Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

نه دوست من باید بگیرین. شما ساکن کدوم شهر هستید؟ دوستان براتون پیک موتوری می کنن شما هم هزینه پیک رو بدین اینجوری نیازی به دریافت نیست
ممنون من تهرانم هزینه ی پیک چقدر میشه؟اگه فروشگاهی رو برای فروشش میشناسید pmبدید بهتر میشه.

دوست عزيز حتما بايد پچ1.5 را هم بگيريد راهي ندارد

پچ aix2 را روي سرور نصب نكنيد تا تمام بچه ها بگيرند .لطفا همه يواش يواش شروع به دانلود كنند

انداختن هليكوپتر
خب بعضي از دوستان در مورد زدن هليكوپتر سوال ميكنند
ناقلاها من و رضا خيلي اذيتتان كرديم حالا ميخواهيد تلافي كنيد;)
بهترين اسلحه براي زدن هليكوپتر ضد هوايي چرخدار يا ثابت است پس اگر يك هليكوپتر در منطقه ميچرخد و موي دماغ ميشود مثل ما ، پس الكي اينور و اونور نرويد و يك ضد هوايي پيدا كنيد و پشت آن مستقر و آماده باشيد نكته اينجاست وقتي روي هليكوپتر فقل كرديد بلافاصله شليك نكنيد چون خلبان فلر (گلوله اي آتشين) را رها ميكند و موشكها هدر ميرود و تا لود دوباره هليكوپتر فرار ميكند پس چند لحظه صبر كنيد و وقتي فلرها رها شد شليك كنيد
نكته دوم اينكه ابتدا روي هليكوپتر قفل نكنيد اجازه دهيد نزديك شود بعد قفل كنيد تا فرصت فرار نداشته باشد

اسلحه قدرتمند بعدي در واقع يك هليكوپتر ديگر است به خصوص اگر يك كمك خلبان وارد داشته باشيد چون با يك موشك هدايت شونده ميتواند دخل هليكوپتر روبرو را بياورد البته احتياج به تمرين زياد دارد

هواپيما هم اسلحه خوبي است ولي اگر خلبان هليكوپتر وارد باشد به سختي توسط هواپيما نابود ميشود

در مورد اسلحه هاي سبك فقط اسنايپر m95 است كه از شيشه رد ميشود و خلبان را ميزند كه آن هم در درجات بالا آزاد ميشود

پس اگر هيچ كدام از اسلحه هاي بالا را نداريد هنگام ديدن هليكوپتر فقط پنهان شويد

د

انداختن هليكوپتر

در مورد اسلحه هاي سبك فقط اسنايپر m95 است كه از شيشه رد ميشود و خلبان را ميزند كه آن هم در درجات بالا آزاد ميشود

ممنون مطلب بسیار جالبی بود خصوصا اون قسمت که در مورد موشک گرماگیر صحبت کردی ولی فکر کنم شما با رضا بودید (سوار هیلیکوپتر) که با تک تیر m4 انداختمتون - البته 100% شانسی بود !
در مورد «
پس اگر هيچ كدام از اسلحه هاي بالا را نداريد هنگام ديدن هليكوپتر فقط پنهان شويد» 100 در صد مطمئنید دیگه؟
در آخر هم یادی از ایمان می کنیم که نیاد دوباره بگه بی معرفت هستید و حال منو نمی پرسید
! :>

دوستان گرامی

لطف کنید شب ها ساعت 10 تا 1.30 دست کم تشریف بیارید برای بازی. راستش ساعت ها برای من فرقی نمی کنه هر ساعتی که دوستان سرش بهتوافق برسند من هم میام ولی ساعت 10 رو چندین تن از دوستان پیشنهاد کردند و آرام آرام قرارمون شده ساعت 10.

همچنین ممکن هست کمی دیر و زود بشه و سرور خاموش باشه برای چند دقیقه و ... پس کمی شکیبایی کنید و به یاهو بیاین تا بیشتر هماهنگی کنیم با هم

با سپاس

آقا یه سوال
من میخوام ببرم pcم رو گیم نت محلمون روش پچاشو بریزه!!(نامرد فکر میکنه میخوام بدم به جاهای دیگه!!و خود پچو بهم نمیفروشه!!!:d)
یارو ازم 5تومن میگیره بازیش می ارزه اگه پچو ریختم و به مشکلی بر خوردم قول میدید کمکم کنید؟

انداختن هليكوپتر

مطلب عالی بود!
اون فلر رو من رعایت میکردم اما بازم پیش میومد که هلیکوپتر در بره! اونم واسه دوربودنش بود..
در مورد نداشتن اسلحه ها بنده با RPG دو سه مورد هلیکوپتر انداختم اساسی!:d
البته الان که فهمیدم میشه حتی بعد از شلیک کنترلش کرد که دیگه...!

در مورد اسنایپر من عاشق اسنایپر هستم همیشه در همه بازیها.. اما این پینگ لعنتی عملا اسنایپر رو بی معنی میکنه به نظرم! فقط خود سرور یعنی داوود میتونه اسنایپر بشه فکر کنم!

راستی یه سوال:
وقتی توی تانک هستیم و یه RPG زن میخواد ما رو بزنه یه مربع قرمز میاد و اخطار میده درسته؟ میشه عملکردشو توضیح بدی؟ وقتی rpg زن چکار میکنه راننده تانک متوجه میشه؟ وقتی شلیک میشه یا وقتی هدف گیری شده؟

در آخر هم یادی از ایمان می کنیم که نیاد دوباره بگه بی معرفت هستید و حال منو نمی پرسید
دمت گرم داداش حسین.. چاکریم ما...
دلم واقعا واسه بازی تنگ شده.. single تمرین میکنم..
راستی یه جک هم براتون بگم!:d اونم پینگ با دایال آپ هست! فکر میکنید چنده؟
نخیر! 1294...!! :d

آقا یه سوال
من میخوام ببرم pcم رو گیم نت محلمون روش پچاشو بریزه!!(نامرد فکر میکنه میخوام بدم به جاهای دیگه!!و خود پچو بهم نمیفروشه!!!)
یارو ازم 5تومن میگیره بازیش می ارزه اگه پچو ریختم و به مشکلی بر خوردم قول میدید کمکم کنید؟

قول که میدیم محمد..
5 تومن هم ارزشش رو داره.. من عاشق این بازی هستم.. اگر با بازی تیمی و گروهی که باید به دستور مافوق احترام گذاشت و در ضمن مدام نقشه کشید حال میکنی مطمئن باش با این هم حال میکنی..

امشب(امصبح!) بازی جالب بود جای دوستانی که نیومدن خالی 10 نفری شدیم فکر کنم !با وحید بالگردبرداشتیم و... البته آخرش به علت هایی بازی خراب شد و البته توهین هایی شد که من زدم بیرون !!! دوستان خواهشن جو بازی رو بهم نزنید و به هم احترام بزارید!
در مورد کی تجربش بیشتره یا این جور مسائل بچه گانه هم با بازی درست خودتونو نشون بدید و نظر اکثریت هم غالبه نه نظر یه نفر!!پیشنهادم اینه که ادمین سرور یا خود دوستان یه قانون واسه سرور یزارن که مشکل پیش نیاد که یکی بگه فرمانده نباشع یکی بگه توپخانه نباشه و یا به مپ اصلی حمله نکنید یا بکنید و...
امیدوارم این مسائل دیگه پیش نیاد و اگه این جو دوستانه بهم بخوره من که دیگه نمیام(خوب نیا!!)

آخرین ویرایش:
تو پست قبل ایمان گفت که با پینگ اون نمی شه اسنایپر بود (تا جایی که دیدم پینگ ایمان بالا ی 80 نمیومد) ، پس منو چی می گی ایمان که با پینگ 300 دیشب تو بازی یارو جلوم بود و با تیربار نتونستم بزنمش ! دیشب شده بودم گوشت قربونی ! دوستانی که پینگ زیر 100 دارند واقعا قدرشو بدونند ، دیشب یه نفر رو تو یه خونه گیر نداختم سوار تانک هم بودم، نشونه گرتم تو اتاقی که طرف توش بود تا شلیک کردم دی سی انداخت ! این دیگه اوج ضد حال بود ! دیگه رفتم خوابیدم !
در مورد مطلبی که foa.neh عرض کردند:
البته من دیشب همونطور که گفتم از بازی اومدم بیرون و ماجرا های بالا رو ندیدم و نشنیدم ، البته چند روز پیش مورد مشابه برای من پیش اومد ولی من به طرف چیزی نگفتم و گذاشتم حالشو بکنه .
بچه ها زیاد بازی رو جدی نگیرید، بازی بهانه ای هستش تا شبا دور هم جمع بشیم .همین
/:)

در مورد رفتار بد در همه سرورها عده ايي هستند كه بازي را خيلي جدي ميگيرند معمولا در اين جور موارد ادمين دخالت ميكند و براي فرد خاطي تنبيه هايي مثل كيك موقت يا دائم در نظر ميگيرد از ادمين محترم تقاضا دارم به اين موضوع رسيدگي كنند به نظر من يك نفر را از دست بدهيم بهتر از اينست كه سرور به گند كشيده شود "ادب مرد به ز دولت اوست"

در مورد فرمانده شدن چون تعداد كم است و فرمانده با ابزار هايي نظير توپخانه و اسكن نقشه ميتواند سريع دخل چهار نفر را بياورد خواهش ميكنم جلوي خودتان را بگيريد و فرمانده نشويد چون اينجوري بازي مسخره ميشود و در نهايت سرور هيچ وقت شلوغ نميشود

در مورد هليكوپتر با اسلحه هاي معمولي نميشه خلبان را زد مگر اينكه خود هليكوپتر را بخواهيد بزنيد كه بايد 1000 تا تير روش خالي كنيد تا نابود شود كلا اگر كسي وارد باشد با گلوله تانك و آرپي جي هم ميشه هليكوپتر را زد ولي چون خيلي سخت است به ريسكش نميارزد چون بعد از شليك خلبان جاي شما را ميفهمد و دخلتان آمده .در كل اين بازي چون امتيازي است بايد سعي كنيد بكشيد و كشته نشويد پس ريسك بي مورد نكنيد

دايره قرمز رنگ هشدار در هر وسيله وقتي كه يك موشك به طرف آن نشانه روي شود شروع به اخطار ميكند و وقتي موشك شليك شد صداي آن تغيير ميكند و ممتد ميشود در مورد تانك هم اين موضوع صدق ميكند

انتقادات

سلام به همه.من ديشب ببعد از حدودا سه سال به آرزوم رسيدم.اما چندتا انتقاد داشتم.
1.تعداد خيلي كم بود.سه نفر آمريكا سه نفر عراق.يه كمندر بود كه هروقت هركي ميرفت كنار پرچم دشمن با توپخونه ميزدش.دوستان توجه كنن وقتي تعداد كمه مثلا 4 نفر دليلي نداره كسي فرمانده بشه واينكه اصلا كشتن 4 نفر نيازي به توپخونه نداره.لطفا از اين بچه بازيا در نيارن
2.بيشتر كسايي كه توي تيم بودن حتي بلد نبودن سوار ماشين بشن يا اينكه فقط بلد بودن هلي كوپتر يا جتو به كوه بزنن.اگه اين دوستان بلد نيستن سوار بشن لازم نيست اينكارو بكنن.چون من هيچي جت نداشتم.دوستاني كه زياد وارد نيستن بهتره برن تو محيط تك نفره بازي كنن تا ياد بگيرن.اگه هم بلد نيستن اصلا نميخواد سوار چيزي بشن پياده برن ثوابش بيشتره.:dاگه حرف اشتباهي ميزنم بگين.
3.انتقاد بعدي اينه كه وقتي 4 نفر بيشتر نيستن لازم نيست يه مپ 64 بذارن.16 بسه.تازه الانم كه موقع مدرسه هاست.زياد شلوغ نميشه سرور.تذكر بعدي به سرور هست.لازم نيست كه ريسپاون رو روي نامحدود بذاري.بزار 20 اينجوري بهتره.چون براي هر مپ بايد دو ساعت تو نقشه بگرديم الكي
ببخشيد زياد طولاني بود.

دوستان من با این وضع میتونم بازی کنم؟
فکر کنم چون سرور ایرانی هست PINGم بهتر شه.
976344962.png

دوستان گرامی دیدگاه من

1- با بهره نبردن از توپخانه 100% همداستان و موافق هستم. ولی می تونیم برای پیدا کردن بازیکن ها از دیگر امکانات فرماندهی یعنی رساندن ابزارهای جنگی و خودروی جنگی و جنگ افزار و همچنین رادار گردان و ... بهره ببریم. تنها و تنها توپ خانه هست که از دید من نباید ازش بهره برده بشه (نظر بیشتر دوستان اینه که از توپ خانه بهره برده نشه پس گمان می کنم دست کم این قانون تصویب شد)

2- به هیچ عنوان با نقشه های 16 یا حتی 32 کاملا مخالف هستم چرا که هواپیما و بالگرد نداره. این بازی میدان نبرد هست و اگر می خواستیم با جنگ افزار سبک بازی کنیم می رفتیم کانتر بازی می کردیم

3- نظر شخصی بنده این هست که به پایگاه اصلی و فرودگاه ها حمله نشه. این فرودگاه ها و پایگاه های اصلی باعث می شن تعادل در بازی و جنگ افزارها برای هر گروه به وجود بیاد و در صورتی که به این پایگاه ها تجاوز بشه همه چیز به هم می ریزه.

4- از دوستان خواهش می کنم از کل کل های جدی و شخصی در هنگام بازی خودداری کنند. هر کدوم از دوستان گرامی اگر خواست به خود من بگه تا من نام کاربری یاهوی شخص روبرو رو در اختیارش قرار بدم تا در یاهو هر چقدر دوست دارن با هم گفتگو کنند

5- از داوود گرامی درخواست می کنم یک سری از نقشه های 64 دیگه رو هم توی سرور ادد کنند و زمان بازی ها رو هم کمتر کنند تا نقشه ها زودتر عوض بشه و از یکنواختی بیرون بیاد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or