Batman: Arkham City | Xbox 360

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
عرض سلام وخسته نباشيد دارم خدمت دوستان عزيز.من قبل از اينكه Batman:Arkham city رو بگيرم و بازي كنم تصميم گرفتم نسخه قبلي رو بازي كنم.(منظورم بازي Batman:Arkham Asylum)حال من يه سوال درباره بازي دارم.اقا من 51 درصد بازي رو رفتم اما اصلا نميدونم اين معماهاي ريدلر رو چطوري بايد حل كنم.يعني در واقع ازشون سر درنميارم و نميدونم چطوري بايد فعالشون كنم.من تا حالا فقط يه تعداد مجسمه كوچيك كه روشون يه علامت سوال بود گرفتم.من كلي به دلم براي اين معماهاي ريدلر كه ميگفتن صابون زده بودم.تا حالا فكر ميكردم كه توي بازي بايد براي اين ريدلر يه سري ميني گيم معمايي حل كنيم،مثلا ما رو توي يه محيطي ميزاره و ميگه كه فلان كار رو بايد بكني.اگه قرارا باشه همش همين مجسمه ها رو جمع كنيم كه هيچي ديگه،نميزاشتن توي بازي بهتر بود.به هر حال دوستان عزيز لطف كنيد و يه توضيحي درباره اين اقاي ريدلر و معماهاش بديد.((البته من دارم نسخه pc رو بازي ميكنم و چون توي بخش pc تايپكي در اين باره نبود و سوال من هم درباره خود بازي بود ونه كنسولي خاص اينجا پرسيدم))

نه آقا. اتفاقا خیلی معما های جذاب و داستان های جالبی اتفاق میوفته اون وسط. شما کافیه اول بری کلیسا تا یه ویدئو از ریدلر ببینی تا چیستان ها و معماهاشو شروع کنه به گفتن. اون تروفی های ریدلر یه بخش کوچیکی از معماهاش هستن که فقط جمع آوری میشن.

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
نه آقا. اتفاقا خیلی معما های جذاب و داستان های جالبی اتفاق میوفته اون وسط. شما کافیه اول بری کلیسا تا یه ویدئو از ریدلر ببینی تا چیستان ها و معماهاشو شرع کنه به گفتن. اون تروفی های ریدلر یه بخش کوچیکی از معماهاش هستن که فقط جمع آوری میشن.

فرنود جان دمت گرم.
فقط اگه ميشه بگو توي كليسا بايد چيكار كنم تا شروع بشه،من بدجوري توي كف معماهاي اين ريدلرم.
راستي بازي بدجور باگ داره،يه جا بايد قلاب بندازه و بره توي يه دريچه ولي نميشه.
اگه ميشه يه روشي هم براي رفع اين مشكل بگو.

c@rn@ge

عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
فرنود جان دمت گرم.
فقط اگه ميشه بگو توي كليسا بايد چيكار كنم تا شروع بشه،من بدجوري توي كف معماهاي اين ريدلرم.
راستي بازي بدجور باگ داره،يه جا بايد قلاب بندازه و بره توي يه دريچه ولي نميشه.
اگه ميشه يه روشي هم براي رفع اين مشكل بگو.

تو کلیسا اولین معما رو میگه. که بایدبری جلوی اون پیانو ی آخر کلسا و (L1 (Lt رو نگه داری تا اسکن کنیش. بعد از اسکن این معما حل میشه و جای گروگان های بعدی رو میگه بهت. از این به بعد هم همین اتفاق میوفته. همینطور توی مبارزات میبینی بعضی از دشمن ها سبز رنگن. اونا اطلاعاتی از ریدلر دارن که اگه آخر از همه از اونا بازجویی کنی بهت اطلاعات میدن و معما های جدید آزاد میشه.

من نسخه ی PC رو هنوز بازی نکردم ولی فکر نمیکنم باگ باشه. یه کم بیشتر بگو چون خوب نفهمیدم.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
تو کلیسا اولین معما رو میگه. که بایدبری جلوی اون پیانو ی آخر کلسا و (L1 (Lt رو نگه داری تا اسکن کنیش. بعد از اسکن این معما حل میشه و جای گروگان های بعدی رو میگه بهت. از این به بعد هم همین اتفاق میوفته. همینطور توی مبارزات میبینی بعضی از دشمن ها سبز رنگن. اونا اطلاعاتی از ریدلر دارن که اگه آخر از همه از اونا بازجویی کنی بهت اطلاعات میدن و معما های جدید آزاد میشه.

من نسخه ی PC رو هنوز بازی نکردم ولی فکر نمیکنم باگ باشه. یه کم بیشتر بگو چون خوب نفهمیدم.

خب ببين فرنود جان،بعضي جاها هستش كه براي رفتن توي يه دريچه(همون كانالهاي تحويه هوا) بايد قلاب بندازي و بري توش.
خب توي نسخه pc با زدن دكمه F ميشه اين كار رو كرد.
من رسيدم يه جايي كه اصلا علامت نمياره و هرچي F ميزنم فايده نداره.
چند جاي ديگه هم با اين مشكل مواجه شدم كه بطور كاملا اتفاقي مشكلم حل شد.
بدون شك اين يه باگ هستش.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
LTLTLT. سریع بزن بترنگ هارو سریع پرت میکنه.

---------- نوشته در 10:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:06 AM ارسال شده بود ----------

مگه new game plus چه رویداداییش فرق میکنه!
فقط دیدم نوشته دشمنا با همون هوش آخر بازی بهت حمله میکننو اینا دیگه!
منم که رو نرمال میرفتم دهنم صاف شد!
آیکون برای راهنمایی دیگه نیست. دشمناش تعدادشون کم شده ولی همشون مصلح و یا با شیلد هستند. بعضی جملات خود بتمن و موقعیت و قرار گیری دشمن فرق کرده. Tutorial هم برای هیچی دیگه نداره. با 2 3 تا تیر هم میمیرید. مثلا همون مرحله Two Face بجای مبارزه با 20 تا زندانی، همشون یهو داد میزنن فرار میکنن عوضش 4 5 تا باقی میمونن با سلاح.

c@rn@ge

عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
خب ببين فرنود جان،بعضي جاها هستش كه براي رفتن توي يه دريچه(همون كانالهاي تحويه هوا) بايد قلاب بندازي و بري توش.
خب توي نسخه pc با زدن دكمه F ميشه اين كار رو كرد.
من رسيدم يه جايي كه اصلا علامت نمياره و هرچي F ميزنم فايده نداره.
چند جاي ديگه هم با اين مشكل مواجه شدم كه بطور كاملا اتفاقي مشكلم حل شد.
بدون شك اين يه باگ هستش.

آها :d نه بابا باگ نیست. اونجاها شما باید بری جلو تر تا قلاب بگیری تا با اون از طرف دیگه بری توش.

مثلا همون مرحله Two Face بجای مبارزه با 20 تا زندانی، همشون یهو داد میزنن فرار میکنن عوضش 4 5 تا باقی میمونن با سلاح.

نه بابا! همون اول هم با هر درجه سختی بری هیچ وقت با 20 نفر رو در رو نمیشی. اشتباه فکر میکنی شهاب.

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام .

برای 100 در 100 کردن بازی باید Catwoman رو خرید ؟؟ از دوستم شنیدم باید آنلاین هم بازی کرد تا 100% بشه ؟؟

اصلا میشه لیست 100% رو بزارین ؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نه بابا! همون اول هم با هر درجه سختی بری هیچ وقت با 20 نفر رو در رو نمیشی. اشتباه فکر میکنی شهاب.
چرا من دوبار اون مرحله رو رفتم دقیقا با همشون باید مبارزه کنی منتها فرقشون اینه که با 2 تا مشت و Counter میوفتن.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان ادیتور سایت یه گزینه داره به نام اسپویلر که برای مخفی کردن نوشته هایی که حاوی داستان یا معماها باشه استفاده میشه
لطفا برای بازگویی داستان و معماها از این گزینه استفاده کنین

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل

من یه جا گیر کردم :

اونجا که باید با جوکر و همکارانش! بجنگی . نمیشه همشون کشت خیلی سخته راهی نیسته ؟
سعی کن زیاد از جا خالی که با Y زده میشه استفاده کنی . بزرگتر ها رو هم با گیج کردن راحت میشه از بین برد . اگه اون یه دسته توشونه باید سه بار دگمه ی گیج کردن رو که Bیه بزنی تا گیج بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر