Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
آقا خيلي لوسي.چرا مسخرم ميكني خوب؟دلم شكست\:d/آخه من خيلي فرماندگي بلدم.در ضمن من هرچي ميخوام برم تو سرور بازي كنم ميگه پانك باستر گيرميده.يا ميگه connection faild يا ميگه سي دي كي اصل نيست.جريان چيه؟

Commander شدن کاری نداره که فقط باید حواست به این کار باشه و کمتر درگیر بشی یا اصلا نشی و بی درنگ درخواست هارو پاسخ بدی در ضمن غیر از Spot و Drop کردن باید مدیریت هم کرد یعنی اینکه Squad هارو جایی بفرستی که از نیروهای دشمن خبری نباشه و پرچم اون ناحیه راحت از آن تیم بشه ! یا دستور دفاع از پرچم و ...

برای ورود به سرور هم اگر PB جلوی شما رو می گیره لطفا PB خودتون رو بروز کنید.
Connection Fail : ارتباط شما با اینترنت دچار مشکل شده یا سرور در حال تغییر Map هست یا بالا نیست.

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
آقا خيلي لوسي.چرا مسخرم ميكني خوب؟دلم شكست=((آخه من خيلي فرماندگي بلدم.در ضمن من هرچي ميخوام برم تو سرور بازي كنم ميگه پانك باستر گيرميده.يا ميگه connection faild يا ميگه سي دي كي اصل نيست.جريان چيه؟

نخست آزمایش کنید. برای نمونه به سرور ترمیناتور وارد بشین و اگر مشکلی نبود و سرور هم خاموش نبود, ممکن هست ایراد از سی دی کی باشه. اگر این مشکل رو داشتید من رو آگاه کنید تا مشکل رو بر طرف کنیم. شماره سریال رو دگرگون می کنیم درست می شه)

------

پ.ن:
بی آزاری و راستی برگزین *** چو خواهی که یابی به داد آفرین
فردوسی

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
fa عزیز روی سخن بنده فقط با شما نبود... خیلی دوستان اینکارو میکنند..
شما هم میدونم فرماندهی بلدی اما وقتی supply میخوام و حتی نه هم نمیگی و UAV هم نمیزنی خب مجبوریم فرمانده رو عوض کنیم.. اگر کار اصولی بکنی که دلیلی نداره ما نخوایم شما فرمانده باشی...

آقا سرور جدیدا توی xfire درست نشون داده نمیشه که چند نفر داخل بازی هستند! قبلا راحت نشون میداد اما الان مدتهاست خود من رو توی سرور نشون میده در حالیکه نیستم! و همینطور چند نفر دیگه رو که اونا هم نیستند!

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
با درود

سرور تا هم اکنون که ساعت 11.30 هست خاموش هست و من از دوستان گرداننده خبر ندارم. احتمالا امشب سرور روشن نخواهد شد

برای این پرسمان هم باید چاره ای اندیشید. چرا که ممکنه ایرانی ها فردا شبش به سرور برگردن ولی بازیکن هایبرون مرزی بر پایه ی تجربه اگر سرور چند بار خاموش باشه دیگه می رن سراغ سرورهای دیگه

پ.ن:
زاهد که دین فروشد و دنیا طلب کند *** او را کجا رسد که کند عیب می فروش
ملک شعرای بهار

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
گویا سرور قطع است
فکر میکنم موضوع نصب پلاگین مشکل تیر اندازی به خودی و اخراج فرد خاطی باشه
=====
راستی کسی موزیک های این بازی رو نداره
موزیک هاش خیلی زیباست مخصوصا موزیک صفحه اصلی بازی

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
قضیه آنتی چیت دیگه چی هست؟
دوباره مسخره بازی های کانتر اینجا شروع شد؟)x
در این بازی نیز مثل بقیه بازی ها می شه از برنامه های تقلب (Cheat) بهره برد و بازی رو ... .
برای بازی مسخره ی کانتر نرم افزار Valve Anti Cheat یا VAC درنظر گرفته شده بود که انگار کار ساز نبوده و از برنامه ای بنام sXe استفاده می شه که خیلی روی CPU فشار میاره و گاهی باعث پیغام های صفحه آبی هم می شه و ....
در این بازی نام برنامه ی Anti Cheat برنامه ی PunkBuster می باشد که خود سازندگان بازی اونرو طراحی و همراه بازی ارائه کردند و شما نسخه ابتدائی اونرو نصب کردید که ما به اختصار می گیم PB .

برای بروز کردن این برنامه اینجا کلیک کنید : دریافت فایل بروز رسانی PB

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
درود
گویا سرور قطع است
فکر میکنم موضوع نصب پلاگین مشکل تیر اندازی به خودی و اخراج فرد خاطی باشه
=====
راستی کسی موزیک های این بازی رو نداره
موزیک هاش خیلی زیباست مخصوصا موزیک صفحه اصلی بازی

دوست گرامی در همچین مواقعی در یاهو با دیگر دوستان در پیوند باشید. معمولا مشکل پس از چند دقیقه حل می شه و می توانید وارد بازی بشید

مشکل چیز دیگری بوده. پس از فردا شب می تونید به دیگر دوستان بپیوندید

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
آقا برای این قضیه هم فکری بیندیشید..! این که وقتی بازی تمام میشه ارور میده و صفحه فریز میشه!
شایدم مال من فقط اینجوریه..
مشکل از Ranking هست که قراره به دیتابیس فرستاده شه ولی Mysql برروی سیستم سرور اجرا نمی باشد. بزودی برطرف می شه .

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
از موزیک های بازی خوشتون نیامده؟
کسی موزیک هاشو سراغ نداره جایی که دانلود کنیم؟

بله

اتفاقا من از خنیای (موسیقی) بازی خیلی خوشم اومده بود. البته یک سری آهنگ های تازه هم در مپ هایی که اتحادیه ی اروپا هست به بازی افزوده شده که اون ها حالت جنگی تری دارند و خیلی زیبا هستند.

من کوشش می کنم این آهنگ ها رو پیدا کنم دوست گرامی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر