Batman: Arkham City | Xbox 360

منم بازی رو تموم کردم اما خداییش حالم گرفته شد از تموم شدنش و آرزو میکردم کاش 10 ساعت دیگه هم گیم پلی داشت ...
بازی در یک کلمه شاهکاره . نسبت به نسخه ی اول واقعا به شدت پیشرفت کرده . از روند داستانی و ماموریت های اصلی ونحوه ی رسیدن به ماموریت های فرعی گرفته تا پازل حل کردناش. خیلی خیلی بالانسه این بازی و کلاس و توقع بازی های سوم شخص اکشن رو به شدت بالا برده
چندتا سوال داشتم :
توبازی اول Batclaw آپگرید میشد و سه تایی میشد و باهاش میتونستیم دیوارهای که قابل شکستم هستن ولی ارتفاعشون زیاده و یا کانال های کولری که خیلی بلند هستن رو باهاش باز کنیم . الان این کانال ها و دیوارها تو بازی هست اما اون آپگرید رو هنوز به دست نیاوردم . اصلا تو بازی هست؟
گروگانهای ریدلر رو تا اون یکی که باید حدث میزدیم زیر کدوم مخزن فلزی بودن و ریدلر تقلب میکرد پیدا کردم .بعد از اون دیگه علامت ماموریت نجات دادن گروگان ریدلر تو نقشهنمیاد .چیکار کنم برا پیدا کردن بقیه ؟
یه یارو اومد یه علامت رو زمین کشید و رفت ! ماموریت های اون کجاهاس؟
بعضی از تروفی ها به 6 تا علامت سوال وصل شدن که باید با Batrang بزنیمشون اما فقط 2 تاشون دم دستن . بقیه پشت فنس هستن چطوری بزنیم اونا رو ؟
بعضی هاشم که علامت های سوال خیلی از هم دوری و برا رسیدن به همشون محدودیت زمانی هست اونا رو چیکار کنیم؟

بالاخره تمومش کردم و درباره پایان بازی
به نظر من هم جوکر نمرده یعنی جوکر شخصیتی که با دو تا سرفه بمیره با این که تو بازی قبل با اون زل داغون شد
.

منم دیشب تمومش کردم
آقا کلی به حالت مردن این جوکر خندیدم/من هنوز تعجب زده ام که این جوکر زرتی افتادو مرد؟؟ یعنی مرد:(( اگه واقعا مرده باشه چی؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
یعنی این نظرات کارشناسانه بازیسنتر در مورد بعضی از بازی ها زبان زد خاص و عام :دی :)) !
یه بحثی راجب پایان بازی شد. امروز یه چیزی دوستم بهم گفت شاخ در آوردم.
برید توی مخفیگاه جوکر. یه نسخه دکتر هست که یه چیزی رو تایید میکنه. برید ببینید.

یعنی این نظرات کارشناسانه بازیسنتر در مورد بعضی از بازی ها زبان زد خاص و عام :دی :)) !
یه بحثی راجب پایان بازی شد. امروز یه چیزی دوستم بهم گفت شاخ در آوردم.
برید توی مخفیگاه جوکر. یه نسخه دکتر هست که یه چیزی رو تایید میکنه. برید ببینید.

چی رو تایید می کنه؟:-/

برو ببین خب. اگه واقعا حالش رو نداری تو اسپویلر میذارم برات:
اینکه کوئین حاملس.

حالا واقعا تو نسخه همچین چیزی رو نوشته یا نه ؟ منظور از دفتر جوکر همون اتاقی هست که تویه Steel Meel هستش؟ (اگه اشتباه نوشتم اسم رو بگید.مغزم دیگه یاری نمیده!:d)

چندتا سوال داشتم :
توبازی اول Batclaw آپگرید میشد و سه تایی میشد و باهاش میتونستیم دیوارهای که قابل شکستم هستن ولی ارتفاعشون زیاده و یا کانال های کولری که خیلی بلند هستن رو باهاش باز کنیم . الان این کانال ها و دیوارها تو بازی هست اما اون آپگرید رو هنوز به دست نیاوردم . اصلا تو بازی هست؟
گروگانهای ریدلر رو تا اون یکی که باید حدث میزدیم زیر کدوم مخزن فلزی بودن و ریدلر تقلب میکرد پیدا کردم .بعد از اون دیگه علامت ماموریت نجات دادن گروگان ریدلر تو نقشهنمیاد .چیکار کنم برا پیدا کردن بقیه ؟
یه یارو اومد یه علامت رو زمین کشید و رفت ! ماموریت های اون کجاهاس؟
بعضی از تروفی ها به 6 تا علامت سوال وصل شدن که باید با Batrang بزنیمشون اما فقط 2 تاشون دم دستن . بقیه پشت فنس هستن چطوری بزنیم اونا رو ؟
بعضی هاشم که علامت های سوال خیلی از هم دوری و برا رسیدن به همشون محدودیت زمانی هست اونا رو چیکار کنیم؟
کسی نبود جواب سوالای ما رو بده ؟؟؟:-/ :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or