Batman: Arkham Origins | Xbox 360

محمد.رضا

کاربر سایت
Dec 12, 2013
11
بازی بسیار زیبا و عالی بود ;;) داستان اصلیشو تموم کردم رفتم برای 100% کردن بازی.;;) اما اینم مثل gta v سخت و وقت گیره 100% کردنش
ولی از بازی های قبلیش بیشتر معماهاش آسون تره و اگه زیرزبونه حریفای مشخصتون رو بکشید تمام جاها و همه چیارو لو میدند
ولی مبارزات و رئیسا خیلی بهتر و سخت تر شده، حتی روی نرمال هم مشکلهه باید تما لماشونو بلد باشید
این کاراگاه بازیهاش برام جالب بود، عالی بود این قسمتاش
کلی قاتل پیدا کردم
چندتاشون مونده پیداشون کردم بیاد برم سراغشون

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من الان 90% داستان رو پیش بردم، میخوام بدونم اگه داستان رو تموم کنم بازم میتونم برم دنبال کالکتیبل ها؟
سوال دومم این که اگه برم new game plus بازهم می تونم از ادامه همین کالکتیبل ها جمع کنم یا از اول باید جمع کنم؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
من الان 90% داستان رو پیش بردم، میخوام بدونم اگه داستان رو تموم کنم بازم میتونم برم دنبال کالکتیبل ها؟
سوال دومم این که اگه برم new game plus بازهم می تونم از ادامه همین کالکتیبل ها جمع کنم یا از اول باید جمع کنم؟
بله می تونید. سیو مربوط به Collectable ها هم روی New Game و New Game + شیر میشه.

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
سلام

من 15 در صد بازی رو رفتم و با copperhead هم جنگیدم و کشتمش الان که میخوام از اون ساختمون برم بیرون میره تو لودینگ و همونجا میمونه چی کار کنم که درست بشه؟؟؟ خیلی حیاتیه لطفا زود جواب بدید

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
سلام

من 15 در صد بازی رو رفتم و با copperhead هم جنگیدم و کشتمش الان که میخوام از اون ساختمون برم بیرون میره تو لودینگ و همونجا میمونه چی کار کنم که درست بشه؟؟؟ خیلی حیاتیه لطفا زود جواب بدید
1.دوست عزیز داستان بازی رو توی spoiler بگو
2.بتمن که کسی رو نمیکشه!:d
3.احتمالا save بازیت خراب شده(ممکنه وسط سیو کردن کنسول به هر علتی خاموش شده باشه)برای همین دیگه load نمیکنه شایدم CD کثیفه البته همه ی اینا ممکنه شایدم تو صبرت کمه یه بار برای load GTA V حدود نیم ساعت صبر کردم ولی بالاخره اومد!
:pepsi:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

من امروز بازی رو خریدم. 97% هست ولی بعد از اینکه وارد بازی میشه بعد از 3-2 دقیقه ارور damaged downloadable content detected رو میده!! مشکلش چیه؟؟

arseven

کاربر سایت
Apr 20, 2013
6
نام
علیرضا کاهه
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم که در داستان اصلی بازی بصورت offline میشه این بازی رو دونفره بازی کرد(منظورم با یک کنسول و دو دسته)؟
آخه شنیدم تو این نسخه امکان مولتی پلیری وجود داره

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم که در داستان اصلی بازی بصورت offline میشه این بازی رو دونفره بازی کرد(منظورم با یک کنسول و دو دسته)؟
آخه شنیدم تو این نسخه امکان مولتی پلیری وجود داره

خیر امکان مولتی در داستان و غیرداستان بطور آفلاین وجودنداره.

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
من تازه این بازی رو دانلود کردم
دیسک 1:سینگل
دیسک 2:مولتی
درسته؟
اگر در دیسک 2،hd content داره،لینکش رو بدید تا دانلود کنم،الکی یه دیسک نسوزه

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
من 97% رایت کردم،بازی 4% رو که رد میکنه این ارور رو میده:
downloadable content issue
damaged downloadable content detected
if it corrupt please download it again,or delete it using the xbox dashboard
batman:arkham origins will now return to the xbox dashboard
این چیه؟چیزی رو باید دانلود کنم؟

یکی از معماهای سبزرنگ بالای شیروونی کلاه فروشیه،نمیشه رفت اون رو چیکار باید بکنم؟

Last edited by a moderator:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من 97% رایت کردم،بازی 4% رو که رد میکنه این ارور رو میده:
downloadable content issue
damaged downloadable content detected
if it corrupt please download it again,or delete it using the xbox dashboard
batman:arkham origins will now return to the xbox dashboard
این چیه؟چیزی رو باید دانلود کنم؟

یکی از معماهای سبزرنگ بالای شیروونی کلاه فروشیه،نمیشه رفت اون رو چیکار باید بکنم؟

من خودم از 4 تا مغازه 97 خریدم همین ارور رو داد. آخرش رفتم 100 خریدم و مشکلش حل شد.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
بازیش قشنگ بود به اندازه های قبلی.
صدا بتمنم خیلی باحال بود با اینکه تغییر کرده.مخصوصا اونجا که بعد مبارزه با اون بابابرقیه :D (اسش یادم نیست) همه خفه خون گرفتن داد میزنه میگه بلک ماسک کجاست.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام
اقا من این بازی رو تازه خریدم :D
یک سول داشتم
باید برم دنبال این یارو پنگوئنه :D الان اون تیکش هستم که از توی یک لوله میپره پایین میاد وسط یک جایی شبیه رینگ بکس (ولی از رینگ بکس خیلی بزرگ تره)
که بعدش اون یارو که از دستاش برق میاد بیرون بهم حمله میکنه
اون رو میکشم بعدش یک دختره ای اون بالا هست که اگه اشتباه نکنم اسمش stacy هست اون چند نفر رو میفرسته پایین اونا رو هم میکشم حالا یک دری اون بالاست که باید برم اون تو پمگوئن رو پیدا کنم ولی نمیدونم چجوری باید برم بالا
ممنون میشم اگه کمکم کنین

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
دوستان راهنمایی کنید :|
من الان حدود ۷ ساعته که نمیدونم باید چجوری از این قسمت رد شم
حدود ۱۷ درصد بازی رو رفتم
نوشته main mision
Locate black mask
خب الان این بلک ماسک کجاست :| ؟
و این که این اتاق مخفیه ENIGMA خو اگه قرار بشه کل این سروراش رو پیدا کنم که از حدود ۷۰ تایی میشه :|
این enigma جزو مراحل فرعیه؟
من میخوام فعلا مراحل اصلی رو برم.
و نوشته locate black mask اما هیییچ چیز مشکوکی تو نقشه به غیر از enigma نیستش :|
کمک :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر