Batman: Arkham City | Xbox 360

ككككمممككككك

سلام به دوستام عزيز.من اونجا كه واسه اولين بار با جوكر و يه عالمه ادم ميجنگه بعد تاليا مياد با جوكر ميرن بعدش ميرم هليكوپترو هك ميكنم و هليكوكوپترا شهرو بمب باران ميكنن بعد رو نقشه علامت ماموريت اونجاس كه زير زمينه ولي هر دو تا راه توسط دشمنا پر و قفل شده بايد چي كار كنم؟

سلام
توی این قسمت که با مربع قرمز مشخص کردم باید چکار کنم؟
h586y065bkf2x8juyfq.jpg

اینارو تموم کردو بقیه رو باید چطور 100% کنم؟اون stolen ftreeze teach چی هست؟
ik3cy7qlh23thbglajvh.jpg
این علامت تعجبه چیه؟و چطور باید برم اونجا؟(حالت داستانی بازی تموم شده)
dhifq6n2eykuvyu7uklf.jpg

ببخشید عکس ها یکم بی کیفیته
اگه عکسی چیزی هست که تمام نقاط رو مشخص کرده باشه لطفا یکی آپ کنه.

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه وقتی اون دستگاهه که امواج رادیویی رو میگیره رو باز میکنیم بعضی از قسمت هاش امواج زیاد میشه و چند تا عدد میگه اینا چین؟

بچه این zsasz تا یه ذره مونده به اخر تلفنشو رد یابی کردم دیگه مردک زنگ نمیزنه چی کار کنم پیداش کنم
بعد ۵۲ در صد رفتم بدون اون زنه کت چند در صد میشه رفت.

من الان توى جايى هستم كه پنگوئن توى مقر مسترفريزره بعد بايد يه چيزايي مثل دستگيره بكشي كه نوشته pull وميگه بايد دكمهa رو بزنيم ولي هركاري ميكنم نميشه اگه كيسه سريع كمكم كنيد

من الان توى جايى هستم كه پنگوئن توى مقر مسترفريزره بعد بايد يه چيزايي مثل دستگيره بكشي كه نوشته pull وميگه بايد دكمهa رو بزنيم ولي هركاري ميكنم نميشه اگه كيسه سريع كمكم كنيد
اول باید همه آدم هارو نجات بدی روی یخ ها هم نباید بدویی باید آهسته راه بری تا نشکنن اون دستگیره ها هم برای اینه که وقتی رفتی روی اون کلک ها بتونی حرکت کنی

---------- نوشته در 06:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:29 PM ارسال شده بود ----------

سلام
h586y065bkf2x8juyfq.jpg

ik3cy7qlh23thbglajvh.jpg
dhifq6n2eykuvyu7uklf.jpg

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه وقتی اون دستگاهه که امواج رادیویی رو میگیره رو باز میکنیم بعضی از قسمت هاش امواج زیاد میشه و چند تا عدد میگه اینا چین؟
یکی نیست کمک کنه؟؟؟؟=((

اون فایل ها همشون یه فایل هستن و تو سرور های مختلف آپدیت شدن اشتباهی همشونو دانلود نکنید
اون فایل راهنمای کامل برای 100% کردن بازی هست 50 مگه دانلودش ضرر نداره :d

سلام
h586y065bkf2x8juyfq.jpg

ik3cy7qlh23thbglajvh.jpg
dhifq6n2eykuvyu7uklf.jpg

تو عکس اولی باید دنبال جایی که نورا رو مخفی کردن بگردی! توی پستهای قبلی توضیح داده شده...
عکس دوم و سوم هم مربوط به هم هستن! باید بری توی اون ساختمون 2 تا اساسنسور هست! باید 2 تا شارژر بزنی با یکیشیون. وقتی کابین رفت بالا بری زیرزمین! اونجا توی یکی از اتاقها یک فریز بمب دیگه هست که از مستر فریز دزدیدن! اونو برداریش به گدگت هات اضافه میشه!

• Like
Reactions: adel3532
بچه ها 2 تا سوال!! قسمت های کت وومن رو از اول بازی باید برم!‌یا بعد پایان بازی هم میشه؟من امرو بازی رو گرفتم اولش یه ارور داد نخوندم فقط یه گزینه بازگشت یه داشبورد داشت!‌بازی رو در اوردم دوباره گذاشتم درست شد!‌مشکلی پیش نمیاد؟؟

بچه ها 2 تا سوال!! قسمت های کت وومن رو از اول بازی باید برم!‌یا بعد پایان بازی هم میشه؟من امرو بازی رو گرفتم اولش یه ارور داد نخوندم فقط یه گزینه بازگشت یه داشبورد داشت!‌بازی رو در اوردم دوباره گذاشتم درست شد!‌مشکلی پیش نمیاد؟؟
کت وومن رو باید بخری (پوینت بدی) تا بشه بازش کرد

---------- نوشته در 09:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:27 PM ارسال شده بود ----------

جای دقیق نورا رو کسی میدونه کجاست؟
اون dead shot رو تا اونجایی رفتم که یه جسد روی یه پل شکسته هست بعد محل تیر اندازی رو شناسایی میکنیم ، بقیش رو باید کجا بریم؟

کت وومن رو باید بخری (پوینت بدی) تا بشه بازش کرد---------- نوشته در 09:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:27 PM ارسال شده بود ----------
سوال من چیز دیگه بود! میگم قسمت های کت وومن جداست کاملآ یا همزمان با بخش داستانی باید رفت؟؟

اون بخش که میره زیر زمین بعد از زیر یک سری تو یکجا رد میشیم به یه جا میرسیم 3تا لوله گاز شکل هست باید چیکارش کنم؟
بهتر توضیح بده که کجایی تا راهنمایی کنم

جای دقیق نورا :
کنار دوتا جرثقیلا اون پایینا یه دیوار هست که قابل تخریبه . اما اول باید یخ بندازی تو آب جلوی دیوار بعد بری رو یخه وایسی بمب رو روی دیوار کار بزاری و منفجر و بری داخل
برای Dead shot هم باید بری بالای ساختمون یه جا Dead shot پایه ی اسلحه رو جا گذاشته . اونو اسکن کن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or