Batman: Arkham City | Xbox 360

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بهتر توضیح بده که کجایی تا راهنمایی کنم

جای دقیق نورا رو کسی میدونه کجاست؟
قسمتی که وارد نیروگاه میشه داره آتیش میسوزه بعد میریم تو یک تونل که 2تا نگهبان دارند صحبت می کنند بعد یک دکمه ای را قطع میکنیم میریم تو تونل دیگه بعد یک محوطه نشون میده که زن جوکره داشت صحبت میکرد بعد از زیر محوطه رد میشیم میرسیم به 3تا لوله گاز که میگه باید با بهرنگ بزنی تا قطع بشه تا بتونی بری طرف دیگر محوطه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
جای دقیق نورا رو کسی میدونه کجاست؟
قسمتی که وارد نیروگاه میشه داره آتیش میسوزه بعد میریم تو یک تونل که 2تا نگهبان دارند صحبت می کنند بعد یک دکمه ای را قطع میکنیم میریم تو تونل دیگه بعد یک محوطه نشون میده که زن جوکره داشت صحبت میکرد بعد از زیر محوطه رد میشیم میرسیم به 3تا لوله گاز که میگه باید با بهرنگ بزنی تا قطع بشه تا بتونی بری طرف دیگر محوطه
[/QUOTE]
جلوی لوله ها وایسا و پشت سرهم تند تند LT رو بزن تا چندتا Batrang پرتاب کنه به سمت اون علامت سوالای روبه روت
جای نورا رو هم گفتم برات

• Like
Reactions: Captain America

'God Of Game'

کاربر سایت
Jan 12, 2010
44
نام
sajad
يكي كمكم كنه خب

سلام به دوستان عزيز.من اونجا كه واسه اولين بار با جوكر و يه عالمه ادم ميجنگه بعد تاليا مياد با جوكر ميرن بعدش ميرم هليكوپترو هك ميكنم و هليكوكوپترا شهرو بمب باران ميكنن بعد رو نقشه علامت ماموريت اونجاس كه زير زمينه ولي هر دو تا راه توسط دشمنا پر و قفل شده بايد چي كار كنم؟

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
يكي كمكم كنه خب

سلام به دوستان عزيز.من اونجا كه واسه اولين بار با جوكر و يه عالمه ادم ميجنگه بعد تاليا مياد با جوكر ميرن بعدش ميرم هليكوپترو هك ميكنم و هليكوكوپترا شهرو بمب باران ميكنن بعد رو نقشه علامت ماموريت اونجاس كه زير زمينه ولي هر دو تا راه توسط دشمنا پر و قفل شده بايد چي كار كنم؟
فکر کنم اونجایی که باید وارد محوطه ممنوعه بشی.اگه اونجاس روی دیوار اون محوطه یه اتاقک هست که دو نفر توش هستن (درست یادم نیست) اونجا یه قفل امنیتی قرمز هست که الآن میتونی با دستگاهت هکش کنی و وارد بشی

---------- نوشته در 12:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 PM ارسال شده بود ----------

سوال من چیز دیگه بود! میگم قسمت های کت وومن جداست کاملآ یا همزمان با بخش داستانی باید رفت؟؟
همزمانه متاسفانه!!!که وقتی دانلودش نکنی قسمتهایی که تو بازی هست حذف میشه.

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
ممنون بابت کمک دوستان
چند تا سوال دیگه هم دارم:
1.این sonic batrang به چه درد میخوره؟
2.این صفحه گرد ها که روشون علامت سوال داره که باید روشون بایستیم رو باید چطور معماش رو حل کنم مثلا 3 تا از اینا روی زمین هست که باید روی 3 تاشون همزمان بایستیم تا اون تروفی رو بگیریم (کسی میدونه؟) بعضیاشون هم روی دیوارن اونارو باید چکار کنیم؟
3.بعضی از اون دیوار ها که میتونیم با اون ژل منفجرشون کنیم روی سطح بالاییه دیوارن باید چطور منفجرشون کنم؟
4.یکی از این side mission ها عکس علامت سواله 2 تا از جسد ها رو پیدا کردم ولی نمیدونم بقیشون کجان(منظورم ماموریت های dead shot نیست)

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
ممنون بابت کمک دوستان
چند تا سوال دیگه هم دارم:
1.این sonic batrang به چه درد میخوره؟
2.این صفحه گرد ها که روشون علامت سوال داره که باید روشون بایستیم رو باید چطور معماش رو حل کنم مثلا 3 تا از اینا روی زمین هست که باید روی 3 تاشون همزمان بایستیم تا اون تروفی رو بگیریم (کسی میدونه؟) بعضیاشون هم روی دیوارن اونارو باید چکار کنیم؟
3.بعضی از اون دیوار ها که میتونیم با اون ژل منفجرشون کنیم روی سطح بالاییه دیوارن باید چطور منفجرشون کنم؟
4.یکی از این side mission ها عکس علامت سواله 2 تا از جسد ها رو پیدا کردم ولی نمیدونم بقیشون کجان(منظورم ماموریت های dead shot نیست)
1-از sonic batrang میشه برای فریب دادن دشمن استفاده کرد نویز پخش میکنه و دشمن رو میکشه طرف خودش.
2-خوب در مورد اون صفحه گرد ها شما باید با همشون تماس پیدا کنین بدون این که پاهاتون به زمین بخوره!!!!چند حالت وجود داره
*اگه رو دیوار باشه باید از بالای ساختمون glide کنی
*اگه رو زمین باشه باید از line luncher استفاده کنی(برای این وسیله upgrade ای هست که باعث میشه روی طناب راه بری!!! توصیه میشه حتما این upgrade رو انجام بدی)
*چند حالت هم هست که باید از grapple boost و glide boost استفاده کنی
3-اونایی که سطح بالایی دیوار هستن جنس همشون از چوبه یعنی اگه با line luncher بعشون ضربه وارد کنی خراب میشن.درضمن تعدادی رو سقف قرار داره باید از grapple boost استفاده کنی.
4-2 تا جسد کنار ساختمون ace chemicals قرار داره یکیشو پیدا کردی تو حالت detective mode بگرد پیداش میکنی
;)

• Like
Reactions: farshid.parvar

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
از 400 تا ریدل فقط 5 تاشون مونده!
اونا رو هم نمیدونم چی کار کنم!
اینم عکس اونایی که موندن:
76381729375050225379.jpg
کسی نمیتونه کمک کنه؟

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
من اونجایم که پنگوین دونفرو گروگان گرفته وتفنگ مسترفریزر دستشه باید چه جوری بزنمش لطفا کمکم کنید
باید بری پیش پیش مستر فریز بهت میگه که بری سراغ لباسش از تو لباسش یه چیزی برمیداری که وقتی برمیگردی پیش پنگوئن میتونی تفنگ مستر فریز رو باهاش از کار بندازی و به پنگوئن نزدیک میشی و بهش ضربه میزنی.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام بر دوستان گل
چنتا تروفی مونده که جمع کنم . این چنتا اعصابمو خورد کرده . لطفا اگه میدونین بجوابین:
1- CCTV relay hub های مناطق Park row و The Bowery کجا هستن؟(همونایی که وقتی صفحه کلیدشون رو هک میکنیم محل تمام دوربین های موجود در اون مناطق رو به نقشه اضافه میکنه)
2-یکی از تروفی های بتمن اینه : Arial attack off a stunned enemy into another اینو چه جوری بگیریم؟
3-یکی دیگه ش اینه که 30 متر روی آب با ارتفاع کمتر از 5 متر پرواز کنیم . کسی اینو گرفته ؟ چه جوریه ؟
4-یکی از اچیومنت ها اینه که از بلندترین ساختمون بپریم و 1 دقیقه گلاید کنیم!! :-oمگه میشه آخه ؟!
5-تو منطقه ای که Zace رو پیدا میکنیم تو نقشه روی ساختمون محل اختفای Zace علامت دوتا ترفی هست . یکیش رو داخل ساختمونی که Zace توش بود پیدا کردم . همونی که باید با Batrang برقی فیوز رو میترکوندیم . اون یکی تروفی کجاس؟ تو همونساختمونه یا بیرونشه ؟
تورو خدا کسی بلده بجوابه :((

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
سلام بر دوستان گل
چنتا تروفی مونده که جمع کنم . این چنتا اعصابمو خورد کرده . لطفا اگه میدونین بجوابین:
1- CCTV relay hub های مناطق Park row و The Bowery کجا هستن؟(همونایی که وقتی صفحه کلیدشون رو هک میکنیم محل تمام دوربین های موجود در اون مناطق رو به نقشه اضافه میکنه)
2-یکی از تروفی های بتمن اینه : Arial attack off a stunned enemy into another اینو چه جوری بگیریم؟
3-یکی دیگه ش اینه که 30 متر روی آب با ارتفاع کمتر از 5 متر پرواز کنیم . کسی اینو گرفته ؟ چه جوریه ؟
4-یکی از اچیومنت ها اینه که از بلندترین ساختمون بپریم و 1 دقیقه گلاید کنیم!! :-oمگه میشه آخه ؟!
5-تو منطقه ای که Zace رو پیدا میکنیم تو نقشه روی ساختمون محل اختفای Zace علامت دوتا ترفی هست . یکیش رو داخل ساختمونی که Zace توش بود پیدا کردم . همونی که باید با Batrang برقی فیوز رو میترکوندیم . اون یکی تروفی کجاس؟ تو همونساختمونه یا بیرونشه ؟
تورو خدا کسی بلده بجوابه :((
1- جای دقیقشونو نمیدونم! اگه بتونم برات عکس میگیرم ازشون!
2- سوال خودمم هست! :D
3- این که جزو راحتاش بود!:D هنگام گلاید بالای اب Rt رو نگه دار وقتی به اب نزدیک شد با انالوگ سمت چپ بتی جون رو بکش بالا! یه 30 متری در این حالت گلاید کنی حله!:D
4- اینم راحته! من وقتی مراحل داستانی رو میرفتم گرفتم اینو! به همون روش بالا اما نباید زیاد نزدیک زمین بشی!
5- توی ساختمون هست! :p

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
دوستان لطفا کمک کنید.....اوایل بازی ۳ درصد وقتی جوکر بتمنو میگیره به صندلی میبندتش بعد وقتی بتمن به هوش میاد کنارش کیسه های خونه جوکر اونجا بتمنو چیکار کرد؟متوجه نشدم....سوال دیگم اینه مستر فریز کجای نقشس چجوری باید مراحل اصلی که یکیش همین پیدا کردن فریزه رو جستجو کرد؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر