Batman: Arkham Asylum - X360 Version

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
من تو 16 درصد همونجا که میگه باید نوشته های دکتر یانگ رو پیدا کنی داخل کتابخونه بعد ار این که لوستر رو میندازم پاییین اون دو نفر رو نجات میدم میگه برو باز بگرد ولی هیچ راهی نیست؟!
اونجا بايد ( Lb ) بزنی.بعد دنباله اثر انگشتش برو..داخل همون کتابخونه يه کتابی هست که بايد بری برش داری.
در کل بازی بسيار زيبا و متنوعی بود ..گرافيک ، صداگذاری ، تنوع محيطی ، گيم پلی ، همه و همه عالی بودند.

خيلی با اون غول گندهه حال کردم..اسمش خاطرم نيست همونی که تو خيالات بتمن می آمد سراغش..چه اوبوهتی داشت لامصب.
همين صحنه هاست که بعد از گذشته چند سال تو ذهن آدم باقی خواهد موند..

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
منم یه جا گیر کردم
تو 35% اونجا که اون وسیله هرو تازه میگیریم که وقتی بزنیم یه طناب میاد بیرون از یه جا به جای دیگه میریم اسمشو یادم نیس بعد دو تا آدم اونر آب هستن اون دستگاه رو میزنیم اون دوتارم نفله می کنیم بعدش اون جایی که پر علف و گل هست داریم از اونجا میام بیرون اون زنه جلومونو با اون گیاها میگیره باید کجا بریم گیج شدیم

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
منم یه جا گیر کردم
تو 35% اونجا که اون وسیله هرو تازه میگیریم که وقتی بزنیم یه طناب میاد بیرون از یه جا به جای دیگه میریم اسمشو یادم نیس بعد دو تا آدم اونر آب هستن اون دستگاه رو میزنیم اون دوتارم نفله می کنیم بعدش اون جایی که پر علف و گل هست داریم از اونجا میام بیرون اون زنه جلومونو با اون گیاها میگیره باید کجا بریم گیج شدیم
اصلا قشنگ توضیح ندادی ولی معمولا با زدن lb یا دیدن نقشه میتونی راهت رو پیدا کنی
دوستان sonic batrang چی کار میکنه؟

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
اصلا قشنگ توضیح ندادی ولی معمولا با زدن lb یا دیدن نقشه میتونی راهت رو پیدا کنی
دوستان sonic batrang چی کار میکنه؟

دیگه چه جوری بگم اون علامت تعجب هست ولی هیچ راهی نیس به اون برسم خیلی هم دوره راه رو اون زنه بسته

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اونجا بايد ( Lb ) بزنی.بعد دنباله اثر انگشتش برو..داخل همون کتابخونه يه کتابی هست که بايد بری برش داری.

\SPOILER]

به جون بچم هرچی گشتم نیست تو راهنمای گیم اسپات هم گفته بعد از این که لوستر رو انداختی و اون دو نفر رو نجات دادی سمت چپ تو قفسه یک کتاب هست باید پیدا کنی ولی هیپی پیدا نمیکنه detective mode میکنم نزدیک هر قفسه lb هم نگه میدارم نیست که نیست ((:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دوستان یه چیزی در مورد پایان بازی :
نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه. ولی پایان بازی 3 حالت داره ! آخرین لحظه که یه دستی از توی آب میاد بیرون ممکنه Scarecrow باشه , یا Bane یا Killer Croc ! الآن وقت ندارم سرچ کنم ولی احتمالآ بسته به درجه سختی بازی متغیر هست. مثلآ من اولین بار که بازی رو تموم کردم روی درجه دومی بود و Scarecrow اومد :D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه. ولی پایان بازی 3 حالت داره ! آخرین لحظه که یه دستی از توی آب میاد بیرون ممکنه Scarecrow باشه , یا Bane یا Killer Croc ! الآن وقت ندارم سرچ کنم ولی احتمالآ بسته به درجه سختی بازی متغیر هست. مثلآ من اولین بار که بازی رو تموم کردم روی درجه دومی بود و Scarecrow اومد :D
آره از منم همين طور شد!! :biggrin1:
اولين بار روي Eesy رفتم كه Scarecrow اومد بعدش Hard رفتم Croc اومد!!

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام

منم دقیقا میخواستم همین رو بگم که شما گفتین

موقعی که سر Easy تمام کردم کراک اومد و الان که سر هارد تموم کردم منتظر بودم کراک بیاد که دیدم Bane اومد عجیبه ها:confused:
موفق باشید:love:

Last edited by a moderator:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
به جون بچم هرچی گشتم نیست تو راهنمای گیم اسپات هم گفته بعد از این که لوستر رو انداختی و اون دو نفر رو نجات دادی سمت چپ تو قفسه یک کتاب هست باید پیدا کنی ولی هیپی پیدا نمیکنه detective mode میکنم نزدیک هر قفسه lb هم نگه میدارم نیست که نیست ((:
پس شما اصلاً به office دکتر يانگ مراجعه نکردی..اول بايد بری به Officesh اثر انگشتشو برداری بعد بيای اونجا..
واسه رفتن به office دکتر يانگ بايد از اونجا بيای بيرون .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم همین الان رو Normal تمومش کردم ! خوشم اومد واقعا بازی جالبی بود مخصوصا Batlle هاش
هر چی بدم اومد از Boss آخر که جوکر باشه ! عین آب خوردن بود ! باید یکم سخت تر میکردن اوتجا رو !
اگه حال کردم سعی میکنم رو Hard هم برم ! زیاد که مشکل نیست !؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش

منظور از اون صحنه چی بود؟
یعنی ممکنه بازی ادامه داشته باشه؟
من که رو Hard رفتم اگه اشتباه نکنم کیلر کراک اومد.
تو بازی تنها چیزی که تو ذوقم زد هوش مصنوعی دشمنا بود تو قسمت های مخفی کاری خیلی هوش مصنوعی پایین بود.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
منم همین الان رو Normal تمومش کردم ! خوشم اومد واقعا بازی جالبی بود مخصوصا Batlle هاش
هر چی بدم اومد از Boss آخر که جوکر باشه ! عین آب خوردن بود ! باید یکم سخت تر میکردن اوتجا رو !
اگه حال کردم سعی میکنم رو Hard هم برم ! زیاد که مشکل نیست !؟
ببين فقط خواستي هارد بري هواي اعصابت رو داشته باش كه بدجور .... :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر