Batman : Return to Arkham معرفی شد .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
امروز برادران وارنر به شایعات پایان داد و این عنوان را به طور رسمی معرفی کرد .
این باندل که شامل دو بازی Arkham Asylum و Arkham City است ، توسط Virtuos به طور کامل و توسط موتور Unreal Engine 4 بازسازی شده و همین طور شامل تمامی DLC های منتشر شده برای این عناوین میباشد.
تاریخ انتشار این بسته ، 26 جولای است و قیمت آن نیز پیشبینی میشود $49.99 باشد .

تصاویر بازی :

تصویر جدید :

تصویر جدید (2):

تریلر منتشر شده :
لینک دانلود با کیفیت 1080p

منبع

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
والا تو عکسا گرافیک نه تنها خفن تر نیست بلکه بدتر هم هست
اتمسفر ارکهام اسایلوم تغییر کرده و بد نیست ... مثل بارون و قطراتش و همین طور ابر های طبیعی تر :D
ولی خب گرافیک کلی به طرز وحشتناکی نابود شده و حرفی هم توش نیست ...
پ.ن : امیدوارم موقع پلی دادن arkham asylum تو محیط بازش ، این قطرات فقط رو محیط و شخصیت ها نشون داده شه نه رو view که تصویر داره نشون میده :|
نمونش هم این تصویر .
خدا رحم کنه فقط :|
---------------------
قبل اومدن یه گیم ، ممکنه تصاویرش با تریلراش یه تفاوتایی داشته باشن ولی اصلا حس نمیشه :D
اینا تصاویری که دادن بیرون با تریلرش زمین تا اسمون فرق داره :| مثلا این زیر لب بتمن ورم کرده :D

• Like
Reactions: batman-love

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
بعد از اون قضاياى Arkham Knight واسه PC، آدم با ديدن اين افتضاحشون فقط به يه نتيجه مى تونه برسه ! اينا مى خوان واسه ما خاطره ى بد درست كنن كه ديگه دلمون واسه اين سرى تنگ نشه و جرأت نكنيم بگيم ما Batman جديد مى خوايم ازتون :| هر چند خودشون گفته بودن كه AK آخريش بوده.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
بعد از 55 بار تموم کردین این دو نسخه اصلا علاقه ای بازی کردن دوبارش ندارم
این نسل واقعا نا امید کننده ترین نسل ممکنه و دارن خلاء ها رو فق با ریمستر پر میکنن

یکی آماری داره بفهمیم از اول نسسل تا حالا چندتا بازی ریمستر شدن؟

• Like
Reactions: habibmp3 and worm

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
نسل پیش گرافیک ها زیاد خفن نبود، سخت افزار ها مثل این نسل غول نبودند و در کل دست بازیساز انقدر باز نبود، ولی با این حال و با همون محدودیت، سازنده ها رو میاوردند به خلاقیت! به خاطر همینه که شاهد عناوینی بودیم روی نسل قبل که شاید هیچوقت دیگه نظیرشونو نبینیم! Heavy Rain و Beyond و The Last Of Us و...
اینایی هم که مونده تتمه ی همون خلاقیت های نسل قبله که دارن ادامش میدن! امیدوارم اوضاع بازیسازی یه تکون اساسی بخوره و دست از سر ریمستر کردن بردارن.
نه این که الان این بازی ریمستر شده بد شده. نه، من خودم فن بتمن ام، ولی واقعا کمبودش احساس نمیشد چون گرافیکشون هم همون موقع نسبت به نسل خودش خیلی بالاتر بود!

• Like
Reactions: leon kennedy

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
بهتر بود آرکام نایت رو با انریل 4 میساختن، از همون اول رو این قضیه تاکید داشتم اگه عملی میشد مسلما گرافیکش از اینی که هست خیلی بهتر میشد
الان تیم سازنده دور هم جمع شدن و میگن : " هی پسر ، چرا به ذهن خودمون نرسیده بود ؟ " و یه تشکر ویژه هم ازتون میکنن که راه رو بهشون نشون دادید .

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
الان تیم سازنده دور هم جمع شدن و میگن : " هی پسر ، چرا به ذهن خودمون نرسیده بود ؟ " و یه تشکر ویژه هم ازتون میکنن که راه رو بهشون نشون دادید .
من نظر خودم گفتم و اینکه بهتر بود اینطور میشد

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
فقط من موندم این Warner رو کی راه داده به صنعت گیم.به شدت در حال تلاش برای تبدیل شدن به یک ناشر آشغال هستن.

آخه این چیه خداوکیلی؟دوستان برن تصاویر بیشتر مقایسه با نسخه 360 ببینن.جالب اینکه خود نسخه 360 از PC کلی ضعیف تر بود.حالا این به اصطلاح ریمستر از 360 هم پایین تره گرافیکش.

Batman Arkham Demasterd برازنده تره.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
یه چیزی ارزش وقت گذاشتن و ریمستر کردن داره یه چیزی نداره...اینا دیگه هرچی دارنو میخوان ریمستر کنن.این که نشد.اونم با اون گرافیک داغون!رزلوشن قبل رو فقط میبرن بالا بهتر از اینه که میخوان بدن دست ملت...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر