Batman: Arkham City | Xbox 360

نظر منم اینکه جوکر نمرده ویه چیزیم که منو بیشتر مطمئن کرد اون آهنگی بود که با صدای جوکر تو آخر بازی پخش شد یعنی این موجودی که من میشناسم با هر ترفندیم که شده زنده میمونه اصلا چیزی غیر از این نمیشه از جوکر موزی انتظار داشت فقط خدا کنه ادامش همونطوری که قبلا گفتم تو همون شهری باشه که ما تو نسخه ی یک و دو همیشه میبینیمش ساختمونای بلندو چشمک زن که ماشینا توش جولان میدن اون شهر جون میده واسه ی بتمن البته شاید از جزئیات بازی کاسته شه بعد از تموم کردن بازی مدام دارم به اون سکانسی که تو شاهکار کریستوفر نولان بتمن داشت جوکرو با موتورش دنبال میکرد فکر میکنم یعنی این بزرگترین آرزوی من و انتظارم از نسل بعده

تموم شد (سفر بخیر...باران میبارد امشب دلم غم دارد امشب ارام جان..)

قسمت داستانی بازی کوتاه بود که با توجه به open world بودن خوب بود boss ها کم بود شاید کلا دو تا امیدوارم تو مراحل فرعی بیشتر شه.. بعد که جوکر مثلا مرد دشمن های arkham هم عوض شدن جالب بود.. بیشتر این قسمت با سلاح های مرد یخی کار کردیم ولی اون سلاح 4 چنگولکی که تو نسخه قبل بود نمیگیریم تو مراحل فرعی؟ من که میگم نه جوکر مرد نه تالیا هر دوشون زنده ان

آقا یکی کمک کنه
من تو این قسمت گیر کردم : برای دفعه دوم خانوم دکتر رو ملاقات میکنم و بعد گیر میکنم/ زیر آسانسور یه کره هست که میچرخه و هر چند لحظه برق تولید میکنه اونجا تو نقشه علامت داره و نمیدونم باید کجا برم//تو مین آبجکت هم نوشته: breach wonder tower observation deck to stop protocol ten :دی

تنها مشکل بازی به نظر من فقط دوربینشه که وقتی a رو میگیری می دوه جهت عوض می کنی دوربین تکون نمی خوره بر عکس تمام بازی ها که وقتی a رو میگیری دوربین هم با همون انالوگ سمت چپ جا به جا میشه که تو محیط های باز زیاد اذیت نمی کنه ولی تو محیط های بسته حال گیره بقیه چیزهاش هم که عالین

دوستان من بازی رو خیلی وقت پیش تمامش کردم
امشب دوباره دلم تنگید و رفتم سراغش
میگم این زن متسر فریز رو چطوری پیدا کنم
میدونم تو نقشه کجا هستش ولی میری رو نقشه دکمه Y رو روی علامتش میزنی یه جا وسط اون منطقه رو نشون میده یعد که همه رو میکشی یه در هست که کلا از اونطرف بسته هستش
کجا باید برم؟

جلوشو نمیتونی بگیری ولی باید بگردی جسدِ آدمیو که کشته پیدا کنی بعد صحنه جرمٌ اسکن کنی که مسیر اومدن تیر ٌ دنبال کنی که برسی به جایی که شلیک شده یه سرنخی پیدا کنی,با اولیش که کلاً تَسکت شروع میشه,اگه توو دومیشی که توو شماله شرقیه نقشس باید بری رو اون پل شکسته هه!سومیشم که شمال غربیه باید بری ته کوچه پشتِ یه ماشینه!!البته مطمئن نیستم که کلاً 3 تا بود یا 4 تا!!

مـــــــــــــرسی، روی دومیش گیر کردم، تشکر >:d

دوستان من بازی رو خیلی وقت پیش تمامش کردم
امشب دوباره دلم تنگید و رفتم سراغش
میگم این زن متسر فریز رو چطوری پیدا کنم
میدونم تو نقشه کجا هستش ولی میری رو نقشه دکمه Y رو روی علامتش میزنی یه جا وسط اون منطقه رو نشون میده یعد که همه رو میکشی یه در هست که کلا از اونطرف بسته هستش
کجا باید برم؟
اون در که از اون طرف بسته هست رو در نظر بگیر...حالا اگه دست راست بری میرسی به دریا... اگه یه خورده به سمت چپ نگاه کنی یه قایق میبینی...
برو روی اون قایق بعد برگرد به روبرو نگاه کن و detective Mode روفعال کن...یه دیوار میبینی که میتونی با استفاده از ژل انفجاری خرابش کنی...
حالا یه تیکه یخ روی آب درست کن و برو روش و با قلاب برو سمت دیوار و بقیه اش هم که مشخصه...

• Like
Reactions: nimaprince
آقا یکی کمک کنه
من تو این قسمت گیر کردم : برای دفعه دوم خانوم دکتر رو ملاقات میکنم و بعد گیر میکنم/ زیر آسانسور یه کره هست که میچرخه و هر چند لحظه برق تولید میکنه اونجا تو نقشه علامت داره و نمیدونم باید کجا برم//تو مین آبجکت هم نوشته: breach wonder tower observation deck to stop protocol ten :دی
آقا کسی نیست کمک کنه؟

نظر من هم اینکه جوکر نمرده و اونی که نشون داد مرده یکی دیگس.چون جوکر دشمن اصلی بتمن به حساب میاد و همینطوری نمیشه که بگیم مرده.
در مورد پایان بازی
اصلا آقا حرف اون کسایی که میگن جوکر نمرده درست. چجوری میخواد زنده بمونه بدون درمان؟ بعدشم نشونه جوکر Clayface و جوکر اصلی هم صورت زخمی و سلامتی پایین بود، هم لبش. اولین بار دیدم گفتم چرا مثل TDK باقیش رنگ هست و لب بزرگی نداره :دی؟

در مورد پایان بازی
اصلا آقا حرف اون کسایی که میگن جوکر نمرده درست. چجوری میخواد زنده بمونه بدون درمان؟ بعدشم نشونه جوکر Clayface و جوکر اصلی هم صورت زخمی و سلامتی پایین بود، هم لبش. اولین بار دیدم گفتم چرا مثل TDK باقیش رنگ هست و لب بزرگی نداره :دی؟

بازی که منطق نداره ....قبلا هم گفتم اینا بخوان کسی رو زنده کنن دوباره ، هزار تا راه داره !

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or