Batman: Arkham City | Xbox 360

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
درود رفقا تو یه ماموریت جانبی بازی گیر کردم هر کی میدونه لطفن کمک کنه.
چطور میشه زن یخی رو که دزدیدن پیدا کرد؟
تو نقشته یه محدوده بزرگ رو ابی میکنه و یه محدوده کوچیک رو سبز ولی هیچی نیست هر چی میگردم!
توو همون محدوده روی آب یه دونه از اون تیکه یخ ها درست کن برو روش بعد همونجاها یه ورودی هست که باید با Explosive Gel منفجرش کنی بتونی وارد شی....اونجاست!

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
من خیلی وقته این بازی رو خریدم.(با تمام dlc هاش رو دیسک).ولی نمیدونم هیچ جور نمیتونم با بازی ارتباط برقرار کنم!!!
همون اول بازی که باید رد اون گلوله رو بگیری رفتم بعدش گذاشتمش کنار.
نمیدونم از کجا باید برم؟چه کار باید بکنم؟منطقه بازی خیلی وسیعه و هیچ جور راهنمایی نیست واسه بازی...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من خیلی وقته این بازی رو خریدم.(با تمام dlc هاش رو دیسک).ولی نمیدونم هیچ جور نمیتونم با بازی ارتباط برقرار کنم!!!
نمیدونم از کجا باید برم؟چه کار باید بکنم؟منطقه بازی خیلی وسیعه و هیچ جور راهنمایی نیست واسه بازی...

یه مقدار جلو تر برو خیلی خوشت میاد از بازی (به احتمال زیاد :d)
بازی هم که نقشه داره و مشخصه باید چیکار کنی
همون اول که رد گلوله رو میگیری ، جای گلوله رو روی زمین و روی شیشه مشخص پیدا کن ، بعد از اون چون دو نقطه از مسیر گلوله مشخص شده ، خط مسیر گلوله هم مشخص میشه ، همون مسیر رو میری تا به محلی برسی که تیرانداز شلیک کرده
بعد از این که اثر گلوله رو روی زمین و شیشه مشخص کردی توی نقشه مسیرش مارک میشه

Amir2009t

کاربر سایت
Jun 23, 2012
26
نام
امیر
سلام...دوستان من قبلا بازی رو تموم کردم. میخواستم بپرسم نسخه GOTY چه چیزایی بیشتر از نسخه اصلی داره؟
و آیا ارزش داره منی که یه بار تمومش کردم این نسخه رو بخرم؟

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr

دوست عزیز یکم که جلوتر بری داستان واست خیلی جذاب میشه.

دیگه نمیتونی ولش کنی :)

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr
دوستان خواهشا راهنمایی کنید ...

من یک بار این بازی رو تموم کردم و catwoman باز شد ولی نوشته شما باید catwoman را دانلود کنید.

چطوری و از کجا باید دانلود و نصبش کنم ؟؟؟

خواهشا راهنمایی کنید ....

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام...دوستان من قبلا بازی رو تموم کردم. میخواستم بپرسم نسخه GOTY چه چیزایی بیشتر از نسخه اصلی داره؟
و آیا ارزش داره منی که یه بار تمومش کردم این نسخه رو بخرم؟
DLC و لباس های اضافه رو داره. به اضافه بازی کردن با رابین و نایتوینگ و کتومن. DLC هارکی کوئین هم داره. پس...

می ارزه !

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

من یک بار این بازی رو تموم کردم و catwoman باز شد ولی نوشته شما باید catwoman را دانلود کنید.

باید از لایو دانلود کنی و پولیه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995

علاوه بر راه هایی که دوستان گرانقدر گفتن میتونی ورژن GOTY بازی که دو تا دی وی دی هست رو تهیه کنی catwoman اون تو هست بعلاوه چندتا DLC دیگه

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام دوستان من اون مرحله که پنگوعن با تفنگ فیریز وسط موزش گیر کردم 2 تا گرگانم داره
راسی من نسخه goty گرفتم با کت ومنم بازی میشه کرد

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
دوستان لطفا راهنمایی کنید اونایی که نسخه goty بازی رو گرفتن چه جوری میشه از بقیه شخصیت های بازی مثل کت ومن و ... استفاده کرد؟
میشه به جای بت من از همون اول مثلا کت ومن رو انتخاب کرد؟

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
دوستان لطفا راهنمایی کنید اونایی که نسخه goty بازی رو گرفتن چه جوری میشه از بقیه شخصیت های بازی مثل کت ومن و ... استفاده کرد؟
میشه به جای بت من از همون اول مثلا کت ومن رو انتخاب کرد؟

اول دیسک 2 رو بذاز بعد رو هاردت inistal all کن بهد که تموم شد با دیسک 1 برو به ترتیب تو استوریش هم با کت وومن هم با بتمن میشه بازی کرد

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان من اون مرحله که پنگوعن با تفنگ فیریز وسط موزش گیر کردم 2 تا گرگانم داره
راسی من نسخه goty گرفتم با کت ومنم بازی میشه کرد
سلام
تو همون محوطه ی یخی اول راهروی سمت راست یا چپ رو برو یادم نیست کدوم بود. وقتی که می ری توش یه نره خر می پره جلوت که یه دست نداره. اونو که لت و پار کنی باید مستر فریز رو از تو اون ویترین بیاری بیرون. بعدش که باهاش صحبت می کنی باید بری اون یکی راهرو و یه چیزی از تو لباس مستر فریز برداری بعدش بری اون راهرویی که پنگوئن اون توئه و باهاش تفنگ پنگوئنو از کار بندازی.

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید
دیسک یک بازی رو از کجا می تونم دانلود کنم هرچی می گردم خبری نیست حتما دیسک یک goty رو می خوام ممنون می شم راهنماییم کنید

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سلام میدونم این سوالم براتون قدیمی شده من تازه این بازی را شروع کردم 8% رفتم الان توی مرحله هستم که باید وارد یک ساختمان بشم که شبیه اداره پلیسه اما وقتی درب کامل باز نمیشه همینطور یک موجود گنده به بتمن میگه بره چندتا (5) چیزی شبیه به یک صندوقچه بزرگ را نابود کنه اما دوتاش توی یک زندان است
اینجاشم فهمیدم که باید برم توی یک سوراخ بزرگ و اونجا یک در است که وقتی واردش میشی دود همه جا را میگیره و تو گیر میکنی نمیدونم باید چیکار کنم چند ثانیه هم بیشتر فرصت ندارم و الا خفه میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر