Batman: Arkham Asylum - X360 Version

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
اصلآ اين بازي خيلي گير ميكنم توش چون درست نمينويسه بايد چيكار كرد!
من الان اينجا گير كردم
بعد از اينكه اون دو تا معمور كه آويزان شده بودن رو نجات دادي و از اتاق فرار كرديم اون دختره فضاي اتاق رو سمي ميكنه حالا بايد سم ها رو از بين برد از ديوار ميرم بالا ميرسم به يه ديوار كه ميشه شكستش و اتاق سمي معلوم ميشه حالا نميدونم بايد چه جوري سيستم ها رو از بين ببرم تا پنكه ها كاركنن چون اصلآ منبعشون در تير رس نيست كه بهش تيغ پرتاب كنم
كلآ اسم اين بازي رو ميزاشتن SPIDERMANبيشتتر بهش ميخورد!
اینجا لازم نیست که گاز رو خنثی کنی از اون طرف برو جلو و بازی رو ادامه بده.(از در اون طرفی.)

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
من توی مأموريت Locate Dr. Young گير كردم . بعد از اينكه زنگ رو انداختم و اون دو نفر رو نجات دادم موندم بايد كجا برم !! اگه ممكنه راهنمايی كنيد

آخرین ویرایش:

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
بازی خوبی بود تمام riders challenge ها رو پیدا کردم اخرین صدای روح ارخام منو دیونه کرده بود 2 ساعتی دنبالش بودم تا پیداش کردم اما بازیش خیلی اسون بود. به نظر من بهترین بازی super heroe نبود

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
منم اینجا گبر کردم:(یکی از دوستان هم همین سوال را پرسید)اونجا که می گه دکتر یانگ را پیدا کن.میریم یه زنگ را می اندازیم زمین می شکنه و دو نفر را نجات می دیک.اونجا باید چی کار کنم؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
منم اینجا گبر کردم:(یکی از دوستان هم همین سوال را پرسید)اونجا که می گه دکتر یانگ را پیدا کن.میریم یه زنگ را می اندازیم زمین می شکنه و دو نفر را نجات می دیک.اونجا باید چی کار کنم؟
به Main Hall برمیگردید (اونجایی که وسطش یه مجسمه بزرگ هست) از پله های پشت مجسمه میرید بالا اتاق سمت چپ و ادامه میدید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
دوستان بنده الاف 3 عدد دنده فلزی ـه دندون فلزی چیه، از همون ها هستم در منطقه ـی که کتابخانه درش واقع شده ( اسمش خاطرم نیست ). اقا اینجا رو 3 بار گشتم که چه عرض کنم، شُخم زدم ولی اثری ازش نیست که نیست !! ( سرتاسر این بخش رو ). کمکی چیزی از دستتون بر میاد دریق نکنید.

اون 40 ضربه هم روشش رو کشف کردم که متاسفانه چون فقط بخش اخر بازی رو تموم کردم دیگه نمیشه
کاری کرد ولی این رو میگم برای دوستان. حاوی اسپویلر داستانی میشه:
وقتی رسیدید به Joker Party سعی کنید همه رو یک جا جمع کنید. حالا یک بار X بزنید تا ضربه رو بزنه بعد بالافاصله دوبار A بزنید تا بپره هوا و پشت یک حرف دیگه و دوباره همین کار رو ادامه بدید و یک مقدار هم ضانس داشته باشید 100% اچیومنت مال شما خواهد شد. درضمن پارتی اخر بازی هست. فراموش نکنید.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام من یه جا دیگه گیر کردم لطفا کمک کنید اونجا که چند نفر تو هوا زندانی هستند و اگر بفهمن ما اونجا هستیم اونارو میندازن پایین رو رد کردم بعدش دیگه نمیدونم کجا برم درصد 30 بازی هم هستم !؟
چه كنم؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
به Main Hall برمیگردید (اونجایی که وسطش یه مجسمه بزرگ هست) از پله های پشت مجسمه میرید بالا اتاق سمت چپ و ادامه میدید.
دمت گرم دوست عزیز منم 2 روز همین جا گیر کردم. سوال هم که که کردم یکی از دوستان اشتباه جوابمون داد;)

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام من یه جا دیگه گیر کردم لطفا کمک کنید اونجا که چند نفر تو هوا زندانی هستند و اگر بفهمن ما اونجا هستیم اونارو میندازن پایین رو رد کردم بعدش دیگه نمیدونم کجا برم درصد 30 بازی هم هستم !؟
چه كنم؟
اون قسمت رو یکم چستجو کن یه دستگاه هست که باید با اون وسیلت هکش کنی و یه در مخفی باز میشه و میری تو.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا نينجا بيشتر راهنمايي ميكني چون من هم عين دوستمون meisam همونجا گير كردم (من اون اولش يكذره ميرم جلو يك در كوچلو اون گوشه هست از انجا ميرم تو بعد ميرسم اون بالا اونجا هركي را ميكشم اون يارو اون را ميندازه پاينن لطفا دقيق ميگي بايد چيكار كنم:cool:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
اقا نينجا بيشتر راهنمايي ميكني چون من هم عين دوستمون meisam همونجا گير كردم (من اون اولش يكذره ميرم جلو يك در كوچلو اون گوشه هست از انجا ميرم تو بعد ميرسم اون بالا اونجا هركي را ميكشم اون يارو اون را ميندازه پاينن لطفا دقيق ميگي بايد چيكار كنم:cool:
اینجوری باید رد کنید:
همون اول که یه نفر جلوت هست از دو راه میتونی مخفی بری.
یکی سمت چپ که یه دریچه زیر پاته یکی هم کمی میری جلو سمت راست یه کانال کولر هست.
بعدش آسونه باید به طور مخفی بری تو اون اتاق شیشه ای و اون مرد رو بکشی بعد با خیال راحت بقیشونو بکش.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوست من :‌spanser

شما نبايد كسي رو بكشي كه، بعد از اتمام دمو، وقتي كنترل بازي رو گرفتي دستت همون اول برو به سمت چپ يك كم كه بري جلو يك دريچه است برو توش Rb رو بزن بتمن بپره بالا و بعدش از نردبام برو بالا حالا يك دريچه است برو توش مياي بالاي سر گارد دوم، بعدش از بالا يك پرش بلند بكن كه كنار گارد فرود بياي توجه كن اصلا كاري به گارد نداشته باش حالا راحت رو ادامه بده يك گارد ميبيني كه داره راه مير اون رو ولش كن سمت راست اون دربام اگر بياي ميرسي به يك جايي كه دو قسمت شده و وسطش يك پرتكاه، حالا بپر لبه ي ديوار و برو به سمت دريچه كه اگر LB رو بزني قشنگ برات نارنجي ميكنه و بقيه اش هم معلوم

NINJA_PANDA :
توي همين محوطه دنبالش بگردم!؟ يا بايد برم جاي ديگه!؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
دوستان بنده الاف 3 عدد دنده فلزی ـه دندون فلزی چیه، از همون ها هستم در منطقه ـی که کتابخانه درش واقع شده ( اسمش خاطرم نیست ). اقا اینجا رو 3 بار گشتم که چه عرض کنم، شُخم زدم ولی اثری ازش نیست که نیست !! ( سرتاسر این بخش رو ). کمکی چیزی از دستتون بر میاد دریق نکنید.
حل و فصل شد :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر