Batman: Arkham Origins | Xbox 360

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
پس یعنی فقط دیسک 2 به درد آنلاین می خوره ؟؟

شاید چلنج ها و اضافاتی داشته باشه که آفلاین هم بشه بازی کرد ؟؟ (مثلا همین عکسی که روش انداخته که میشه با دت استراک بازی کرد ) شاید مثل نسخه GOTY این دیسک دوم سر همین قضیه باشه

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
امروزه بازی هایی که میخوان یه سر و گردن از بقیه بالاتر باشن حتما باید در دو دیسک عرضه بشن چرا که هم برای مراحل اضافی یا حتی برای افزایش قدرت گرافیکی یا صوتی نیاز هست تا یک دسک دومی هم به بازی اضافه بشه

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
یکی در مورد
HD Content توضیح بده .​
اگر اشتباه نکنم اینو باید نصب کرد که کیفیت تکسچر ها رو بره بالاتر و اگه بازم اشتباه نکنم بازی هایی که با موتور frostbite ساخته میشدند HD C نیاز داشتند ! حالا چرا این بازی اینو میخواد ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یکی در مورد
HD Content توضیح بده .​
اگر اشتباه نکنم اینو باید نصب کرد که کیفیت تکسچر ها رو بره بالاتر و اگه بازم اشتباه نکنم بازی هایی که با موتور frostbite ساخته میشدند HD C نیاز داشتند ! حالا چرا این بازی اینو میخواد ؟
البته splinter cell blacklist هم نیاز به نصب پک hd داشت در حالی که با unreal engine 2.5 ساخته شده بود.
من خودم دیسک اولو گذاشتم نیازی به نصب pack hd نداره
با سفید ننویس:d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دو نسخه قبلی بازی بتمن هم بر روی 360 دو دیسک بود که فقط دیسک اول برای سینگل پلیر نیاز بود و این نسخه هم به همین ترتیب فقط برای بخش داستانی به یک دیسک نیاز دارید.

تنها نسخه goTy بود که برای نصب Content به دو دیسک نیاز بود.

دیسک دوم این بازی یقینا بخش مولتی پلیر بازی هست.

میشه بگید کجا و کی بتمن : تیمارستان آرکام و بتمن:شهر آرکام 2 دیسک بودند, که ما ندیدیم؟! 8-|
فقط نسخه GOTY شهر آرکام بود که 2 دیسک بود!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا خواهش میکنم یه نفر درست حسابی بیاد بگه دیسک 2 لازم هست واسه سینگل یا نه ؟ حتی کوچکترین ربطی داشته باشه بگین .

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
هیچ نیازی به تهیه دیسک دوم بازی نیست.....
فقط بخش انلاین داخل دیسک دو هست و HD Contect هم وجود نداره...
فقط دیسک 1 رو تهیه کنید...

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
سلام دوستان من همین الان بازی رو گرفتم dvd 1 رو گذاشتم ارور disk not supported میده . مگه lt3 نباید باشه . این ارور مال lt2 بود مگه این بازی lt2 هست ؟ چکار کنم disk برنر دارم کاملم نصب میشه ( فقط dvd 1 رو گرفتم ) کسی همچین مشکلی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر