Batman: Arkham City | Xbox 360

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
ارم یکم توضیح میتونی بدی چون هیلتر شکن ندارم :d

اولی رو که فکر کنم پیدا کردی .:d

برو تو هایلایت . بعد برو رو بلندترین ساختمون . میبینی که چندنفر دارن باهم حرف میزنن توهم صداشونو میشنوی . برو سمتشون . همونجاست .

• Like
Reactions: Captain America

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام دوستان من موقعی که میخوام batman:arkham city رو رایت کنم مینویسه دی وی دی 8.5 گیگ شما فضای کامل برای رایت ندارد بعد هم که می زنم continue می نویسه

set l0 data zone capacity failed
reason: invalid field in parameter list

درضمن من با برنامه ی imgburn رایت می کنم. متشکرم اگر کسی کمکم کنه.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
این شاهکارو منم تموم کردم.به نظرم لفظ بازی واسش بی انصافیه!!بیشتر یه اثر هنری بود تا بازی! بی نظیر بود.مرحله واندر تاور واقعا زیبا بود چقدر موزیک اخرای بازی قشنگ و حماسی بود کسی نمیدونه اسم موزیکش چیه دانلود کنم؟بچه ها من یه بار با این بازی به لایو وصل شدم و یه فایل 6مگی دانلود کردم بعد پاکش کردم میخاستم ببینم دستگام الان فلگ شده؟؟البته کت وومن نمیخاستم دانلود کنم همینجوری گذاشتم ببینم مولتی پلیر داره یا نه.

دوستان این 2 قسمت آخرو میتونید جواب بدید؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام دوستان من موقعی که میخوام batman:arkham city رو رایت کنم مینویسه دی وی دی 8.5 گیگ شما فضای کامل برای رایت ندارد بعد هم که می زنم continue می نویسه

set l0 data zone capacity failed
reason: invalid field in parameter list

درضمن من با برنامه ی imgburn رایت می کنم. متشکرم اگر کسی کمکم کنه.

کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟!!!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
این سوال جاش اینجاس اخه؟ سوال تو انجمن اشتباهی میپرسی انتظار پاسخ ام داری؟

جوا بدین دنیا به آخر نمیرسه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا یکی بالاخره جواب رو میدونه یا نه؟؟؟؟؟؟؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام لزفا کمک کنین دیونه شدم.اونجا که تو کانال زیر زمین جلوت بخاره نمیتونی بری بعد میگه lbرو بزن لوله هارو دنبال کن اونجا میتونی قطع کنی بعد منم همین کارو میکنم ولی هرچی به اون3تا شلیک میکنم اتفاقی نمی افته نمیدونم این بازی چی از جونم میخواد.اونجا باید چیکارکنم؟؟

---------- نوشته در 12:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

دوستان کمک اول بازیه

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوستان بازی اورجینال بتمن را دارم ریجن 1 ایکس باکس که اشتباهی سفارشش را دادم آخه همزمان با فورزا سفارش خرید دادم هر که این بازی را بخواد برام پ خ کنه . در ضمن بدجوری تو کف این بازیم کپیشو سفارش دادم که آپدیت جدید مایکروسافت ضدحال زد ای بابا عجب شانسی داریم آ . این از اورجینالش اینم از کپی اش

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام لزفا کمک کنین دیونه شدم.اونجا که تو کانال زیر زمین جلوت بخاره نمیتونی بری بعد میگه lbرو بزن لوله هارو دنبال کن اونجا میتونی قطع کنی بعد منم همین کارو میکنم ولی هرچی به اون3تا شلیک میکنم اتفاقی نمی افته نمیدونم این بازی چی از جونم میخواد.اونجا باید چیکارکنم؟؟

---------- نوشته در 12:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

دوستان کمک اول بازیه
حساس نشو LT LT LT رو سریع بزن :D!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر