Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

MS13

کاربر سایت
Oct 9, 2010
19
دوست گرامی
قوانین رو خود ما هستیم که می سازیم و ازش پی روی می کنیم پس قوانین من در آوردی و غیر من درآوردی معنی نداره و همگی قوانین موجود در جهان من درآوردی هستن حتی قانون اساسی آمریکا و فرانسه!

کاربران در همین جستار (تاپیک) تصمیم گرفتند که به فرودگاه به هیچ عنوان نباید آفند (حمله) کرد. چون گذرانه (فعلا) شمار کاربرها کم هست و اگر بخوایم به فرودگاه یا پایگاه اصلی دشمن بتازیم توازن نیروها و جنگ افزارها (سلاح) به هم می خوره.

وقتی قوانينی طرح ميکنيد که بازی رو از روال طبيعی خودش خارج ميکنه اين ميشه من دراوردی
خوب مسلمه برای زمين گير کردن دشمن بايد منابع زير بنايی دشمن رو مورد هدف قرار بدی

1- به پایگاه فرماندهی (بیس) آفند نزنید تا بازیکن های دشمن هم بتونن با جنگ افزار در یک منطقه دیگه بیان و درگیری اونجا باشه.

2- فرمانده (کاماندر) شدن هیچ اشکالی نداره، تنها از توپخانه سنگین (aritilrry) بهره نبرید.

3- مپ هایی که برگزیده شده رو ناچار هستیم 64 انتخاب کنیم، قرار بر این نیست که با جنگ افزار سبک بازی کنیم. میدان نبرد (بتلفیلد) ویژگیش اینه که باغ جنگ افزارهای سنگین و هوایی و .. بازی بشه وگرنه همه بلد بودیم بریم کانتر بازی کنیم

کسی هم این لغزش (اشتباه) رو نمی کنه که از اینترنت و زمانش خرج کنه و به هدر بده و بره توی پایگاه فرماندهی دراز بکشه از ترس اینکه دشمن نزندش. حتما چشم به راه بوده تا بتونه با بالگرد یا هواپیما یا تانک یا زره پوش بیاد

نه عزيز ,کسانی که بازی رو طراحی کردند به تعداد نفرات و به اندازه نياز بازيکنها جنگ افزار و ادوات جنگی قرار دادند نه بيشتر

چرا ناچار هستيد مپ 64 نفری بذاريد؟ ,وقتی 8 نفر ميرن تو مپ 64 نفری اصلاً بازی معنی نداره
چه ربطی داشت مگه کسی گفت از امکانات بازی استفاده نشه, با اين طرز بازی همون کانتر بازی کنيم بهتره

کسی هم این لغزش (اشتباه) رو نمی کنه که از اینترنت و زمانش خرج کنه و به هدر بده و بره توی پایگاه فرماندهی دراز بکشه از ترس اینکه دشمن نزندش. حتما چشم به راه بوده تا بتونه با بالگرد یا هواپیما یا تانک یا زره پوش بیاد

اگه نيازی نبود به پايگاه دشمن حمله نشه خود بازی اين امکان رو فراهم ميکرد شما تو اصل بازی دست برديد و تغييرش داديد

ديگه اين که زمان و اينترنت طرف حدر بره برای اينکه کشته نشه خودش ميدونه، کسی که برای اينکه کشته نشه خودشو kill ميکنه مطمئناً تو سرور تيله بازی هم ميکنه

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
وقتی قوانينی طرح ميکنيد که بازی رو از روال طبيعی خودش خارج ميکنه اين ميشه من دراوردی
خوب مسلمه برای زمين گير کردن دشمن بايد منابع زير بنايی دشمن رو مورد هدف قرار بدی

نه عزيز ,کسانی که بازی رو طراحی کردند به تعداد نفرات و به اندازه نياز بازيکنها جنگ افزار و ادوات جنگی قرار دادند نه بيشتر

چرا ناچار هستيد مپ 64 نفری بذاريد؟ ,وقتی 8 نفر ميرن تو مپ 64 نفری اصلاً بازی معنی نداره
چه ربطی داشت مگه کسی گفت از امکانات بازی استفاده نشه, با اين طرز بازی همون کانتر بازی کنيم بهتره

اگه نيازی نبود به پايگاه دشمن حمله نشه خود بازی اين امکان رو فراهم ميکرد شما تو اصل بازی دست برديد و تغييرش داديد

ديگه اين که زمان و اينترنت طرف حدر بره برای اينکه کشته نشه خودش ميدونه، کسی که برای اينکه کشته نشه خودشو kill ميکنه مطمئناً تو سرور تيله بازی هم ميکنه

قوانین کلا ساخته ی دست بشر هستند. از ازل هیچ قانونی وجود نداشته و انسان ها با رای گیری (امروز به شیوه ی پیشرفته) قوانین رو برنهادند. روال طبیعی رو هم تنهها و تنها کاربرهای سرور مشخص می کنند و نه هیچ شرکت و .. برای همین هست که برای نمونه در یک سرور می بینیم 20 بالگرد ردیف شده و در یک سرور دیگه بهره بردن از بالگرد یا هواپیما یا تانک تنها برای درجه دارها مجاز هست. یا در سرور دیگری بر پایه ی پسند بازیکن هاش مپ های 16 می گذارند و در برخی سرورها مپ 32 و 64. پس در نتیجه در زمینه ی قانون امیدوارم روشن شده باشید. در اینجا سخن از احترام به نظر حداکثر و رای کاربران هست. اگر از این پس حداکثر کاربرها تصمیم بگیرن که این قوانین برچیده بشن بنده هم که تنها یک رای دارم بهش احترام می گذارم.

منابع زیر بنایی هم شامل این چیزهایی که شما گفتید نمی شه! و بیشتر می تونه شامل سدها و نیروگاه ها و ... بشه
شاید منظور شما پایگاه فرماندهی و جنگ افزارهای سنگین هر تیم هست. اگر اینه منظور شما در نتیجه همین جنگ افزارهای سنگین توازن رو در هر تیم ایجاد می کنه . زمانی که شمار بازیکن ها کم باشه این توازن به هم می خوره با آفند (حمله) به پایگاه فرماندهی.

پس کسانی که طراحی کردند و ... یک چیز معمول رو تهیه کردند و در اختیار انسان ها با سلایق گوناگون قرار دادند تا اون ها هر جور که دوست دارن و لذت می برن بازی کنند

کانتر = بهره گیری از جنگ افزار سبک
میدان نبرد = داشتن همگی جنگ افزارهای سبک و سنگین

اگر بنا بود برپایه ی طراحی آغازین بازی کار کنیم که تا زمانی که 16 نفر نشدیم نباید وارد بازی می شدیم و بازی می کردیم چون کوپک ترین نقشه ها 16 نفره هست!!

این چند خط پایانی نوشته های شما هم پاسخی نداره.

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
رو سرور پانک باستر نصب نیست و این موضوع ...:ninja:
مورچه چیه ....:d

دوست عزیز بیخیال! در این مورد حمله کردنو و ... تو خود بازی هم مشکل ایجاد شد و قرار شد رای گیری بشه و نظر جمع انجام بشه مثلا بعضیا اصرار داشتن که اصلا فرمانده نباشه بعد یکی میگه چرا هی منو با بالگرد میکشید بعدی میگفت ... آخر سر نزدیک بود همه با چاقو بازی کنن:-o
شما یه سرور با پینک زیر 100 معرفی کن که شلوغ هم باشه من خودم میام با هم بریم پایگاه اصلیشونو تسخیر کنیم/:)
در کل با اینکه تایپیک محل بحث و تبادل نظر هست ولی چون فعلا قاونو سرور اینه باید کمی صبر کنید تا سرور بالای 20 نفر بشه بعد دوباره میشه قوانینو عوض کرد

من هر شب نمیام سرور شلوغ میشه>:)

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
آره دیگه تعداد که بیشتر شد قوانین رو میشه تغییر داد..

حالا بالاخره با نصب AIX نمیشه اومد توی این سرور؟
من تقریبا دانلودش رو دارم تمام میکنم برای زمانی که لازم میشه نصب کنیم..

FOA جات دیشب واقعا خالی بود..

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
حالا یکی بگه اگر نصبش کنیم نمیشه تو سرور پچ 1.5 بازی کرد؟
و این دو تا رو اول کدومو باید نصب کنیم؟ یکیش 700 مگه و یکیش 1.5 گیگ!
اون 127 مگی هم که ظاهرا ربطی نداشت هان؟

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
اقا كسي شيراز نيست براي ما اين aix2 را بفرسته
رضا چي شد دانلود نكردي

نگرفتمش ولی از امشب آغاز می کنم

البته از دید من بهتره که سرور همون 1.5 بمونه چرا که بدون شک اگر این رو نصب کنیم دیگه شانس اومدن دیگران رو به سرور از دست خواهیم داد. تا دیدگاه دوستان چی باشه

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
اره تا سرور حداقل 40-50 نفر نشده نباید این کارو کرد
وقتی تعداد زیاد شه حداقل هر شب 20-30 نفر میان و میشه اونوقت هر پچی رو نصب کرد
البت من دارم دانلود میکنم و پچو یه جا دیگه نصب می کنم ببینم چیه!

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
اره تا سرور حداقل 40-50 نفر نشده نباید این کارو کرد
وقتی تعداد زیاد شه حداقل هر شب 20-30 نفر میان و میشه اونوقت هر پچی رو نصب کرد
البت من دارم دانلود میکنم و پچو یه جا دیگه نصب می کنم ببینم چیه!

آره منم موافقم فعلا باید دست نگه داشت
در مورد قوانین این رو هم بگم که قبلا خودمون واسه سرور خودمون :) قوانین خودمون :) رو تصویب کردیم و با همین قوانین بازی می کنیم دیگه این رو نمی گم که هر کی با قوانین مخالفه می تونه داخل سرور نیاد و بازی نکنه :cursing:
یه سر برید سرور های خارجی سوار هیایکوپتر یا هواپیما بشید و می بینید که در جا کیکت می کن چون قوانین خاص خودشون رو دارند :thumbdown و نمی گذارند تازه کار ها سوار این نو تجهیزات شوند و ...:dots:
ما طی جلسه ای که با هم داشتیم :gathering: به این نتیجه رسیدیم و همگی هم به نظر خودمون و دوستامون احترامی می گذاریم نقطه
نتیجه : هر کی حال نمی کنه : :sniper:

MS13

کاربر سایت
Oct 9, 2010
19
قوانین کلا ساخته ی دست بشر هستند. از ازل هیچ قانونی وجود نداشته و انسان ها با رای گیری (امروز به شیوه ی پیشرفته) قوانین رو برنهادند. روال طبیعی رو هم تنهها و تنها کاربرهای سرور مشخص می کنند و نه هیچ شرکت و .. برای همین هست که برای نمونه در یک سرور می بینیم 20 بالگرد ردیف شده و در یک سرور دیگه بهره بردن از بالگرد یا هواپیما یا تانک تنها برای درجه دارها مجاز هست. یا در سرور دیگری بر پایه ی پسند بازیکن هاش مپ های 16 می گذارند و در برخی سرورها مپ 32 و 64. پس در نتیجه در زمینه ی قانون امیدوارم روشن شده باشید. در اینجا سخن از احترام به نظر حداکثر و رای کاربران هست. اگر از این پس حداکثر کاربرها تصمیم بگیرن که این قوانین برچیده بشن بنده هم که تنها یک رای دارم بهش احترام می گذارم.

منابع زیر بنایی هم شامل این چیزهایی که شما گفتید نمی شه! و بیشتر می تونه شامل سدها و نیروگاه ها و ... بشه
شاید منظور شما پایگاه فرماندهی و جنگ افزارهای سنگین هر تیم هست. اگر اینه منظور شما در نتیجه همین جنگ افزارهای سنگین توازن رو در هر تیم ایجاد می کنه . زمانی که شمار بازیکن ها کم باشه این توازن به هم می خوره با آفند (حمله) به پایگاه فرماندهی.

پس کسانی که طراحی کردند و ... یک چیز معمول رو تهیه کردند و در اختیار انسان ها با سلایق گوناگون قرار دادند تا اون ها هر جور که دوست دارن و لذت می برن بازی کنند

بازی رو تحت قوانين خودش طراحی کردن اينکه بخوای شکل روال بازی رو عوض کنی به در نميخوره
اون سرورها مخصوص همون نوع بازی هستند ديگه کسی قانون من دراوردی درست نميکنه بگه اجازه نداری بيشتر از 5 تا هليکوپترر سوار بشی! يا از توپخانه استفاده نکنی يا وارد بيس حريف نشی
مپ ها بر اساس تعداد نفرات ساخته شدن نه به سليقه شخصی

کانتر = بهره گیری از جنگ افزار سبک
میدان نبرد = داشتن همگی جنگ افزارهای سبک و سنگین
خوب مگه من گفتم غير از اين هست ؟ اين شما هستيد که بازی رو محدود ميکنيد

اگر بنا بود برپایه ی طراحی آغازین بازی کار کنیم که تا زمانی که 16 نفر نشدیم نباید وارد بازی می شدیم و بازی می کردیم چون کوپک ترین نقشه ها 16 نفره هست!!

شما چرا اين حرف رو ميزنيد!
16 نفر نهايت تعداد نفراتی هست که ميتونن رو سرور بازی کنه نه تعداد نفرات برای شروع بازی,
يعنی اين مپ برای زير 16 نفر هست و اگه تعداد بيشتر از 16 و زير 32 نفر بود ميرن مپ 32....

اين محدوديت ها با نظر جمع بوده يا شخصی به نظر شخصی من درست نيست، حالا ديگه نظر اکثريت ارجعيت داره

MS13

کاربر سایت
Oct 9, 2010
19
وار این نو تجهیزات شوند و ...:dots:
ما طی جلسه ای که با هم داشتیم :gathering: به این نتیجه رسیدیم و همگی هم به نظر خودمون و دوستامون احترامی می گذاریم نقطه
نتیجه : هر کی حال نمی کنه : :sniper:

به نظر خودتون و بقيه احترام ميذاريد بعد از اينور ميگيد هرکی ناراحته و با قوانين مخالفه بازی نکنه؟~:>
جالبه خودتون دم از آزادی و تقلب و رأی گيری و... ميزنيد بعد طاقت انتقاد از قوانينتون رو نداريد

حاضرم تو سرور ping 300 بازی کنم و از بازی لذت ببرم تا 4 نفر تو سرور 64 نفری خاله بازی کنند

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
به نظر خودتون و بقيه احترام ميذاريد بعد از اينور ميگيد هرکی ناراحته و با قوانين مخالفه بازی نکنه؟~:>
جالبه خودتون دم از آزادی و تقلب و رأی گيری و... ميزنيد بعد طاقت انتقاد از قوانينتون رو نداريد

حاضرم تو سرور ping 300 بازی کنم و از بازی لذت ببرم تا 4 نفر تو سرور 64 نفری خاله بازی کنند

آره درسته بازم می گم هر کی ناراحته نیاد تو بازی
دست خودته دوست داری بیا دوست داری نیا و ما به این احترام می گذاریم ، داداش دوست داشتی بفرما حال نکردی دست حق به همرات این کجاش احترام نگذاشتن به حقوق شما هستش؟

lovelife

کاربر سایت
Apr 4, 2010
134
لطفا دعوا و درگیری راه نیاندازید ، تا آخر هفته قوانین رو با یه پلیر حرفه ایی خارجی دارم در می یارم !
فروم دست طراحی هست ، بعدش می تونید اونجا نظرات رو بزارید ، جمع بندی کلی برسیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر