Batman: Arkham Origins | Xbox 360

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان راهنمایی کنید :|
من الان حدود ۷ ساعته که نمیدونم باید چجوری از این قسمت رد شم
حدود ۱۷ درصد بازی رو رفتم
نوشته main mision
Locate black mask
خب الان این بلک ماسک کجاست :| ؟
و این که این اتاق مخفیه ENIGMA خو اگه قرار بشه کل این سروراش رو پیدا کنم که از حدود ۷۰ تایی میشه :|
این enigma جزو مراحل فرعیه؟
من میخوام فعلا مراحل اصلی رو برم.
و نوشته locate black mask اما هیییچ چیز مشکوکی تو نقشه به غیر از enigma نیستش :|
کمک :-/

منم اينطوري شدم, title update شو داشتم بازيو دوباره از اول رفتم درست شد

Sent from my X10i using Tapatalk 2

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
سلام
اقا من این بازی رو تازه خریدم :D
یک سول داشتم
باید برم دنبال این یارو پنگوئنه :D الان اون تیکش هستم که از توی یک لوله میپره پایین میاد وسط یک جایی شبیه رینگ بکس (ولی از رینگ بکس خیلی بزرگ تره)
که بعدش اون یارو که از دستاش برق میاد بیرون بهم حمله میکنه
اون رو میکشم بعدش یک دختره ای اون بالا هست که اگه اشتباه نکنم اسمش stacy هست اون چند نفر رو میفرسته پایین اونا رو هم میکشم حالا یک دری اون بالاست که باید برم اون تو پمگوئن رو پیدا کنم ولی نمیدونم چجوری باید برم بالا
ممنون میشم اگه کمکم کنین

اصلا نبايد بري بالا يه در پشت جسد يارو برقيه هست از اونجا بايد بري

Sent from iPad using Tapatalk

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
سلام
اقا من این بازی رو تازه خریدم
biggrin1.gif

یک سول داشتم

کــــــــــمکــــــــ

یه در روبه روی همون جایی که اون یارو از دستاش برق میاد هست که باید بازش کنی از پله ها بری بالا و همین جور مستقیم بری و بعدش یه در هست اونو باز کن و برو و میرسی به دیوار که تقریباً معلوم نیست باید با ‌Explosive Gel بترکونیش بعد رد میشی از اونجا.

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بچه ها من میلی به تموم کردن داستان بازی ندارم نصفه نیمه ولش کردم یه چیزی برام تعریف کنید ترقیب بشم ادامه بدم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
بچه ها من میلی به تموم کردن داستان بازی ندارم نصفه نیمه ولش کردم یه چیزی برام تعریف کنید ترقیب بشم ادامه بدم

اصلا همش كنار اخرش هم يه طرف شما برو اگه كيف نكردي به خصوص اخر اخر اخرش بچه هايي كه تمومش كردن اطلاع دارن. (;

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آقایون وقتی level up میده باید چجوری آپدیتش کنم؟!
چون هی میزنه Level Up منم نمیدونم باید چیکار کنم میرم تو قسمتی که برا حرکاتش هست ولی نمیدونم باید چطوری آپدیتش کنم که هی پیغام نده!

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
آقایون وقتی level up میده باید چجوری آپدیتش کنم؟!
چون هی میزنه Level Up منم نمیدونم باید چیکار کنم میرم تو قسمتی که برا حرکاتش هست ولی نمیدونم باید چطوری آپدیتش کنم که هی پیغام نده!
فكر كنم بايد دكمه back رو بزني تا بره داخل منوي level upها بعد از اين كه level up كردي ديگه پيام نميده

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بَک رو میزنم میره تو اون صفحه ولی نمیدونم چجوری باید level up رو انجام بدم!

خوب تجهیزات و قابلیت های کاراکتر رو به ترتیب بالا میبرید چیز تازه ای نداره مثل بقیه بازی ها ست

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یک مشکل واسم پیش اومده
من دو روز پیش وقتی رفتم تو بازی دیدم سیوی که داشتم دیدم به فنا رفته و میگه باید پاکش کنی و فکر نکنم دیگه بشه کاریش کرد :-/ حالا اگه من بخوام New Game Plus بازی کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ :D واسه آچیومنتش میگم

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
یک مشکل واسم پیش اومده
من دو روز پیش وقتی رفتم تو بازی دیدم سیوی که داشتم دیدم به فنا رفته و میگه باید پاکش کنی و فکر نکنم دیگه بشه کاریش کرد :-/ حالا اگه من بخوام New Game Plus بازی کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ :D واسه آچیومنتش میگم
نه مشكلي پيش نمياد

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
مرحله دوم بازی برای اولین بار تو گیم که جسد اون یارو رو اسکن میکنیم و بعدش در قفل شده رو و بعدش اون کارت رو داخل دریچه پیدا میکنیم بعدش مینوسه select cryptographic sequencer میگه ترتیب سنج رمز نگاری را انتخاب کنید ولی اون آیتمی که کنار ابزارم نشون میده نمیره روش باید چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
مرحله دوم بازی برای اولین بار تو گیم که جسد اون یارو رو اسکن میکنیم و بعدش در قفل شده رو و بعدش اون کارت رو داخل دریچه پیدا میکنیم بعدش مینوسه select cryptographic sequencer میگه ترتیب سنج رمز نگاری را انتخاب کنید ولی اون آیتمی که کنار ابزارم نشون میده نمیره روش باید چیکار کنم؟

بايد به صورت مايل فشار بدي كه فكر كنم اين يكي جنوب غربي باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر