Batman: Arkham Asylum - X360 Version

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
بچه ها سلام من يك سوال داشتم الان اون قابليت بتمن كه ميتونه طرف را دار بزنه را اپگريت كردم حالا بايد با كدام دكمه اين كار را بكنم هيچ راهنمايي نكرده(همون كه دور گردن طرف طناب ميپيچه و اعدامش ميكنه اونو ميگم) ممنون ميشم راهنماييم كنيد ;)
وقتی شما به اون شیر سنگی ها رسیدید برید بالای اونها و به وسیله دکمه b اویزون شید و وقتی دشمن اومد زیرش با دکمه y اونها رو دار بزنید(اویزون کنید):biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با اين كه اصلا دوست نداشتم بيان اين تاپيك جون وسوسه ميشم اسپويلر ها رو بخونم و شدم.

ولي من يك مشكلي دارم شديد!!‌ من داشتم با Bane دست و پنجه نرم ميكردم كه گفتم بزار باشه بعدا بيام بازي كنم دستگاه خاموش كردم و بعدش كه روشن كردم و رفتم تو بازي نوشت سيو هاي شما قابل بازي نيست و بايد پاكش كنيد.

مجبور شدم پاك كنم از نو برم چرا اينجوري شد!؟ بازم ميشه!؟
كسي براش پيش اومده!؟ توي خود بازي همچين چيزي نوشت!!!

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
با اين كه اصلا دوست نداشتم بيان اين تاپيك جون وسوسه ميشم اسپويلر ها رو بخونم و شدم.

ولي من يك مشكلي دارم شديد!!‌ من داشتم با Bane دست و پنجه نرم ميكردم كه گفتم بزار باشه بعدا بيام بازي كنم دستگاه خاموش كردم و بعدش كه روشن كردم و رفتم تو بازي نوشت سيو هاي شما قابل بازي نيست و بايد پاكش كنيد.

مجبور شدم پاك كنم از نو برم چرا اينجوري شد!؟ بازم ميشه!؟
كسي براش پيش اومده!؟ توي خود بازي همچين چيزي نوشت!!!

شاید داشته save می کرده دستگات رو خاموش کردی ! برای من 3 بار اینجوری شده

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra
این ماموریتی که دارمه,
Locate Dr.Young
گیر کردم هیچ علامتی هم نداده
کسی نمیدونه باید چیکار کنم:smile:

دقیقا پشت اون زنگ کلیسایی که میندازی یه در هست که باید از اون راه بری (اونجایی که زنگ میوفته .... ) (توی همون جایی که هستی و نباید بری توی فضای باز !!! ) :biggrin1:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام
آقا ما بازي رو تموميديم روي Easy:biggrin1:
حالا اگه بخوايم يه بار ديگه روي Hard برم و Challeng ها و آبجكت ها (علامت سوالا) رو بگيرم بايد از اول گرفت يا نه تا اونجايي كه گرفتم!!
آقا جواب نبود؟؟ :biggrin1:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
من تو بازی گیر کردم همون جایی که تناب لوستر را می بری میفته پایین بعد دکتر وسربازه را ازاد میکنی بعدش باید چیکار کرد راستی اون علامتهای سوال سبز رو نقشه چی هست؟

یه سوال دیگه هم داشتم این کمبو هایی که میگه xوa را یا bوy را بزن وقتی میزنم کار خاصی نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون:cheesygri

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا جواب نبود؟؟ :biggrin1:
بله دوست عزیز شما همه چی رو دوباره باید بگیری. اگه دنبال اچیومنت گرفتن هستی از بازی بهتره روی Easy همه چی رو بگیری و بعدش هم بازی رو روی Hard یک بار خیلی سریع تموم کنی

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
سلام
من اونجايي گير كردم كه مياد تو محوطه جاي ماشينش يه عده دارن داغونش ميكنن بعد كه همه رو ميتركونه يه اسله اسپريي بر ميداره بعدش بايد كجا برم ؟؟؟؟؟؟

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
erfan poet:
من اونجايي گير كردم كه مياد تو محوطه جاي ماشينش يه عده دارن داغونش ميكنن بعد كه همه رو ميتركونه يه اسله اسپريي بر ميداره بعدش بايد كجا برم ؟؟؟؟؟؟

شما اون حالت X-ray Vision (یا یه چی تو این مایه ها :d) رو روشن کن یه دیواری هست که تابلو ئه, می ری اسپری کاری ـش می کنی و بعد هم می ترکونی ـش :d

pengel:
من تو بازی گیر کردم همون جایی که تناب لوستر را می بری میفته پایین بعد دکتر وسربازه را ازاد میکنی بعدش باید چیکار کرد راستی اون علامتهای سوال سبز رو نقشه چی هست؟
همون جایی که سه سری باید سیستم تهویه رو بترنگی (Batarang) کنی ؟! باید سه سری از اون دکترها رو نجات بدی که روی نقشه علامت گذاری شدن ... بعدش هم بر می گردی به سالن اصلی جلوی آسانسور

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
pengel:

همون جایی که سه سری باید سیستم تهویه رو بترنگی (Batarang) کنی ؟! باید سه سری از اون دکترها رو نجات بدی که روی نقشه علامت گذاری شدن ... بعدش هم بر می گردی به سالن اصلی جلوی آسانسور
[/QUOTE]
نه اونجا را رد کردم ;) همونجایی که میرسیم به یه اتا ق یه سری زندا نیا دارن دنبال یه سری مدارک میگردن (تو یه مکان دایره ای چند طبقه هست ) ما میریم بالا تناب لوسترا میبریم میفته پایین زمین خراب میشه یه دکتر ویه سرباز بسته شدن به یه جعبه بعد که اونا را ازاد میکنیم دیگه نمیدونم کجا برم:confused:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این سولمم جواب بدید:

این کمبو هایی که میگه xوa را یا bوy را بزن وقتی میزنم کار خاصی نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این سولمم جواب بدید:

این کمبو هایی که میگه xوa را یا bوy را بزن وقتی میزنم کار خاصی نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون
خوب دوست عزیز شما Upgrade کردین که میرین بزنین؟ اگه آره شما باید تعداد Combo خاتون به 8 برسه بعدش می تونید برای یک بار از یکی از این 2 تا استفاده کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر