Batman: Arkham City | Xbox 360

qqaaqq

کاربر سایت
Feb 2, 2011
49
نام
رضا
سلام
من تو اون حفره که ته آن مواد مذاب هست گیر کردم
مپرم رو طنابه بعد میپرم تو اون محل که زیر دیوارش سوراخه
از زیرش نمیشه رد شد جایه دیگه هم نداره که برم
دیواره خرابم نمیشه
باید چکار کنم؟

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام
من تو اون حفره که ته آن مواد مذاب هست گیر کردم
مپرم رو طنابه بعد میپرم تو اون محل که زیر دیوارش سوراخه
از زیرش نمیشه رد شد جایه دیگه هم نداره که برم
دیواره خرابم نمیشه
باید چکار کنم؟
باید A رو نگه داری تا بدوی سمت اون حفره بعد LT رو بزن خیلی قشنگ لیز میخوری از زیرش رد میشی

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
دوستان هركي NEW GAME + رو بازي كردن بيان بگن چند درصد محتواي جديد داره و چقدر ارزش داره بازي كنيم.

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
بعد ای اینکه میرم تو مخفیگاه نینجا ها و اون در مخفی رو پیدا میکنیم... یه جا میرسم که اون زنه دوست در میاد بعدش میریم یه جا یه لیوان نمیدونم توش چیه میخوری که میره تو یه عالم دیگه یه سری تست پرواز و اینا انجام میدی... بعد از کشتن اون یارو دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 1 هفته س سرگردونم خواهشن کمک کنید

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
بعد ای اینکه میرم تو مخفیگاه نینجا ها و اون در مخفی رو پیدا میکنیم... یه جا میرسم که اون زنه دوست در میاد بعدش میریم یه جا یه لیوان نمیدونم توش چیه میخوری که میره تو یه عالم دیگه یه سری تست پرواز و اینا انجام میدی... بعد از کشتن اون یارو دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 1 هفته س سرگردونم خواهشن کمک کنید
بعده اینکه اون یارو (اسمش یادم نیست :D) رو شکست دادی فکر کنم باید برگردی پیش Mr. Freeze :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من همون اولپ بازی هستم اونجایی که CATWOOMAN از دوچهره فرار میکنه و دو چهره به یک طناب بسته شده زیرش هم یک مواد مذاب سبز رنگی هست

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
دوستان من همون اولپ بازی هستم اونجایی که CATWOOMAN از دوچهره فرار میکنه و دو چهره به یک طناب بسته شده زیرش هم یک مواد مذاب سبز رنگی هست

شما باید بری توی حالت Detective Mode و روی پنجره جایی که تیر اومده ازش و شیشه رو شکسته و جایی که تیر بهش خورده (زمین) رو بررسی کنی (برای اینکه بفهمی جوکر از کجا تیر زده!)

Last edited by a moderator:

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
دانم دانم :D خوب جیگر از اون محلی که هستی بیا بیرون بعد برو پیشش :D

نمیشه دیگه هیچ راهی برا Exit نداره... او اسانسور رو ام میخوام هک کنم میگه این پنل با سیستم تایگر محافظت میشه حالا این سیستم کجاس که نابودش کنم؟؟؟

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
نمیشه دیگه هیچ راهی برا Exit نداره... او اسانسور رو ام میخوام هک کنم میگه این پنل با سیستم تایگر محافظت میشه حالا این سیستم کجاس که نابودش کنم؟؟؟
ببین درست جلوی در آسانسور یعنی رو به روش بالا یه دونه از این مچسمه ها هست که RB رو میزنی میری بالاش.برو اونجا از اون به یه در راه داره!راحته :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
WOW !!! اصلآ فکر نمیکردم این هم توی بازی باشه :
عشقم Clayface ! :D عجب جای جالبی هم اومد ! :D دمشون گرم خیلی حال کردم هم با طراحیش هم با نحوه اومدنش توی بازی.
مردن Joker هم واقعآ عالی و خوب طراحی شده بود. احتمالش هست دوباره برگرده ولی دوست دارم برنگرده. البته اون لبخندی که آخرش موقع مرگ روی چهره ـش بود به نظرم نشونه قطعی مرگش هست ! :D
فقط این Two Face بدبخت این وسط له شد که ! کلهم دو دقیقه تو بازی بود ! حالا شاید توی مآموریت های فرعی باشه نمیدونم. این همه مانور روش داده بودن و حتی جزو اولین عکس ها و ویدئوهای بازی هم پوستر Two Face بود ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر