Batman: Arkham City | Xbox 360

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
ممنونولی من منظورم این بود که آیا میشه از سایتی چیزی گیرشون آورد؟منظورم والپیپرشون هست واسه PC میخواستم.
اهان اونجوری!! والا سایتی که داشته باشه سراغ ندارم! تو گوگل بزن Batman:Arkham city art work ya wallpaper میاد لابود!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
خب متاسفانه خیلی دیر این بازی رو انجام دادم.ولی بالاخره تجربش کردم و همین الان تموم شد.یه شاهکار به تمام عیار بود.واقعا تو این نسل بازی ایی رو ندیدم که گیم پلیش تا به این حد کامل باشه.اگر بخوام کامل ازش تعریف کنم باید یه قصه براش بنویسم.یعنی از شاهکار هم اونطرفتر بود.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خب متاسفانه خیلی دیر این بازی رو انجام دادم.ولی بالاخره تجربش کردم و همین الان تموم شد.یه شاهکار به تمام عیار بود.واقعا تو این نسل بازی ایی رو ندیدم که گیم پلیش تا به این حد کامل باشه.اگر بخوام کامل ازش تعریف کنم باید یه قصه براش بنویسم.یعنی از شاهکار هم اونطرفتر بود.

کاملا تایید میشه حرفای داداش حسین .

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
DLC ها رو باید نصب کرد ؟
یه توضیح مختصری بدین ، چه جوریاست جریانش .

اگه میخوای از لایو دانلود کنی فقط کافیه دانلودش کنی خودش نصب میکنه
اگه کنسولت جی تگ هستش فایلا رو جدا از نت دانلود میکنی و میریزی تو هارد و رو کنسول نصب میکنی
اگه این دو حالت هم واست مقدور نیست میتونی نسخه GOTY Edition رو بخری که همه DLC تو خود بازی نصب و قابل بازیه و کار خاص واسه نصبش لازم نیست

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
اگه میخوای از لایو دانلود کنی فقط کافیه دانلودش کنی خودش نصب میکنه
اگه کنسولت جی تگ هستش فایلا رو جدا از نت دانلود میکنی و میریزی تو هارد و رو کنسول نصب میکنی
اگه این دو حالت هم واست مقدور نیست میتونی نسخه GOTY Edition رو بخری که همه DLC تو خود بازی نصب و قابل بازیه و کار خاص واسه نصبش لازم نیست
البته فکر کنم DLC کت ومن توش نباشه درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر