Batman: Arkham Origins | Xbox 360

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
دوستان اول بازی که دنبال بلک ماسک می گرده یه جایی گیر افتادم که میگه با استفاده از بترنگ به درب ضربه بزن تا باز شود ولی من هزار بار طبق دستورالعملش انجام میدم در باز نمیشه . اونجایی که دو طرف درب دوتا دکمه هست که بازی میگه باید سریع بهشون ضربه می زنی ولی منظورش از سریع نمی فهمم چیه ؟ میگه میشه بترنگ رو سریع پرتاب کرد .تا lt و rt بزنم یه کم زمان می بره دیگه . امیدوارم متوجه شده باشید کجا رو میگم .حالا من سعی می کنم عکسشو هم بذارم اگه دوستان متوجه نمیشند کجارو میگم .
٣تا LT پشت سر هم بزن تمومه!

Sent from iPad using Tapatalk

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من مرحله جنگ با بین گیر کردم.وقتی که میریم تو تراس چی کار باید بکنم؟

یک سوال: چند درصد داستان بازی تموم میشه؟

Last edited by a moderator:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
من مرحله جنگ با بین گیر کردم.وقتی که میریم تو تراس چی کار باید بکنم؟

یک سوال: چند درصد داستان بازی تموم میشه؟
وقتی از دور با سرعت میاد A بزن بپر تا نخوره بهت بعد هم 3تا B میزنی گیج که شد باید سریع X بزنی بعد باید 2تا دکمه با هم بزنی که الان یادم نیست ولی پایین صفحه مینیویسه
story هم که تموم شد نمیدونم چند درصد کل میشه ولی اصلا زیاد نیست(بین 30تا40)

ERFAN_RAPTOR

کاربر سایت
Jun 22, 2009
124
نام
ERFAN
آقا یه جا گیر کردم هر کاری می کنم نمیشه کاری کرد ، نگاه کنید مرحله ای که تو GCPD ـه رو وسطش اومدم بیرون از ساختمون الان ک میخوام دوباره برم توش نمیشه میگه اول باید calm down کنی رو نقشه هم قرمزه . چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بازی تقریبا هیچ تغییری نسبت به نسخه قبل نداشت با تمام اینها خوب بود ولی.
بخاطر اچیومنت های آنلاینش یخرده دلسرد شدم 1000ـش کنم. شاید یه روز کردم.

دوستان کسی 1000 کرده اینو؟

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
آقا یه جا گیر کردم هر کاری می کنم نمیشه کاری کرد ، نگاه کنید مرحله ای که تو GCPD ـه رو وسطش اومدم بیرون از ساختمون الان ک میخوام دوباره برم توش نمیشه میگه اول باید calm down کنی رو نقشه هم قرمزه . چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پایین داخل خیابون یه ورودی فاضلاب داخل یه پارکینگ هست پارکینگ هم رو به روی GCPD هست من که بازی رو تموم کردم هر وقت میخوام دوباره برم از اونجا میرم حالا تو هم یه امتحانی بکن

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
دوستانم این مد new game plus چه جوریه ارزش بازی رو داره؟
راستی صحنه که نداره؟
story که با قبلی یکیه فقط تو این همه ی upgrade ها از اول بازی ازاد شدن و بازی در کل سخت تر شده(صحنه ها هم همون صحنه های قبلی هستن:d)
من که کلا تو کف بتمنم دارم اینو هم تموم میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر