولی نشانی رو دگرگون نکنید چرا که گویا برای پچ کردن بازی دچار مشکل خواهد شد)

2- دایمون برای اینه که ایمیج ها رو وارد کنید. شماره سریال هم که می تونید از کیجنش به دست بیارید.

3- پچ 1.41 رو نصب کنید. کمی طول می کشه و باید شکیبا باشید

4- پس از نصب همه ی اینها باید پچ 1.5 رو نصب کنید که زودتر نصب می شه

5- پس از پایان کار برای من آی دی یاهوتونو بفرستید در پیام خصوصی تا ساعت ها رو هماهنگی کنیم یا اینکه توی همین جستار (تاپیک) بگید چه ساعتی می تونید بیاید

6- یه کم به صورت بازی تک نفره تمرین کنید تا با همه چیزش آشنا بشید چرا که اگر یکباره بیاید توی بازی همش کشته می شد و از این بازی بی همتا زده می شید.!

7- ساعت معمولی که بازی می کنیم نزدیک 10 شب به بعد هست

8- نام کاربری که می سازید مهم نیست هر آنچه دوست داشتید بزارید ولی پس از ساختن نام کاربری و در زمان لاگ این شدن اون بالا یه گزینه هست به نام پرفکس یا یه همچین چیزایی اونجا بنویسد persia تا همه ی ایرانی ها این پیشوند رو داشته باشند و توی سرورهای گوناگون همدیگرو بشناسن

اگر هم شهر خودتون رو اعلام کنید ممکن هست دوستان در اون شهر باشن و بتونن به صورت دی وی دی بهتون برسونن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rey Mysterio_619

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
سلام.
دوستان میشه لینکه دانلود بازی به همراه پچهاش رو بدید تا من هم بتون بیام.

حجم های دانلودی این بازی به همراه پچ هاش خیلی زیاده
بهتره از یکی بگیری البته اگر فرار نکنند
یکی رو پیدا کن که به محل سکونتت نزدیک باشه و باهم هماهنگ کنید
اگر تهران هستی صبر کن یکی رو پیدا کنم که نزدیک باشه بهمون برام ارسال کنه و برای شما هم ارسال میکنم;)
=======
ویرایش
الان دیدم دوست گرامی نسیم پارسی مطلب کامل تری برایتان ارائه کردند به مقاله ایشان توجه کنید

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان گرامی من پیش تر برگ فیس بوک میدان نبرد (بتلفیلد) 2 رو معرفی کرده بودم آیا کسی رفت به اونجا سر بزنه؟

این نشانی فیس بوک میدان نبرد هست. اگر کسی وارد هست به فیس بوک (البته 80 فیس بوک هم اکنون به زبان شیرین پارسی ترجمه شده) لطف کنه بره اینجا و با کاربران برون مرزی پیوند بر قرار کنه و یک قرار بازی بزارین باهاشون:

http://www.facebook.com/pages/Battlefield-2/37911238251

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
433
نام
امین
آقا من بازی رو دانلود کردم.فرمتش iso هست.
با برنامه ی ultra iso میخوام اکسترکتش کنم ولی نمیشه!!!!
مینویسه progress 0% .چیکار کنم؟؟؟؟
کمک!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر