Batman : Arkham Asylum | PS3

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
يک سوال... STORY MODE چند % هست ?

تو SP بفرماييد...

چون من 54% رفتم ... تموم نميشه !
اون درصد فقط برای تمام کردن بازی نیست. چیزهای دیگه مثل پیدا کردن معماها و رفتن challenge ها هم میتونه درصد رو زیاد کنه.

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
منم بازی رو امروز گرفتم. تا الان که جو بازی خیلی باحال بوده و من رو گرفته,شدید.:biggrin1:
گیمپلی بازی هم واقعا جذاب و باحاله. ولی با گرافیک بازی خیلی حال نکردم,از نظر هنری خیلی زیباست ولی از نظر فنی بهم نچسبید.
راستی یه نکته ای که فک نکنم بیان شده باشه اینه که اگه توی XMB (منوی ps3) تو بخش video برید یه سری ویدیو و مصاحبه از dini و رفقا:biggrin1: گذاشتن که دیدنش رو به همه توصیه میکنم.
برم یه کم دیگه batman بازی کنم!:cheesygri

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
بعد از اولین باری که میریم تو غارمون گیر کردم که بم ماموریت Locate Dr.young رو بم داده نمیدونم کجا دنبالش بگردم _(به عبارتی بعد از اونجایی که اون تفنگه که قلاب پرت میکنه رو بم میده)-وقتی از غار میام بیرون نمیدونم کجا برم هیچ علامتی هم بم نمیده:((

از شما هم شرمنده:smile:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
پشت کاور بازی نوشته blood. ولی من تا الان چیزی ندیدم. جلوتر خون هست؟ (فقط آره یا نه,تا داستان بازی لو نره:blushing:)
این دشمنا رو نمیشه کشتشون؟ آخه نبض دارن. نمیشه یه جوری بزنیم که بمیرن؟:biggrin1:
slow motionهاش خیلی باحاله. فقط یه کم منو یاد uncharted میندازه.:-"

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
آخرین کسی که بازی رو گرفته بگه الان چند میدن بازیرو...
میخوام برم بگیرم...
راستی آنلاین داره؟
هنوز بازي گرم گرم هست فك نكنم چندان قيمتش تغيير كرده باشه...
تا اون جايي كه من ميدونم انلاين نداره...:-"

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
پشت کاور بازی نوشته blood. ولی من تا الان چیزی ندیدم. جلوتر خون هست؟ (فقط آره یا نه,تا داستان بازی لو نره:blushing:)
این دشمنا رو نمیشه کشتشون؟ آخه نبض دارن. نمیشه یه جوری بزنیم که بمیرن؟:biggrin1:
slow motionهاش خیلی باحاله. فقط یه کم منو یاد uncharted میندازه.:-"
کسی نبود جواب بده؟:-"

آخرین کسی که بازی رو گرفته بگه الان چند میدن بازیرو...
میخوام برم بگیرم...
راستی آنلاین داره؟
65T. آنلاین هم نداره.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
میخواستم بدونم این بازی کلا چند روز سرگرم کنندست از این بازیها نیست که 3 روزه تموم بشه ؟
بستگی داره از چه دیدی بهش بخوای نگاه کنی و خودت چه جور گیمری باشی. مثلا من 1 هفته ای بازی رو 100% کردم ولی خیلی ها هنوز دارن بازی رو میرن. بستگی به خودت داره ولی من فکر کنم تا 2هفته خوب باشه

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
بستگی داره از چه دیدی بهش بخوای نگاه کنی و خودت چه جور گیمری باشی. مثلا من 1 هفته ای بازی رو 100% کردم ولی خیلی ها هنوز دارن بازی رو میرن. بستگی به خودت داره ولی من فکر کنم تا 2هفته خوب باشه

والا من کل داستان بازی اویل رو تو 3 ساعت تمومش کردم رو این حساب موقع خرید بازی ها یکم میترسم زودی تموم شه ولی اگر بخوایم تمام تروفی هاشو بگیریم فکر کنم همون 1 یا 2 هفته طول بکشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر