Batman: Arkham City | Xbox 360

کمک:d
دم دره gcpd گیر افتادم.درش باز منیشه.(انگار یخ زده)درش دومش رو هم پیدا نمیکنم.باید خون rasalghul رو ببرم اون تو.
نه اون در باز نمیشه اون طرف ساختمون (به طرف دریا):dدیوار ساختمون ریخته اونجا یه در هست از اوجا برو

سمت دریاچه یه دیوار هست که می تونی بترکونیش باید جلوش یکی از اون نارنجک های mr.freez بندازی یخ زد بری روش و با ژل بترکونیش

ممنون اما من همچین دیواری پیدا نکردم !! نزدیکای همون در هستش؟! فک کنم بازیم مشکل داره آخه امکان نداره تو اینجور بازیا گیر کنم !! تو اون محوطه قرمز چه جوری میشه رفت؟

آخرین ویرایش:
به سلامتی اونم تمومید !!
فقط مونده یه ماموریت ممانعت از اذیت شدن زندانی های سیاسی توسط قلچماق ها !!!
یه جایی تو یه کوچه محل کشته شدن پدر ومادر بتمن رو پیدا کردم . شوالیه ی تاریکی نشست و ...
این قسمت شاهکارترین قسمتی بود که توی یه بازی تابه حال تجربه کرده بودم . اول از همه موسیقی محشر میشه بعد زاویه ی دوربین و بعدشم حالت نشستن بت من...
خیلی تاثیر گذار بود...
تو سایت gamerankings رتبه ی شیشمه !!! یعنی بالاتر از Gers و Uncharted و ...
واقعا بهترین بازی این نسله . خیلی خیلی عالیه . رو تک تک نقاط این بازی کار شده

گیمر ها کمک

یکم قبل اینکه برسی بالای برج دنبال دکتره اون جایی که یه قفله هک نمشیه یه بالگرد میاد امار بگیره گیر کردم کمک کنیدچجوری برسم بالا

نه یکم مونده برسی بالای برج که بالگرد میاد چک کنه از سه طرفم بسته هست قفله مثل قفلیه که عقبتر از اسانسور میای بیرون دمت گرم سعی کن یادت بیاد

آخرین ویرایش:
نه یکم مونده برسی بالای برج که بالگرد میاد چک کنه از سه طرفم بسته هست قفله مثل قفلیه که عقبتر از اسانسور میای بیرون
دوست عزیز واسه هک کردن بعضی درها باید جهت های مختلف آنالوگ رو نگه داری تا در هک بشه چون امنیتش بالاست/مثلا آنالوگ سمت راستو ثابت نگه دار و آنالوگ سمت چپ رو در جهتهای مختلف ثابت کن/با یه جهت آنالوگ نگه داشتن نمیتونی هکش کنی/نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه;;)

• Like
Reactions: he_ghm
به سلامتی اونم تمومید !!
فقط مونده یه ماموریت ممانعت از اذیت شدن زندانی های سیاسی توسط قلچماق ها !!!
یه جایی تو یه کوچه محل کشته شدن پدر ومادر بتمن رو پیدا کردم . شوالیه ی تاریکی نشست و ...
این قسمت شاهکارترین قسمتی بود که توی یه بازی تابه حال تجربه کرده بودم . اول از همه موسیقی محشر میشه بعد زاویه ی دوربین و بعدشم حالت نشستن بت من...
خیلی تاثیر گذار بود...
تو سایت gamerankings رتبه ی شیشمه !!! یعنی بالاتر از Gers و Uncharted و ...
واقعا بهترین بازی این نسله . خیلی خیلی عالیه . رو تک تک نقاط این بازی کار شده
راست میگی اونجایی که می شینه و فاتحه:d می خونه خیلی باحاله.من اول فکر کردم اینجا همون جایی هست که هوگو استرنج میفته پایین از بالای برج ولی وقتی دقت کردم دیدم دوتا علامت کشیدن که فهمیدم مال پدر و مادر بروس وین هستش.
ولی بین خودمون باشه از این سکانس ها توی RDR زیاد دیدم.کلاً توی Red Dead Redemption وقتی زنه می گفت برو ردی از شوهرم برام بیار وقتی می رفتم و می دیدم که شوهرشو گرگ ها خوردن و استخوان هاش هستن خداییش خیلی ناراحت میشدم!

سلام من قسمتی که درون wonder tower foundations بعد از جنگ با اون باس میریم گیر کردم میشه کمک کنید
13197418071.jpg
لطفا یکی به من کمک کنه میرم بالا هک کنم آسانسور رو یه چیزی راجع به Tyger encryption میگه.من نمیدونم باید چیکار کنم.:-/

لطفا یکی به من کمک کنه میرم بالا هک کنم آسانسور رو یه چیزی راجع به Tyger encryption میگه.من نمیدونم باید چیکار کنم.:-/
اگه واسه دفعه دومه که وارد این مکان میشی باید بری کنار آسانسور بالای همین ژنراتور یه قفل در هست که باید هکش کنی/البته بگم که با یه بار نمیتونی هکش کنی و ارور میده و باید جهت های مختلف آنالوگ رو امتحان کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or