Batman: Arkham City | Xbox 360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام.من تو یکی از ماموریت های فرعی بازی گیر کردم.تو ماموریت پیدا کردن Deadshot اونجایی که باید سرنخ پیدا کنی یه جا هستش که روی نقشه علامت تعجب هستش وقتی که میری روی علامت تعجب زده Deadshot Victim No2 Approx.Location.کسی میتونه راهنمایی کنه که باید چیکار کنم!!:-/

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام.من تو یکی از ماموریت های فرعی بازی گیر کردم.تو ماموریت پیدا کردن Deadshot اونجایی که باید سرنخ پیدا کنی یه جا هستش که روی نقشه علامت تعجب هستش وقتی که میری روی علامت تعجب زده Deadshot Victim No2 Approx.Location.کسی میتونه راهنمایی کنه که باید چیکار کنم!!:-/

اگه مظنون دوم رو میگی و یه محوطه توی شمال نقشه هستش باید:

یه بزرگراهی هستش توی شمال همون نقطه که زیرش هم زندانی های سیــاسی واس خودشون آلونک درست کردن، جسد رو میتونی روی بزرگراه پیدا کنی بعدشم باید اسکن اینا کنی.

این نوشته سبزها رو نگفتین :biggrin1:

جریان این Story + رو هم یکی به من بگه چیه !! فرقی داره ؟:biggrin1:

ممنون

نوشته سبزا معما هستن، مثلا از کنار یه ساختمون داری رد میشی و میگه "کدوم خونواده گاتهام داشتن با جونشون قمار میکردن؟" که جوابش سینه سرخ ها هستش و یه پوستر تبلیغی ازشون روی یه ساختمون هستش، باید دکمه اسکن رو روی پوستر نگه داری تا معما حل بشه. نسبتا هم سختن مخصوصا واسه اونایی که با بتمن یا معما زیاد آشنایی ندارن :D

Story + میتونی بازی رو با همه تجهیزات و آپگرید ها و... از اول شروع کنی، ولی خیلی سخت تره، خیلی :D حتی دیگه اون علامت حمله کردن دشمنا رو که روی سرشون ظاهر میشه رو هم نشون نمیده.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
اگه مظنون دوم رو میگی و یه محوطه توی شمال نقشه هستش باید:
یه بزرگراهی هستش توی شمال همون نقطه که زیرش هم زندانی های سیــاسی واس خودشون آلونک درست کردن، جسد رو میتونی روی بزرگراه پیدا کنی بعدشم باید اسکن اینا کنی.
خیلی ممنون بابت راهنمایی ساسان جان.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
من این بازی رو تازه گرفتم و دستگام هم جیتگ شدش و میخوام بدونم cat women رو بدون ردیوم کد چه جوری باز کنم با توجه به جیتگ بودن دستگام؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
نوشته سبزا معما هستن، مثلا از کنار یه ساختمون داری رد میشی و میگه "کدوم خونواده گاتهام داشتن با جونشون قمار میکردن؟" که جوابش سینه سرخ ها هستش و یه پوستر تبلیغی ازشون روی یه ساختمون هستش، باید دکمه اسکن رو روی پوستر نگه داری تا معما حل بشه. نسبتا هم سختن مخصوصا واسه اونایی که با بتمن یا معما زیاد آشنایی ندارن :D

Story + میتونی بازی رو با همه تجهیزات و آپگرید ها و... از اول شروع کنی، ولی خیلی سخت تره، خیلی :D حتی دیگه اون علامت حمله کردن دشمنا رو که روی سرشون ظاهر میشه رو هم نشون نمیده.

ولی من نفهمیدم اونایی که می پرسه : This question can only be answered from an unusual perspective. Can you get yourself there باید چی غلطی بکنیم؟

---------- نوشته در 10:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:39 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من این بازی رو تازه گرفتم و دستگام هم جیتگ شدش و میخوام بدونم cat women رو بدون ردیوم کد چه جوری باز کنم با توجه به جیتگ بودن دستگام؟

داداش این جی تگ کار سختیه و ریسکش بالاست؟ چه قدر هزینه داره؟ یعنی می خوام ببینم به خاطر چند تا DLC مثل گیرز آو وار می ارزه دستگاهو جی تگ کنم؟ البته بتمنو که ایکس باکسشو تموم کردم DLC ها رو با پی سی بازی میکنم. البته گرافیکش با پی سی واقعا شاهکاره!

DLC رو از این جا می تونی دانلود کنی، 6 تا DLC داره ولی فقط همین Catwoman باحاله بقیش به Challenge ها مربوط میشه که من که باهاشون حال نمی کنم بقیه رو نمی دونم.
FileJungle.com - #1 Hosting for Easy & Fast File Storage
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Download for free on Filesonic.com
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
Get on Wupload.com

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام

هیچ کاری نداره، دایرکتوریش رو یه بار از توی Yaris Swap بگذرون و بعدش دایرکتوری 00000002 رو کپی کن توی همون دایرکتوری بازی (57520802)، بعدش خودش اتوماتیک میادش.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ولی من نفهمیدم اونایی که می پرسه : This question can only be answered from an unusual perspective. Can you get yourself there باید چی غلطی بکنیم؟

---------- نوشته در 10:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:39 PM ارسال شده بود ----------

داداش این جی تگ کار سختیه و ریسکش بالاست؟ چه قدر هزینه داره؟ یعنی می خوام ببینم به خاطر چند تا DLC مثل گیرز آو وار می ارزه دستگاهو جی تگ کنم؟ البته بتمنو که ایکس باکسشو تموم کردم DLC ها رو با پی سی بازی میکنم. البته گرافیکش با پی سی واقعا شاهکاره!

DLC رو از این جا می تونی دانلود کنی، 6 تا DLC داره ولی فقط همین Catwoman باحاله بقیش به Challenge ها مربوط میشه که من که باهاشون حال نمی کنم بقیه رو نمی دونم.
FileJungle.com - #1 Hosting for Easy & Fast File Storage
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Download for free on Filesonic.com
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
Get on Wupload.com

از شما دوست عزیز و جناب هومن ممنونم و بله جیتگ ارزشش رو داره البته باید قید لایو ماکروسافت رو بزنی و در مورد ریسکش باید بدی یه فرد وارد برات انجام بده!!!

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام یه سوال داشتم.تو ماموریت پیدا کردن Deadshot وقتی که دومین جنازرو پیدا میکنی و بعدش میری جایی که از اونجا گلوله شلیک شده رو سرچ میکنی دیگه بعدش معلوم نیست باید چیکار کرد.دوستان میشه یه راهنمایی بکنید.:d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام دوستان
من یه جایی گیر کردم اگه میشه راهنمایی کنید.
اونجایی که پنگوعن :d تفنگ فریز رو گرفته 2 تا گروگان هم داره و روی یه تچه یخی وایساده هی شلیک میکنه . هی میگه باید بری فریز و پیدا کنی. خودش که نیست ولی لباسش اونوره که اونم باز نمیشه.
قضیه چیه؟؟

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
سلام دوستان
من یه جایی گیر کردم اگه میشه راهنمایی کنید.
اونجایی که پنگوعن :d تفنگ فریز رو گرفته 2 تا گروگان هم داره و روی یه تچه یخی وایساده هی شلیک میکنه . هی میگه باید بری فریز و پیدا کنی. خودش که نیست ولی لباسش اونوره که اونم باز نمیشه.
قضیه چیه؟؟

پاسخ شما
قبل اینکه بری پیش پنگوئن دوتا راه دیگه هم ست یکی میره اونجایی که لباس مستر فریز هست یه راه دیگه که شما نرفتی میره پیش خود مستر فریز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر