Batman: Arkham City | Xbox 360

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
سلام
من یه جا گیر کردم
اونجا که از TWO FACE رو بالای اسید میزاری که کت ووومن رو آراد کنی
بعدش یه مدت می گذره یه پلیس رو گروگان گرفتن. بعد آزادی پلیس یه فرکانس سنج میده. من نمیدونم چجوری از آن استفاده کنم.:x

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام
من یه جا گیر کردم
بعدش یه مدت می گذره یه پلیس رو گروگان گرفتن. بعد آزادی پلیس یه فرکانس سنج میده. من نمیدونم چجوری از آن استفاده کنم.:x
اونجا که کاری نداره.:dببین وقتی دستگاه باز میکنی یه سری دایره سبز هستش.با انالوگ برو روی دایره ها و برای چند ثانیه دکمه A رو نگه دار.2 تا دایره سبز هستش و یه دایره زرد بزرگ.همشونو باید اسکن کنی.

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من نسخه های قبلی رو بازی نکردم,یکی میشه یه توضیحی در مورد علامت های سوال بده؟اینا برا چی هستن؟
در ضمن این دایره هایی که علامت سوال توشونه و وقتی روش وامیستی فعال میشن رو باید چیکار کنم؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
سلام
من یه جا گیر کردم
اون عدد ها فرکانس ایستگاه ریدلره تنظیم کن این عدد ها رو می نویسه ایستگاه جدید پیدا شد بعد رمزگشایی کن (A)

من نسخه های قبلی رو بازی نکردم,یکی میشه یه توضیحی در مورد علامت های سوال بده؟اینا برا چی هستن؟
در ضمن این دایره هایی که علامت سوال توشونه و وقتی روش وامیستی فعال میشن رو باید چیکار کنم؟
رو اونا که بری محفظه تروفی باز میشه ولی همیشه به این سادگی نیست مثلا بعضی ها رو باید بدون این که پات زمین رو لمس کن بری روی بعدی

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
سؤال درباره ی پایان بازی:
وقتی credits ٌ داشت نشون میداد یه missed call از جوکر اومد که داشت برا یه بچه آواز می خوند یعنی هارلی کویین حامِلس؟؟!!

آخرین ویرایش:

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
اون عدد ها فرکانس ایستگاه ریدلره تنظیم کن این عدد ها رو می نویسه ایستگاه جدید پیدا شد بعد رمزگشایی کن (A)

رو اونا که بری محفظه تروفی باز میشه ولی همیشه به این سادگی نیست مثلا بعضی ها رو باید بدون این که پات زمین رو لمس کن بری روی بعدی

خوب این تروفی ها رو باز کنم چی میشه؟
یعنی اگه چند علامت سوال اون اطراف بود با پریدن بدون اینکه رو زمین برم ,برم رو بعدی؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
سلام
من یه جا گیر کردم .توی wonder tower اونجا که نوشته breach wonder tower obsevation deck to stop protocol ten نمی دونم باید چیکار کنم
لطفا راهنمایی کنید

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
احتمالا خیلی زیاد هزینه تبلیغات شده :D
جون من :-o؟؟ یعنی تنهایی به این نتیجه رسیدی یا کمکت کردن :D؟ میدونم زیاده میخوام بدونم چقدر بوده و همچنین فروش بازی.
سؤال درباره ی پایان بازی:
وقتی credits ٌ داشت نشون میداد یه missed call از جوکر اومد که داشت برا یه بچه آواز می خوند یعنی هارلی کویین حامِلس؟؟!!
عجب نکته ای!!! اصلا توجه نکردم به این. درست گوش ندادم البته فکر کردم واسه بتمن داره اینو میخونه فقط میگفتم چرا انقدر داره حرف از نجات جلو بتمن میزنه :D! ایول چیز خیلی باحالی میشه...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دیروز تمومش کردم!(بدون اینکه جاییش گیر کنم از هیچ جا هم راهنمایی نگرفتم!)
اسپویل آخر بازی :
چرا آخرش نامردی تموم شد! جوکر از نظر من محبوب ترین شخصیت منفی بازی ها بود! یعنی میشه تو شماره بعد زنده بمونه؟
جریان 2تا جوکر چی بود؟

---------- نوشته در 02:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من یه جا گیر کردم .توی wonder tower اونجا که نوشته breach wonder tower obsevation deck to stop protocol ten نمی دونم باید چیکار کنم
لطفا راهنمایی کنید
:D منم حواسم نبود اونجا گیر کردم:D
بابا تابلوئه :
همونجایی که استرینج تویه یه اتاق شیشه ایه؟
اگه آره همه دشمنا رو ناک اوت کن بعدش برو جلوی او قفل سعی کن هکش کنی! من این جهتو دادم شد :
شوک چپ به سمت چپ و شوک راست به سمت بالا(کمی مایل به راست) فک کنم باید صب کنی تا صداش قطع شه!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دیروز تمومش کردم!(بدون اینکه جاییش گیر کنم از هیچ جا هم راهنمایی نگرفتم!)
اسپویل آخر بازی :
چرا آخرش نامردی تموم شد! جوکر از نظر من محبوب ترین شخصیت منفی بازی ها بود! یعنی میشه تو شماره بعد زنده بمونه؟
جریان 2تا جوکر چی بود؟

اون جریانش این بود:
یه شخصی به اسم Clayface در سری بتمن وجود داره که قدرتش اینه که میتونه به شکل هر کسی که دوست داره در بیاد.جوکر و Clayface با هم تبانی کرده بودن که حال بتمن رو بگیرن.همین:d
البته در مورد آخرش ممکنه کسی که کشته شده ClayFace باشه که خودش رو شبیه جوکر کرده و جوکر فلنگ رو بسته تا قسمت بعد.
میشه یکی کامل توضیح بده چجوری باید قسمت های کت وومن رو بازی کنم؟ من لایو وصل نمیشم!‌

هیچ جوری نمیشه.شما باید به XboxLive وصل بشی که 800 پوینت پول بدی تا بتونی ماموریت های مربوط به CatWomen رو دانلود کنی و بتونی با اون بازی کنی.
البته در بازی اوریجینال یه کدی هست که اون رو میزنی و Catwomen ازاد میشه ولی ما که کپی داریم باید پول خرج کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر