Batman: Arkham Asylum | PC

Insomniac-2.gif

شرکت سازنده :Rocksteady Studios
شرکت پخش کننده : Eidos Interactive
تاریخ عرضه : June 9, 2009
ژانر : Action
اسکرین شات | تریلر

در Batman: Arkham Asylum، قهرمان معروف Batman ماموریت انتقال Joker به Arkham Asylum ( زندانی مخوف که تمامی دشمنان Batman در آن نگهداری می شوند ) را دارد. وی بی خبر از اینکه تمامی دشمنان وی در آن جا تله ای کار گذاشتند و در کمین وی نشسته اند وارد Arkham Asylum می شود و ... . با یک داستان منحصر به فرد نوشته شده توسط برنده جایزه Emmy Awards جناب Paul Dini، دوباره قهرمان محبوب DC Comics جان می گیرد.

Joker را در تاریخ 19 خرداد 88 به Arkham Asylum منتقل کنید...

nokia6120

کاربر سایت
Mar 30, 2009
46
نام
ali
کمک

دو تا سوال
اول اینکه این داستان گیم لایو چیه؟من یه اکانت ساختم بازم میگه نمی تونی سیو کنی تو بازی هم گزینه ای واسه سیو نداره
من همون اوایل بازی گیر کردم. اونجایی که یه دود سبز رنگی همه جا رو گرفته.اول یکی از مامورا رو نجات میدم بعد میرم بالا یکی دیگ رو نجات میدم بعد میگه hold-glide من هر کاری میکنم نمیتونه تا رویه اون یکی لبه پرواز کنه.نمیرسه

nokia6120

کاربر سایت
Mar 30, 2009
46
نام
ali
دو تا سوال
اول اینکه این داستان گیم لایو چیه؟من یه اکانت ساختم بازم میگه نمی تونی سیو کنی تو بازی هم گزینه ای واسه سیو نداره
من همون اوایل بازی گیر کردم. اونجایی که یه دود سبز رنگی همه جا رو گرفته.اول یکی از مامورا رو نجات میدم بعد میرم بالا یکی دیگ رو نجات میدم بعد میگه hold-glide من هر کاری میکنم نمیتونه تا رویه اون یکی لبه پرواز کنه.نمیرسه

shahi-007

کاربر سایت
Jun 22, 2008
3
آقا من تو این بازی گیر کردم و حدس می زنم از کرکه. می خوام از اول نصب و بازی کنم صفحات قبل رو خوندم به این نتایج رسیدم. ببینید درسته
1) استفاده از پچ زیر و ارتقا بازی به 1.1:
Batman: Arkham Asylum Patch 1.1 download free

2) استفاده از کرک زیر:
[URL="http://gf.wiretarget.com/bm/Batman%20-%20Arkham%20Asylum%20v1.1%20NoDVD.rar"]Batman: Arkham Asylum v1.1 [477 KB] Fixed Executable[/URL]
این فایل رو باید توی دایرکتوری binaries بریزم و replace کنم با فایل قبلی دیگه؟ همین
خوب این فایلای dll که بعضی ها می گند بریزیم چیند؟

3) من بازیم مال boystream هست گویا یه سری فیلما رو دستکاری کردند و اسمه فایلاشو عوض کردند تا اجرا نشه. اونا رو باید چیکار کنم؟ (صفحه 58 این تاپیک به این موضوع اشاره کرده)
خلاضه اگه جایی کم نوشتم بگید درستش کنم یه بار برا همیشه بریم تا تش تموم شه! بعد 5 ماه اومدیم یه 2 روز بازی کنیم چطوری گرفتار شدیما

music of see

کاربر سایت
May 24, 2009
36
آقا من تو این بازی گیر کردم و حدس می زنم از کرکه. می خوام از اول نصب و بازی کنم صفحات قبل رو خوندم به این نتایج رسیدم. ببینید درسته
1) استفاده از پچ زیر و ارتقا بازی به 1.1:
Batman: Arkham Asylum Patch 1.1 download free

2) استفاده از کرک زیر:
[URL="http://gf.wiretarget.com/bm/Batman%20-%20Arkham%20Asylum%20v1.1%20NoDVD.rar"]Batman: Arkham Asylum v1.1 [477 KB] Fixed Executable[/URL]
این فایل رو باید توی دایرکتوری binaries بریزم و replace کنم با فایل قبلی دیگه؟ همین
خوب این فایلای dll که بعضی ها می گند بریزیم چیند؟

3) من بازیم مال boystream هست گویا یه سری فیلما رو دستکاری کردند و اسمه فایلاشو عوض کردند تا اجرا نشه. اونا رو باید چیکار کنم؟ (صفحه 58 این تاپیک به این موضوع اشاره کرده)
خلاضه اگه جایی کم نوشتم بگید درستش کنم یه بار برا همیشه بریم تا تش تموم شه! بعد 5 ماه اومدیم یه 2 روز بازی کنیم چطوری گرفتار شدیما

متاسفانه کرکتم ویروسی.
ماله منم همین نسخه بود ولی فقط کرکش عوض کردم و درست شد.
فکنم کرکم ماله razor1911 بود.

music of see

کاربر سایت
May 24, 2009
36
ولی هیچ کدوم از اساتید جواب نمی دن؟؟

برای ورژن های به جز BOYSTEAMPC حتما باید patch v1.1 رو اینستال کرد یا نه؟؟؟

و یا فقط کرکم می تونه کافی باشه؟

توی تاپیک این موضوع به طور کامل مشخص نشده هنوز.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,048
نام
علی
برای ورژن های به جز BOYSTEAMPC حتما باید patch v1.1 رو اینستال کرد یا نه؟؟؟

و یا فقط کرکم می تونه کافی باشه؟

توی تاپیک این موضوع به طور کامل مشخص نشده هنوز.

نه دوست عزیز به پچ احتیاجی نداری!!
فقط از کرک مناسب استفاده کن!!
ما با این کرک بازی رو براحتی تموم کردیم!!

موفق باشی

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من اینجا گیر کردم:
http://www.zshare.net/image/731696293d07792b/
همون جایی هست که برای دومین بار باید از دست اون غول بزرگی که نباید ببینتمون رار کنیم. ولی اینج گیر کردم ونمیدونم چکار باید بکنم.لطفا کمکم کنید.
یا علی مدد
سلام
یعنی خدا ویکی هیچ کسی این بازی رو انجام نداده؟:confused:
یا علی مدد

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام
یعنی خدا ویکی هیچ کسی این بازی رو انجام نداده؟:confused:
یا علی مدد
سلام حسن جان
اگه به دیواری که چرخ دنده روش قرار داره دقت کنی سمت چپش یه لبه هست که میشه با قلاب ازش رفت بالا. کافیه از دیوار یه مقدار فاصله بگیری و بعد قلاب رو به سمت لبه شلیک کنی و ازش بری بالا.
موفق باشید.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام حسن جان
اگه به دیواری که چرخ دنده روش قرار داره دقت کنی سمت چپش یه لبه هست که میشه با قلاب ازش رفت بالا. کافیه از دیوار یه مقدار فاصله بگیری و بعد قلاب رو به سمت لبه شلیک کنی و ازش بری بالا.
موفق باشید.
سلام
نمیدونم چرا هر کاری میکنم نه F فعال میشه که باهاش لبه دیوار رو بگیرم و برم بالا و نه اسلحه ای که قلای پرتاب میکنه لبه رو میگیره.بد چوری رفته رو اعصابم.
یا علی مدد

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
بتمن بتمن میگفتن همین بود ؟ خیلی زود تموم شد حدود 7 ساعت حداکثر
کلآ یه بازی کسل کننده بود که دیشب و پری شب میخواستم بخوابم بازی کردم
بازی سرشار از صحنه های تکراری بدون هیچ خلاقیت و هیچ هیجانی
فکر میکنم گیم اسپات برای این بازی پارتی بازی کرده چون حداکثر باید به این بازی 7.5 میداد نمره من 7.3

راستی چرا من 63 درصد بازی رو رفتم بازی تموم شد ؟ مثلا میخواسته از جی تی ای تقلید کنه ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بتمن بتمن میگفتن همین بود ؟ خیلی زود تموم شد حدود 7 ساعت حداکثر
کلآ یه بازی کسل کننده بود که دیشب و پری شب میخواستم بخوابم بازی کردم
بازی سرشار از صحنه های تکراری بدون هیچ خلاقیت و هیچ هیجانی
فکر میکنم گیم اسپات برای این بازی پارتی بازی کرده چون حداکثر باید به این بازی 7.5 میداد نمره من 7.3

راستی چرا من 63 درصد بازی رو رفتم بازی تموم شد ؟ مثلا میخواسته از جی تی ای تقلید کنه ؟
در نوع خودش اظهار نظر جالبیه :)
Batman: Arkham Asylum 92.29%

http://www.gamerankings.com/pc/952339-batman-arkham-asylum/index.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر