Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

چندنکته درمورد فرمانده و سرجوخه

پس بالاخره کشفت کردیم!!

فقط دو سه روز طول کشید تا بفهمیم شما رو چی صدا کنیم! چون آیدیت هم اصلا قابل خوندن نیست..:d

..

رضا از توضیحاتت ممنون..
فقط یه نکته ای به نظر من اومد در مورد فرمانده یا leader squad...
بچه ها لطف کنید تا زمانی که به همه فوت و فنها آشنا نشدید از squad leader شدن یا مخصوصا فرمانده (commander) شدن بپرهیزید..
خیلی از دوستان نمیدونن اگر فرمانده بشن باید استراتژی پیاده کنند یا لااقل spot کنند دشمن رو! یا باز لا اقل supply بندازن! بازم نه؟ پس دیگه UAV رو بزنن!! :d

دوستان به محض ورود فرمانده میشن و یعد هرچی درخواست میدی انگار نه انگار! فرمانده اصولا اینقدر وظیفه داره که نمیتونه کامل در بازی درگیر بشه..
squad leader هم همینطور.. چون باید با فرمانده در تماس باشه بهتره کسی باشه که اصول اولیه رو میدونه..

نکته دیگه اینکه این گزینه های رای گیری رو روی صفحه دقت کنید.. گاهی فرمانده باید عوض بشه و رای گیری انجام میشه اما کسی رای نمیده.. یا برای کیک یا تغییر مپ..
برای دوستانی که نمیدونن میگم page up رو بزنید بعنی موافقید و page down یعنی مخالفید..

این بود انشای من..:d

دوستان همانطور که اکثراً می دانیم، اگر ازفرماندهی کسی ناراضی بودید می توانید بازدن کلید
tab
شاید اشتباه میکنم و -
caps lock
درست باشد
گزینه
mutiny
رابزنید.افرادموافقِ میوتینیmutiny یعنی شورش کلید پیج آپ page upرامیزنندوافراد مخالف پیج داونpage down
اگر شمار افراد ناراضی به حد نیازبرسد فرمانده ازمقام خود سرنگون می شود! و
تاچنددقیقه نمی تواند دوباره
apply
بنماید .دراین فرصت افراد دیگر می توانند
apply
کنند، , وقتی اَپلای کنیدپس از چندلحظه پرسیده می شود اگر کاملاً قصد فرمانده شدن دارید پیج آپ pgupبزند واگر نمی خواهد پیج داونpgdn
اگر با سرجوخه بودن کسی مخالفید می توانیداز گروهان وی
leave
کنید وبه گروهان دیگری
join
شوید.یا خودتان گروهان تازه ای بسازید.یعنی کلید
create squad
بزنید.اگر می خواهید اسم گروهان(اسکواد)راخودتان انتخاب کنیدقبل از آن گزینه
costume squad
رابزنیدونام دلخواه رابرگزینید.همینطورمی توانید گروهان را قفل کنیدتا افرادی
که نمی خواهید وارد گروهان نشوند:-o

آخرین ویرایش:
بدون شرح :p

دوستان همانطور که اکثراً می دانیم، اگر ازفرماندهی کسی ناراضی بودید می توانید بازدن کلید
tab
شاید اشتباه میکنم و -
caps lock
درست باشد
گزینه
mutiny
رابزنید.افرادموافقِ میوتاینیmutiny یعنی شورش کلید پیج آپ page upرامیزنندوافراد مخالف پیج داونpage down
اگر شمار افراد ناراضی به حد نیازبرسد فرمانده ازمقام خود سرنگون می شود! و
تاچنددقیقه نمی تواند دوباره
apply
بنماید .دراین فرصت افراد دیگر می توانند
apply
کنند، , وقتی اَپلای کنیدپس از چندلحظه پرسیده می شود اگر کاملاً قصد فرمانده شدن دارید پیج آپ pgupبزند واگر نمی خواهد پیج داونpgdn
اگر با سرجوخه بودن کسی مخالفید می توانیداز گروهان وی
leave
کنید وبه گروهان دیگری
join
شوید.یا خودتان گروهان تازه ای بسازید.یعنی کلید
create squad
بزنید.اگر می خواهید اسم گروهان(اسکواد)راخودتان انتخاب کنیدقبل از آن گزینه
Custom squad
رابزنیدونام دلخواه رابرگزینید.همینطورمی توانید گروهان را قفل کنیدتا افرادی
که نمی خواهید وارد گروهان نشوند:-o

با درود

بازیکنی با نام کاربری Amir Ali الان دو شب هست که می خواد به سرور وارد بشه ولی کیک می شه و بیرون انداخته می شه توسط پانک باستر. اگر ایشون اینجا رو می خونه نام کاربری من رو pashangparsi4 رو ادد کنه تا بتونیم مشکلش رو حل کنیم

بی سواد خودتی

بدون شرح :p

به غیر از یک اشتباه تایپی که مربوط به کلمه (اشتباه) بود هیچ غلط املائی دیگری اینجا وجودنداشت . بهتره بری به یک دیکشنری مراجعه کنی تا ببینی تلفظ کلمه mutiny همونی هست که من نوشتم یعنی میوتینی ، نه میوتاینی!

بنده براحتی (حتی از زبان مادری ام هم بهتر) انگلیسی و عربی حرف میزنم و می نویسم . بدون غلط .
اون غلط املائی هم بخاطراین بود که 5 بار توی فوروم اون مطلب رو نوشتم ولی موقع فرستادن اینترنت نابسامان مملکت هی قطع میشد . بار 6 ام توی نوت پد نوشتم ووقتی اینترنت وصل شد سریع فرستادم .بخاطر همین هست که می بینید کلمات انگلیسی رو توی سطر جدید آوردم تا ردیف جمله به هم نخوره:>

سلام. من دوباره برگشتم:d
میخواستم ببینم پچ جدید رو سرور ریختید یا میتونم با 1.4و1.5بازی کنم؟و اینکه در چه ساعتی بازی میکنید؟
برای اطلاع از وضعیت و رخداد های سرور تشریف بیاورید اینجا .

mutiny : شورش ، طغیان ؛ و در بازی BF2 به معنای کودتا هست .
و درسته تلفظ اون همونی هست که آریاجون گفت.>:d< ( میو تی نی ) حالا چرا "تاینی" نمیگن ؟ احتمالا بخاطر اینه که حرف صدادار u اونجا اومده :)

سلام. من دوباره برگشتم:d
میخواستم ببینم پچ جدید رو سرور ریختید یا میتونم با 1.4و1.5بازی کنم؟و اینکه در چه ساعتی بازی میکنید؟

با درود

بله دوست من همچنان سرور بر قرار هست و با همون پچ ها می تونید بازی رو دنبال کنید. ساعت بازی هم همون 10 شب به بعد هست که البته تا نزدیکی های 12 به اوج شلوغ بودن می رسه.

یک انجمن ویژه ی سرور هم ساخته شده که حسام نشانیش رو داده و گفتگو ها اونجا دنبال می شه. نشانی انجمن

why nobody is playing in our server anymore?!

بله

اتفاقا من از خنیای (موسیقی) بازی خیلی خوشم اومده بود. البته یک سری آهنگ های تازه هم در مپ هایی که اتحادیه ی اروپا هست به بازی افزوده شده که اون ها حالت جنگی تری دارند و خیلی زیبا هستند.

من کوشش می کنم این آهنگ ها رو پیدا کنم دوست گرامی.
2رود.چرا کسی دیگه به سرور نمیآد؟درمورد آهنگ بازی،درموقع لود شدن بازی بین تیمهای اتحادیه خاورمیانه و ایالات متحده آمریکا! آهنگش خوشم میاد!
اگرکسی جائی سراغ داره یا تونست ازیه جائی گربgrabکنه خبربده لطفاً.
راستی کسی درموردبرنامه هایی که با ویندوزسون7 ، 64بیت ، کارکنه چیزی میدونه کمک کنه.؟ جدیداً یک لپ تاپ وایو VAIO Sonyخریدم خیلی ازبرنامه ها رو ارور میده موقع نصب . شایدهم از آنتی ویروسش باشه. میخوام توی یک درایو دیگه اش یک ویندوز دیگه نصب کنم با چیزهای کرک شده خودمون .آخه ویندوزش توی آمریکا نصب شده وبرنامه هاش هم اریجیناله .حیفم میاد پاکشون کنم. خیلی هم فکرنکنید وضعم خوبه! قسط انگیزناک خریدم!=))

2رود.چرا کسی دیگه به سرور نمیآد؟درمورد آهنگ بازی،درموقع لود شدن بازی بین تیمهای اتحادیه خاورمیانه و ایالات متحده آمریکا! آهنگش خوشم میاد!
اگرکسی جائی سراغ داره یا تونست ازیه جائی گربgrabکنه خبربده لطفاً.
راستی کسی درموردبرنامه هایی که با ویندوزسون7 ، 64بیت ، کارکنه چیزی میدونه کمک کنه.؟ جدیداً یک لپ تاپ وایو VAIO Sonyخریدم خیلی ازبرنامه ها رو ارور میده موقع نصب . شایدهم از آنتی ویروسش باشه. میخوام توی یک درایو دیگه اش یک ویندوز دیگه نصب کنم با چیزهای کرک شده خودمون .آخه ویندوزش توی آمریکا نصب شده وبرنامه هاش هم اریجیناله .حیفم میاد پاکشون کنم. خیلی هم فکرنکنید وضعم خوبه! قسط انگیزناک خریدم!=))

دوستان به سرور میان و سرور همچنان برپا هست

معمولا شب ها از ساعت 10.45 دقیقه شب به بعد بازی شلوغ می شه

ولی برای گفتگوهای بازی میدان نبرد باید به این نشانی برویم: http://www.parsiangame.com/forums/index.php

شب عید؟بدون بی اف2 ؟

دوستان به سرور میان و سرور همچنان برپا هست

معمولا شب ها از ساعت 10.45 دقیقه شب به بعد بازی شلوغ می شه

ولی برای گفتگوهای بازی میدان نبرد باید به این نشانی برویم: http://www.parsiangame.com/forums/index.php
الآن که شب عیدقربون! هستش تاساعت 11 که سرورداونه)x

الآن که شب عیدقربون! هستش تاساعت 11 که سرورداونه)x

بله من هم نمی تونستم وارد بشم
سرور مورد تاخت و تاز هکرها (چه کسانی چنین انگیزه ای دارند رو شاید بشه حدس زد) بوده گویا. در همچین زمان هایی باید با گردانندگان سرور به ویژه با نام کاربری یاهوی دوستمون داوود love_life_20000 تماس بگیرید و ببینید کار به کجا می کشد.

سلام بچه ها.اگه من بخوام تو سرور شما بازی کنم باید چه پچی دانلود کنم؟
میشه یه آموزش بدید؟
من قبلا بازی میکردم ولی چند ماهه بازی نکردم و یادم رفته باید چی کار کنم.مثل اینکه نباید بازی رو کرک میکردی درسته؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or