Batman : Arkham Asylum | PS3

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اااا!!خیلی جالبه!!!من خودم دو روز پیش با حجم 107 مگابایت دانلودش کردم.از تبلیغای PSN پیداش کردم.همون تبلیغ وسط وسط عکس جوکر بود که با رنگ سبز نوشته بود Play as JOKER یا یه چیزی تو همین مایه ها....چند دقیقه تو همون صفحه اول PS Store صبر کن شاید تبلیغش بیاد....(در ضمن من هنوز بازی رو نگرفتم ولی خیلی راحت اونو دانلود کردم پس فکر نکنم ربطی به ریجن و اینجور چیزا داشته باشه)....
ممنون از راهنماییت من هم الان گذاشتم بودم برای دانلود و حجمش هم 107MB هست. الان تموم شدش و شب میام تستش کنم ببینم که میاد بالا یا نه:biggrin1:
کسی بازی رو تموم نکرده ببینیم چند ساعت گیمپلی داره؟
من بازی رو تا حدود 51% روی Normal رفتم و تا حالا فکر کنم 10 ساعت کمی بیشتر هم شده. در ضمن از 240 تا آیتم مخفی هم من 121 دونه رو گرفتم. کمی هم Challenge بازی کردم. راستی مگه تو نگفتی بازی رو داری؟ کجاش هستی؟ خوب خودت تموم میکنی میبینی چقدر طول میکشه.
:eek::eek::eek:
مگه قصد خودکشی دارن 1-2 روزه بازی رو تموم کنن!
دوست عزیز چه ربطی داره؟ خیلی ها بازی رو دیروز تموم کردن و من هم فکر کنم امشب یا فردا صبح تموم کنم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
والا من حدود 20 درصدش رو رفتم . میخوام امشب رو نخوابم و تا 50 درصد یا حتی بیشتر هم برم. wish me luck
فکر نکنم امشب همه 30% بتونی بری:biggrin1: مگر اینکه از الان تا سحر بازی کنی و نخوابی و مغرت رو هم به کار بندازی چون چند تا جای بازی فکری بودش

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان من با جوکر هم بازی کردم و خیلی باحال هستش:biggrin1: همین جا هم میگم هیچ ربطی به ریجن و .... هم نداره و با خیال راحت بازی کنید

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
ارزش 70تومن داره یعنی؟مطمئن؟

به نظر من که ارزششو داره.
دوستان ما که شهرستان هستیم بازی ها دیر به ما میرسه ایا میشه از طریق سایت بازی را خریداری کرد؟

من که سایتی نمیشناسم باید زنگ بزنی از یه جایی سفارش بدی که برات بفرستن.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
کسانی که بازی کردن بگن که شخصیت جوکر به اندازه ی جوکر لجر کار شده.
یا اصلا جذاب هست؟
به بتمن خیلی داره خوش میگذره.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یا اصلا جذاب هست؟
دقیقا نمی دونم منظورت از لجر چی هستش؟ ولی من بازی رو تموم کردم و الان هم 92% رسوندم. بازی زیبایی بودش و شما به جز در بخش Challengeها شما در هیچ جای دیگه ای نمی تونید از Joker استفاده کنید و Joker هم تنها در 8 تا از Mapهای بازی قابل بازی هست و در گرفتن Trophyها هیچ نقشی نداره و تنها جنبه Fun داره. البته وسایل جدیدی هم Joker نسبت به Batman داره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,200
یا اصلا جذاب هست؟
به نظر من جوکر مرحوم لجر با این فرق داره. این جوکر از رو کمیکهاش ساخته شده و صد البته اگه جذابتر از اون نباشه کمتر هم نیست.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بابا این مغازه ایران هم که ماشالله !!از این جا کوبیدم رفتم توپخونه نه ولفن اشتاین بود نه بتمن !تازه بتمن رو می گفت هنوز نیومد !:eek:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
می خواستم بدونم بازی به اندازه کافی معما گونه است یا اینکه همش بکش برو جلو ؟
آره به تظر من که خیلی خوب بودش و چون مخفی کاری هم داشت و فقط اکشن نبود با چند تا معمای نسبتا خوب(البته معمای فکری نه معمای وسیله ای) بازی عالی شدش:biggrin1:
بابا این مغازه ایران هم که ماشالله !!از این جا کوبیدم رفتم توپخونه نه ولفن اشتاین بود نه بتمن !تازه بتمن رو می گفت هنوز نیومد !:eek:
این همه جا کوبیدی رفتی توپخونه:biggrin1: بابا زنگ بزن برات با 3 تومان بیارن دم خونه خوب. زیر کولر نشستی و پیک که اومدش پول بازی با 3 تومان بده به پیک و حالش رو ببر:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر