Batman: Arkham City | Xbox 360

میشه یه توضیحی بدی کلا باید تو این مرحله چی کار کنم

میری به سمت اون ساختمان که گفتم اونجا سرد ترین منطقه شهره
پایین ساختمان یه در هست با شوک الکتریکی بازش کن بعد از زیرش سر بخور برو تو

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

بچه تو این مرحله بومرنگ رو بعد از این که از جریان برق عبور میدیم باید به کجا بخور دقیقا Infiltrate the Steel Mill Batman: Arkham City - Infiltrate the Steel Mill (part 2) - Game Guide and walkthrough
قبل از این که بومرنگو پرتاب کنی برو تو Detective Mode و یه نیگاه به سمت چپت بنداز. یه فیوز می بینی که بهش دست رسی نداری. بابد بومرنگو بندازی وقتی به اون یارو برقیه رسید LT رو نگهداری تا برقی بشه بعد برگردونیش و بزنی به همون فیوزی که کنارت می بینی.
راستی کسی به کلمه ی "شیطان" که با حروف عربی یا فارسی روی شمشیری که تالیا به جوکر میده دقت کرده؟ اگر کسی داره بازی میکنه آخرای بازی یه جایی می رسه که جوکر توی سینما تالیا رو گروگان گرفته از اون جا خوب دقت کنین یه لحظه روی شمشیر کلمه ی "شیطان" ظاهر میشه. این شمشیر همون شمشیریه که قدرت Immortality یا فنا ناپذیری رو به صاحبش میده و تالیا اون رو به جوکر داده تا جون بتمنو نجات بده. در ضمن اون جوری که معلومه Ra's Al Ghul نماد شیطانه.

سلام دوستان تو مراحل فرعی Ridler باید چجوری محل بعدی رو فهمید؟!
خودش میگه اطلاعات جمع کن ولی من نمیدونم چه اطلاعاتی!!!
تو كل شهر يه سري افراد هستند كه با رنگ سبز مشخص شدن ، تو مبارزه ها كه انجام ميدي اونارو نزن بقيرو بزن بعد از اوني كه رنگش سبزه اطلاعات بگير. اون جاي تروفي ها و ريدلر هارو تو نقشه مشخص ميكنه برو و اونارو حل كن كه بهت اجازه بده بري سراغ گروگان هاي ريدلر

قبل از این که بومرنگو پرتاب کنی برو تو Detective Mode و یه نیگاه به سمت چپت بنداز. یه فیوز می بینی که بهش دست رسی نداری. بابد بومرنگو بندازی وقتی به اون یارو برقیه رسید LT رو نگهداری تا برقی بشه بعد برگردونیش و بزنی به همون فیوزی که کنارت می بینی.
راستی کسی به کلمه ی "شیطان" که با حروف عربی یا فارسی روی شمشیری که تالیا به جوکر میده دقت کرده؟ اگر کسی داره بازی میکنه آخرای بازی یه جایی می رسه که جوکر توی سینما تالیا رو گروگان گرفته از اون جا خوب دقت کنین یه لحظه روی شمشیر کلمه ی "شیطان" ظاهر میشه. این شمشیر همون شمشیریه که قدرت Immortality یا فنا ناپذیری رو به صاحبش میده و تالیا اون رو به جوکر داده تا جون بتمنو نجات بده. در ضمن اون جوری که معلومه Ra's Al Ghul نماد شیطانه.

تا جایی که یادمه شمشیر قدرت خاصی به صاحبش نمیشه، Ra's Al Ghul هم نماد شیطان نیس. یه رهبری هستش که چند قرنه داره برای نجات زمین تلاش میکنه ولی یک سری تندروی هایی هم داره.

تا جایی که یادمه شمشیر قدرت خاصی به صاحبش نمیشه، Ra's Al Ghul هم نماد شیطان نیس. یه رهبری هستش که چند قرنه داره برای نجات زمین تلاش میکنه ولی یک سری تندروی هایی هم داره.

داداش من نگفتم Ra's Al Ghul نقش شیطون رو بازی می کنه من گفتم نمادی از شیطانه. تازه این رو هم مطمئن نیستم حدس خودم بود ولی اون شمشیره چرا مال Ra's بوده که اگر دقت کنی Talia گفت این به من رسیده و من رئیس اسسین ها شدم و اونو در مقابل جون بتمن به جوکر داد و گفت تو اونو ولش کن من قدرت فنا ناپذیری رو بهت میدم و اون شمشیرو داد به جوکر.

داداش من نگفتم Ra's Al Ghul نقش شیطون رو بازی می کنه من گفتم نمادی از شیطانه. تازه این رو هم مطمئن نیستم حدس خودم بود ولی اون شمشیره چرا مال Ra's بوده که اگر دقت کنی Talia گفت این به من رسیده و من رئیس اسسین ها شدم و اونو در مقابل جون بتمن به جوکر داد و گفت تو اونو ولش کن من قدرت فنا ناپذیری رو بهت میدم و اون شمشیرو داد به جوکر.

منم نگفتم که شیطان نیس، گفتم همون نماد شیطان هم نیس.

راز جاودانگی هم یه چشمه ای هستش که وسط یه کوهستانیه، ولی انجمن سایه ها مقداری از محتویاتش رو به گاتهام آورده بود که توی بازی هم میبینیدش و

خوده Ra's Al Ghul هم ازش داخل بازی یه بار استفاده میکنه و جوون میشه.

آقا این نوشته سبر ها چیه وسط بازی میاد ؟!
واسه همین ریدلر ها رو میگم :دی چجوری باید حلشون کرد !؟

توی این رادیوش هم وقتی میچرخم توی یه سری از موج ها هی یکیه داره یه شماره تکرار میکنه :دی اون چیه ؟!

آقا این نوشته سبر ها چیه وسط بازی میاد ؟!
واسه همین ریدلر ها رو میگم :دی چجوری باید حلشون کرد !؟

توی این رادیوش هم وقتی میچرخم توی یه سری از موج ها هی یکیه داره یه شماره تکرار میکنه :دی اون چیه ؟!
شماره هایی رو که تکرار میکنه موقعیت فرکانس بعدی هست بنویس یا بخاططر بسپار و به تریتیب توی فرکانس دنبالش بگرد!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or