Batman : Arkham Asylum | PS3

سلام. این ژل انفجاری رو نمیشه ریخت روی یه هدفی که ازمون فاصله داره؟ چندتا از این تروفیها (علامت سوال سبز) رو میخوام بگیرمشون ولی جلوشون دیواره و دیوارم ازم فاصله داره.

سلام. این ژل انفجاری رو نمیشه ریخت روی یه هدفی که ازمون فاصله داره؟ چندتا از این تروفیها (علامت سوال سبز) رو میخوام بگیرمشون ولی جلوشون دیواره و دیوارم ازم فاصله داره.
دوست عزیز شما جلوتر بری یک قابلیت به دست میاره که مربوط به اون چنگکه هستش و میتونی اون دیوارها رو بگیری. توصیه من به شما اینه که Story Mode رو سریع تموم کنی بعدش بری سراغ این چیزا

اقا من هم بلاخره تونستم این شاهکار رو امتحان کنم ! مطمئننا جز نامزد های بهترین بازی 2009 ! یه بازی عالی ! گرافیک فوق العاده ! داستانش هم تا اینجا که من Croc رو کشتم و 1 درصد شد عالی بود !
کلا خوش ساخت ترین بازی سوپر هیرویی هست ! تمام جوایز و امتیازاتی که گرفته و میگیره حقشه !

اقا من هم بلاخره تونستم این شاهکار رو امتحان کنم ! مطمئننا جز نامزد های بهترین بازی 2009 ! یه بازی عالی ! گرافیک فوق العاده ! داستانش هم تا اینجا که من Croc رو کشتم و 1 درصد شد عالی بود !
کلا خوش ساخت ترین بازی سوپر هیرویی هست ! تمام جوایز و امتیازاتی که گرفته و میگیره حقشه !
به به نیما جان گلم:biggrin1: پس بالاخره این بازی رو شروع کردی. خدا خیرش بدی هرکی بازی رو به دستت رسوند:biggrin1: بزار یکم جلوتر بری حال می کنی این قدر بازی زیبا و دارای جو هست. مخصوصا اگه رو Hard بری. حالا رو چی شروع کردی؟

رو Normal برادر ! چون من عادت دارم تمام سختی ها رو میرم جز Easy ! اول نرمال میرم بعد هارد ! عادت شده برام ! ختی اسونترین بازی رو هم از نرمال یا مدیوم شروع میکنم .
اره خدا امواتشو بیامرزه :d

رو Normal برادر ! چون من عادت دارم تمام سختی ها رو میرم جز Easy ! اول نرمال میرم بعد هارد ! عادت شده برام ! ختی اسونترین بازی رو هم از نرمال یا مدیوم شروع میکنم .
اره خدا امواتشو بیامرزه :d
من خودم هم از روی Normal شروع کردم ولی چون هیچکی ازم نپرسید حرفی نزدم:biggrin1: بهت یک توصیه می کنم نیما. آیتم ها رو کلا بی خیال شو و بازی رو زودتر تموم کن. بعد راه بیفت دنبال این خرت و پرت ها. ولی سر راهت همین جوری که میری از 240 تا حداقل 60 تا رو می تونی جمع کنی.
خوش بگذره:biggrin1:

اره برهان جلو چشمم باشه میگیرم البته اون جا که Zsazs رو میکشی ! زیر هواکش گرفتم که فک کنم شانسی دیدم ! تا حالا 4 تا گرفتم ! الانم برم ادامه بازی تا حال جوکر رو بگیرم :d

آره واقعا بازی باحالیه.
بعد 1چیزی که هست اینه که من تا الان 20-30% رفتم هنوز با croc نجنگیدم. بعد روی 1% شما croc رو کشتی؟:confused:

آره واقعا بازی باحالیه.
بعد 1چیزی که هست اینه که من تا الان 20-30% رفتم هنوز با croc نجنگیدم. بعد روی 1% شما croc رو کشتی؟:confused:
ببخشید اشتباهی شد !:biggrin1:
اون غولی که تو مرحله اول جوکر از داخل قفس ازاد میکنه Croc نیست من فک کردم کراک هست :blushing: شرمنده !
من تو یه ساعت 4 درصد رو رفتم و به Batmobile رسیدم ! چون رفتیم لب دریا :biggrin1:دیگه بیش از اون یه ساعت وقت نداشتم ! بازم میگم عالیه !

من دیشب تم بتمن رو بصورت مجانی از پلی استیشن استور دانلود کردم خیلی باهال بود حتما دانلودش کنید چون این تم رو خود شرکت سازنده بتمن داده بیرون...

ببخشید اشتباهی شد !:biggrin1:
اون غولی که تو مرحله اول جوکر از داخل قفس ازاد میکنه Croc نیست من فک کردم کراک هست :blushing: شرمنده !
من تو یه ساعت 4 درصد رو رفتم و به Batmobile رسیدم ! چون رفتیم لب دریا :biggrin1:دیگه بیش از اون یه ساعت وقت نداشتم ! بازم میگم عالیه !

اشکال نداره. پیش میاد.:biggrin1:
یکی از باحالترین قسمتای بازی اونجایی که گیمپلی بازی side scrolling(اگه درست نوشته باشم:biggrin1:) میشه. منو یاد LBP انداخت.

سلام.
من الان به 1 نکته خیلی مهم پی بردم و اون صداگذاری فوق العاده دقیق و پر جزئیات بازیه.(البته قبلا به این موضوع پی برده بودم ولی نمیدونستم تا این حد دقیق و با جزئیات روش کار کردن):biggrin1:
مثلا تو قسمتی از بازی آب میریزه رو سر و کله Batman و صدای شرشر آب و برخوردش با لباس و شنل Batman واقعا بینظیره.:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or