Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

اين دوست گرامي nasimparsi بيشتر چيزهايي كه من بايد ميگفتم رو گفتن.من با نظر ايشون در رابطه به حمله به فرودگاه واقعا موافقم.من هنگامي كه ميخوام سوار بالگرد يا جت بشم فرد مقابل با راكت جتو منفجر ميكنه.اين عملا يعني يك نواختي بازي.خوب با جت كه نشد.با بالگرد وقتي ميرم فلير ميزنه بازم بالگردو منفجر ميكنه.اگه بخوام با قايق برم دو ساعت طول ميكشه.

در صورتي كه تعداد افراد در بازي زياد نيست:
1.از راكت جت استفاده نشه
2.از توپخونه استفاده نشه
3.از فلير استفاده نكنن
4.زمان بازي رو كم كنن
مطمئنا اگه به اين درخواست ها رسيدگي بشه واقعا بازي روند بهتره طي ميكنه
با تشكر از دوست خوب nasimparsi

يك سوال داشتم من كجا ميتونم نقشه درخواستي خودمو بدم؟چون مثلا نقشه clean sweap زياد مناسب بازي نيست.

آخرین ویرایش:
اين دوست گرامي nasimparsi بيشتر چيزهايي كه من بايد ميگفتم رو گفتن.من با نظر ايشون در رابطه به حمله به فرودگاه واقعا موافقم.من هنگامي كه ميخوام سوار بالگرد يا جت بشم فرد مقابل با راكت جتو منفجر ميكنه.اين عملا يعني يك نواختي بازي.خوب با جت كه نشد.با بالگرد وقتي ميرم فلير ميزنه بازم بالگردو منفجر ميكنه.اگه بخوام با قايق برم دو ساعت طول ميكشه.

در صورتي كه تعداد افراد در بازي زياد نيست:
1.از راكت جت استفاده نشه
2.از توپخونه استفاده نشه
3.از فلير استفاده نكنن
4.زمان بازي رو كم كنن
مطمئنا اگه به اين درخواست ها رسيدگي بشه واقعا بازي روند بهتره طي ميكنه
با تشكر از دوست خوب nasimparsi

يك سوال داشتم من كجا ميتونم نقشه درخواستي خودمو بدم؟چون مثلا نقشه clean sweap زياد مناسب بازي نيست.
من با اين مورد سوم موافق نيستم.فلير نباشه كه تا يكي سوار Anti-Air ميشه راحت ميتونه هليكوپتر رو بزنه.
در مورد نقشه منم يه سوال دارم:نميشه نقشه درخواست بديم؟!
مثلا بگيم فلان نقشه براي بازي مناسب نيست.
در ضمن به نظر من اين نقشه ها خيلي خوبن:
Operation Road Rage
Dragon Valley
Operation Clean Sweap

ببين دوست گرامي من ميگم در روي زمين فلير نزنن نه رو هوا
من ديشب با هزار بدبختي يه جت برداشتم داشتم آرورم آرئم حركت ميكردم كه يه دفعه راكت زد.هنوز صبر نكرده بود بلند شم.آخه اينا بازي بلدن؟من ميگم بايد كسي كه عقده بازي دوست داره در بياره بازي نكنه بهتره.حرف اشتباهيه؟تازه دوست گرامي با 4 نفر آدم مپ 64 به چه درد ميخوره؟هركدوم 20 تا فلگ(مثلا)ميدوني چقدر زمان گيره؟ من از سرور محترم خواهش ميكنم امشب زمان بازي رو كمي پايين تر بيارن تا يك نواخت نشه.در مورد مپ به نظرم strike at karkand خيلي براي نت عاليه.با تشكر

آخرین ویرایش:
با مورد 1 که بهره نبردن از موشک جت هست مخالف هستم

همچنین درباره ی نقشه ها از ادمین گرامی درخواست می کنم همه ی نقشه های 64 رو ادد کنند و در اونجا هر کس می تونه یک نقشه رو در خود بازی به رای گیری بازیکن ها بزاره و اونجا بیشترین رای رو اگر بیاره نقشه دگرگون می شه

از دوستان خواهش می کنم به هیچ عنوان و به هیچ عنوان به هم توهین نکنند. چه در اینجا و چه در بازی. هر کس خواست گفتگویی دو نفره داشته باشه می تونه از طریق یاهو این کار رو انجام بده. در جاهایی که همگانی هست از دشنام یا ... لطفا بپرهیزید

تا اینجا گمان می کنم چیزهایی که مورد توافق باشه

1- بهره نبردن از توپخانه سنگین
2- کم کردن زمان بازی ها
4- به پایگاه اصلی و فرودگاه به هیچ عنوان آفند (حمله) زده نشه
3- گوناگونی نقشه ها و افزودن همه ی نقشه های 64 به دست ادمین گرامی

آخرین ویرایش:
چه اتفاقهایی که نیفتاده!
شخصا با عدم استفاده از توپخانه موافقم..
فرمانده نداشتن زیاد هم حال نمیده.. البته میشه همه برن در یک squad تا حس گروهی کار از بین نره اما میشه فرمانده هم داشت و فقط از توپخانه استفاده نکرد..
در مورد مپ من قبلا هم گفتم یک مپ با بالگرد و هواپیما و یکی زمینی و 16 بصورت یک در میان میتونه به بازی جون بده تا هر کسی بتونه تخصصش رو نشون بده..

فقط operation clean Sweap حالت 16 نفره آن بالگرد و هواپیما داره و دو تا map دیگه هستند که درحالت 16 نفره بالگرد تنها دارند

موارد زیر نیز برای تعداد زیر 10 نفر ممنوع می باشد :
1- استفاده از توپخونه
2- گرفتن Base اصلی دشمن

به تمامی درخواست ها هم امشب حتما رسیدگی می کنم ! (همه ی مپ های 16 و 64 یک درمیان و.. )

به نام خدا
سلام

ببخشید فحش دادم عصابم خورد شد مثل مرد بازی نمی کرد دارم میدوم دنبالش در میره نارنجک می ندازه مثل مرد بیا جلو شلیک کن تفنگ اصلا نامردی هست جنگ باید مردونه تن به تن نزدیک باشه یارو میکشه عقب که من برم دنبالش بعد میدونه که من از کجا می آم نارنجک میندازه آریا رو میگم سنش پایینه با فکرش بازی میکنه مردونه بازی کردن رو بلد نیست خوبه باریکلا با استعداده باهوشه نارحت نشینا از همتون بهتر بازی میکنه ولی سبک بازی من 360 درجه با اون فرق داره
من میرم خط مقدم درم نمیرم حتی اگه بمیرم ببخشید از خودم تعریف کردم این کامندر به اسکواد دستور بده به نظر من سوسول بازی هدف تو بازی به نظر من اینه برو جلو واینسا پرچم دشمنو بگیر حتی اگه بمیری فکر کنم بتونی تو مپ شونزده نفره هم توپو تانک بذاری ولی بایید دستراتشو بلد باشی من یادمه تو یه مپ 64 نفره یارو یه عالمه هلیکوپتر گذاشته بود یه مپه دیگه یادمه هلیکوپتر سریع ریسپان میشد همه می تونستن سوار هلی کوپتر بشن من این دستورات رو بلد نیستم . (به صاحاب سرور بگین بره تو این سایت http://www.rulez-server.de/ انگلیسی از اینا بپرسه کمکش می کنن مثال یه جا یه اسکریبت یارو تو سرورش گذاشته بود اگه کسی 3 بار کسی رو تو safe base می کشت kick می شد یا اگه یارو کامندر می شد بعد 5 ثانیه در نمی اومد از کامند کشته میشد اینو گذاشته بود کسی کامندر نشه)

به نظر من کامندر تو 4 به 4 و تعداد پایین نامردی یارو uav می زنه تا می خوای پرچمه یارو رو بگیری جات ملوم می شه میاد میکشتت راحنم میکشتت چون تعداد کمه اصلا نمی ذاره به پرچم برسی
به پایگاهی که دایره قرمز دورشه حمله نکنین اون safe base ولی شما می تونی به پایگاه هواپیما دشمن اگه دایره قرمز دورش نباشه حمله کنین .
چرا پاییگاه هواپیما اونور دایره قرمز نداره میتونی بحش حمله کنی ؟ اگه دقت کرده باشین اونطرفی که دایره قرمز نداره اول بازی تمام پرچم ها ماله اونطرفه و از tiket دشمن هی کم میشه تا اونا یه پرچم بگیرین و اگه یارای شما نذارن یه پرم اونا بگیرین اونا مثل اب خوردن می بازن حالا فکر کن داری بازی میکنی 4 به 4 هم هست می خوای یه پرچم بگیری tiketet کم نشه یارو uav میزنه راحت جاتو پیدا میکنه میاد میکشتت اصلا نمیذاره پرچمو نگاه کنی بعد scan می کنه تمام دشمنارو رو نقشه می بینه اون یکی یارتم که می خواسته پرچم بگیره نرسیده به پرچم می کشه من که دشمنی ندارم با کامندر تعداد زیاد بود 24 ساعت کامندر بازی کن اگه کسی یه تو به تو گفت (ببخشید دیشب گفتم بدون توپخانه کامندر باشه نامردی کردم)

این حرف من اشتباه بود گه گفتم با تانکو هلی کوپترو هواپیما نیاین چون خودم جنگ تفنگی پیاده رو دوست دارم با ژ3 همه که پیاده دوست ندارن یکی دوست داره سوار تانک بشه منیم که دوست ندارم سوار تانک بشم پیاده بجنگم از ناچاری باید سوار تانک بشم که بتونم اونو بزنم
ببخشید خودخواهی کردم

به صاحاب سرور بگین یه کاری کنه این سرورو تو multiplayer نشون بده خارجی هام بتونن بیان سرور قوت بگیره بشه هر ساعتی بازی کرد

بسیار خوب

دوستان گرامی ایران شارپ عزیز هم تاکید کردن که امشب به همگی موارد رسیدگی می کنند به عنوان ادمین. یعنی نقشه های گوناگون رو به سرور می افزایند و همچنین رنکینگ رو هم دوباره بررسی می کنند تا مگر دشواری اینکه به کاربرها درجه داده نمی شه حل بشه و درجه دار بشن کابرها

همه کوشش کنیم در یک محیط دوستانه به دور از هر گونه ناسزا و دشنام از بازی به این جالبی لذت ببریم. هم اکنون شمار بازیکن ها داره روز به روز افزایش پیدا می کنه. (چندین نفر از دوستان گفتن که چند روزی نیستن و به زودی برمی گردن پس اینجوری که مشخصه دست کم 15 نفر با حتی بیشتر خواهیم بود اگر همه بیان)

همچنین من پرسمان (مسئله) ثبت شدن سرور رو هم با ادمین مطرح کردم. اگر سرور ثبت بشه به صورتی که خارجی ها هم بتونن با جستجو سرور رو پیدا کنند و بیان با ما بازی کنند سرور خیلی خیلی شلوغ تر و نغز (جالب) تر خواهد شد

دوست گرامی احسان

دوست من قرار هست از بازی همه لذت ببریم. اینکه شما شیوه ی بازی رو می پسندی و دیگری شیوه ی دیگری رو خیلی چیز خوبی هست اتفاقا. ببنید شیوه ی بازی من یک دسته چیزهای بد داره و یک دسته چیزهای خوب. شما هم همین طور. پس باید هم با چیزهای خوبش بسازید و هم چیزهای بد. یعنی اگر شما دوست دارید با تک تیراندازی کار کنید دیگه نباید توقع داشته باشید دیگران با بالگرد یا هواپیما یا تانک به شما آفند بزنن!

از دید من که یک نفر هستم و تنها یک رای دارم این قوانین باید اعمال بشه:

1- بهره نبردن از توپخانه

2- آفند (حمله نکردن به پایگاه اصلی و یا همون فرودگاه. این سخن شما درسته که پرچم ها مال اون طرف جریان ولی این موضوع بعد از ده دقیقه بازی کردن دیگه گم می شه و پرچم ها با توجه به بازی جوخه ها (اسکوادها) میون دو تیم تقسیم می شه. حالا این میون میمونه کسانی که دوست دارن برای نمونه از بالگرد یا هواپیما بهره ببرند. زمانی که شما یا هر کس دیگه به فرودگاه آفند بزنید دیگه نمی تونه اون تیم از ابزارهای جنگی سنگین و هوایی بهره ببره و این توازن رو به هم می زنه. پس در نتیجه از دید من هر دو تیم به هیچ عنوان حق آفند (حمله) به پایگاه اصلی (خطر سرخ رنگ روش هست) یا فرودگاه رو ندارند

3- از شما و آریا هم خواهش کردم همون دیشب توی بازی چون مکان یک مکان گروهی هست و همگانی هست به هیچ عنوان لطف کنید درگیر نباشید. اگر زمانی مثلا من با یک شخص دیگه خواستم گفتگویی داشته باشم که مناسب یک جای همگانی نبود به سادگی می تونم برم توی یاهو باهاش گفتگو کنم. پس از شما خواهش می کنم و از دیگر دوستان و صد البته خود من باید رعایت کنیم این چیزها رو

آقا یه سوال
من میخوام ببرم pcم رو گیم نت محلمون روش پچاشو بریزه!!(نامرد فکر میکنه میخوام بدم به جاهای دیگه!!و خود پچو بهم نمیفروشه!!!:d)
یارو ازم 5تومن میگیره بازیش می ارزه اگه پچو ریختم و به مشکلی بر خوردم قول میدید کمکم کنید؟

این لینک پچ هاست
v1.41
http://www.fileplay.net/file/249/battlefield-2-patch-v1-41-full-client-patch):

v1.50
http://ftp.iinet.net.au/games/bf2/patches/BF2_Patch_1.50.exe

اگه سرعت دانلودت پایینه ادرس بده مجانی باست پست کنم من راضی نیستم بری 5 تومن به گیم نتیه بدی من از اینجا به اهواز و اندیمشک تا حالا 3 بار بتلفیلد 2 پست کردم هر کدومش میشه هزارو خورده ای اینم مشخصاتم
yahoo massenger:ehsanrahimii
telphone:09387625148
email:ehsanrahimii@yahoo.com

دوستان بهتره اين بحث فحش دادن و توهين همين جا تموم بشه.اين اصلا خوب نيستش.
به نظر من هم استفاده از روش هاي مختلف جنگي خيلي به بازي كمك ميكنه!
همين فرار مثلا!خيلي بدرد بخوره.مثلا من فرار كنم يه جا بمب بزارم بعد هركي دنبالم بود منفجرش كنم!
در اين صورت طرف مقابل هم بايد يه راهي پيدا كنه كه منو بكشه.مثلا اون راهي كه من فرار كردم رو دور بزنه و....:);)

دوست گرامی احسان

دوست من قرار هست از بازی همه لذت ببریم. اینکه شما شیوه ی بازی رو می پسندی و دیگری شیوه ی دیگری رو خیلی چیز خوبی هست اتفاقا. ببنید شیوه ی بازی من یک دسته چیزهای بد داره و یک دسته چیزهای خوب. شما هم همین طور. پس باید هم با چیزهای خوبش بسازید و هم چیزهای بد. یعنی اگر شما دوست دارید با تک تیراندازی کار کنید دیگه نباید توقع داشته باشید دیگران با بالگرد یا هواپیما یا تانک به شما آفند بزنن!

از دید من که یک نفر هستم و تنها یک رای دارم این قوانین باید اعمال بشه:

1- بهره نبردن از توپخانه

2- آفند (حمله نکردن به پایگاه اصلی و یا همون فرودگاه. این سخن شما درسته که پرچم ها مال اون طرف جریان ولی این موضوع بعد از ده دقیقه بازی کردن دیگه گم می شه و پرچم ها با توجه به بازی جوخه ها (اسکوادها) میون دو تیم تقسیم می شه. حالا این میون میمونه کسانی که دوست دارن برای نمونه از بالگرد یا هواپیما بهره ببرند. زمانی که شما یا هر کس دیگه به فرودگاه آفند بزنید دیگه نمی تونه اون تیم از ابزارهای جنگی سنگین و هوایی بهره ببره و این توازن رو به هم می زنه. پس در نتیجه از دید من هر دو تیم به هیچ عنوان حق آفند (حمله) به پایگاه اصلی (خطر سرخ رنگ روش هست) یا فرودگاه رو ندارند

3- از شما و آریا هم خواهش کردم همون دیشب توی بازی چون مکان یک مکان گروهی هست و همگانی هست به هیچ عنوان لطف کنید درگیر نباشید. اگر زمانی مثلا من با یک شخص دیگه خواستم گفتگویی داشته باشم که مناسب یک جای همگانی نبود به سادگی می تونم برم توی یاهو باهاش گفتگو کنم. پس از شما خواهش می کنم و از دیگر دوستان و صد البته خود من باید رعایت کنیم این چیزها رو

من تک تیر اندازی دوست ندارم من مسلسل دوست دارم حمله کنم من g3 دوست دارم

به صاحب سرور بگین این تفنگارو ازاد کنه

داشتن همه پرچم ها این مسئله رو حل میکنه حرفت درسته اگه من به فرودگاه شما حمله کنم بگیرم شما دیگه هواپیما ندارین نامردی یه طرف هواپیما نداره یه طرف داره مثال gulf of oman دو طرف پاییگاه هواپیمشون safe base هست دایره قرمز داره چرا ؟ چون همه پرچم ها ماله عرب ها نیست سه تا پرچم ماله امریکا هست ولی مثال تو wake iland 2007 همه پرچم ها ماله چینه و امریکا هیچ پرچمی نداره پاییگاه امریکا دایره قرمز داره ولی مال چیین نداره اگه چین خوب دفاع کنه مثل اب خوردن می بره من دیگه به فرودگاهت حمله نمکنم چون تعداد کمه حق با شماست ولی اگه تعداد زیاد باشه حمله می کنم چون همه پرچم ها ماله شماست

من این حرف هایی که میزنم براساس تجربه میگم من هیچ ادعایی هم ندارم ببخشید دیشب ادعام شد من 317 ساعت تو یه سرور المانی بازی کردم 128 ساعتم کامندر بودم حمله هم میکردم بدون توپ و تانک
http://bf2stats.germanfunkillaz.de/
217628407.png

آخرین ویرایش:
من تک تیر اندازی دوست ندارم من مسلسل دوست دارم حمله کنم من g3 دوست دارم

به صاحب سرور بگین این تفنگارو ازاد کنه

داشتن همه پرچم ها این مسئله رو حل میکنه حرفت درسته اگه من به فرودگاه شما حمله کنم بگیرم شما دیگه هواپیما ندارین نامردی یه طرف هواپیما نداره یه طرف داره مثال gulf of oman دو طرف پاییگاه هواپیمشون safe base هست دایره قرمز داره چرا ؟ چون همه پرچم ها ماله عرب ها نیست سه تا پرچم ماله امریکا هست ولی مثال تو wake iland 2007 همه پرچم ها ماله چینه و امریکا هیچ پرچمی نداره پاییگاه امریکا دایره قرمز داره ولی مال چیین نداره اگه چین خوب دفاع کنه مثل اب خوردن می بره من دیگه به فرودگاهت حمله نمکنم چون تعداد کمه حق با شماست ولی اگه تعداد زیاد باشه حمله می کنم چون همه پرچم ها ماله شماست

من این حرف هایی که میزنم براساس تجربه میگم من هیچ ادعایی هم ندارم ببخشید دیشب ادعام شد من 317 ساعت تو یه سرور المانی بازی کردم 128 ساعتم کامندر بودم حمله هم میکردم بدون توپ و تانک
http://bf2stats.germanfunkillaz.de/

آره دوست من

گذرانه (فعلا) که شمار بازیکن ها کمه این کارو بکنیم تا زمانی که زیاد شدیم به پایگاه هم آفند (حمله) خواهیم کرد

از اینکه بازیکن و دوست با تجره و خوبی مثل شما و آریا و دیگر دوستان اومدین و توی این سرور (که با تلاش دوستمون love life راه افتاده) بازی می کنیم با هم خرسند هستم

من کاملا نظر آقا رضا رو تایید میکنم مخصوصا جملاتش با کلمات ادبی رو (:
تمام پیشنهاداتش رو هم عالی میدونم ولی بازم نظر اکثریت شرطه
بهترین کار رای گیری هست (تا موقعی که تعداد زیاد شه و دوبازه رای گیر یشه)اگه قانون بشه مثلا من که هلی کوپتر سوار میشم نمیگم فلانی تو ضد هوایی یا جت نگیر !! یا مگه میشه نارنجک نزد و بمب نزاشت ؟خوب بازی حالش به همینه دیگه وگرنه اسنایپر نامردترینه!!(خودم تو سرور vault باپینک 300 برش میدارم)میری یه گوشه تخ تخ هدشات میکنی همه رو
در مورد مپ هم به نظرم واسه اینکه تنوع باشه اگه همه دوست داشتن مپ کرکند(باید شلوغ باشه ها)هم که وسائل پروازی نداره باشه (اگه کسی نخواست تو بازی یه رای گیری میشه مپ عوض میشه به همین راحتی!)
پس رای گیری و احترام و جو دوستانه رو خراب نکنید
امیدوارم سرور هر روز شلوغ تر شه
بفرمایید شام!

آقا یه سوال
من میخوام ببرم pcم رو گیم نت محلمون روش پچاشو بریزه!!(نامرد فکر میکنه میخوام بدم به جاهای دیگه!!و خود پچو بهم نمیفروشه!!!:d)
یارو ازم 5تومن میگیره بازیش می ارزه اگه پچو ریختم و به مشکلی بر خوردم قول میدید کمکم کنید؟
اون صاحبه کافی نت مگه چیزه؟بازی رو که ریخت شما کل فولدر بازی رو با winrar تبدیل کن به آرشیو و رو یه dvd رایت کن،فقط یه نکته داره که بازی باید تو ریجستری وارد بشه که کارش یه فایل 2کیلو بایتی که تو صفحات قبل آپ کردم اگه خواستی بگو دوباره بزارم(پس شد یه فایل بازی + فایل ریجستر) حالا میتونی به همه بدی بازی رو :d

آخرین ویرایش:
آره دوست من

گذرانه (فعلا) که شمار بازیکن ها کمه این کارو بکنیم تا زمانی که زیاد شدیم به پایگاه هم آفند (حمله) خواهیم کرد

از اینکه بازیکن و دوست با تجره و خوبی مثل شما و آریا و دیگر دوستان اومدین و توی این سرور (که با تلاش دوستمون love life راه افتاده) بازی می کنیم با هم خرسند هستم

فقط یادتون باشه به پایگاهی میتونین حمله کنین که دایره قرمز دورش نیست من داشتم تو یه سروری بازی میکردم تو SAFE BASE بودم سوار هلی کوپتر شدم فقط تیر تفنگ تک تیر انداز M95 از شیشه هلی کوپتر رد میشه تا سوار هلی کوپتر شدم یارو اومده بود قایم شده بود تو پاییگاه ما منو زد تیر هیچ تفنگی از شیشه هلی کوپتر بجز M95 رد نمی شه من عصبی شدم گفتم مادرتو فلان کردم به همون یارویی که منو زد ADMIN بنم کرد رفتم تو فرمشون گفتم چرا منو بن کردین یارو اومده بود تو SAFEBASE ما منو زد بعد ادمینه به من گفت چرا به من نگفتی چرا باحاش اینطوری حرف زدی گفت دوست داری یکی با مادر خودت اینطوری صحبت کنه گفت برو دهنتو با سوخت هواپیما جت بشور آتیش گرفتم از بن درم اورد ادم خوبی بوده که این حرفو به من زده خدا خیرش بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or