Multi Platform Baldur's Gate III

سازنده
Larian Studios
تاریخ انتشار
[PC | 3 August 2023] [PlayStation 5 | 6 September 2023] [Xbox Series X/S | TBA]
ناشر
Larian Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
logo-desktop.dd69ffb.png

Developer/Larian Studios
Publisher/Larian Studios
Genre/Turn-based RPG
Platform/PC
Release date/TBA
هر چیزی که باید در مورد بازی Baldur’s Gate 3 بدانید
(با تشکر از @EAST2WEST)

طرفداران ژانر بازی‌های نقش آفرینی کامپیوتری (CRPG) برای سال‌ها منتظر معرفی قسمت بعدی از سری کلاسیک بازی Baldur’s Gate از استودیوی بایوور بودند تا در نهایت به لطف استودیوی مستقل و بلژیکی لارین، آرزوی دیرینه‌ی آنان تحقق یافت. خالقان سری بازی نقش‌آفرینی Divinity: Original Sin با کارنامه درخشان خود ثابت کردند که سزاوارند تا روایت‌گر فصل جدیدی از دنیای سیاه‌چاله‌ها و اژدهایان باشند.

استودیو لارین در ژوئن سال 2019 با تریلری سینمایی، بازی Baldur’s Gate 3 را معرفی کرد در این تریلر یکی از سربازان فلیمینگ فیست (Flaming Fist) را می بینیم که زخمی و تلوتلو خوران کوچه‌های شهری رو به ویرانی که مملو از جنازه است را طی می‌کند، و در صحنه‌ی آخر به طور زجرآوری به یک مایند فلیر (Mind Flayer) تغییر شکل ‌‌می‌دهد.

اما ما در مورد بازی Baldur’s Gate III چقدر می‌دانید ؟ در این مقاله به تمام نکاتی مهمی که در مورد این بازی وجود دارد به طور خلاصه خواهیم پرداخت.

ادامه ....

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
دلت مياد اينو كركى بزنى 😁 بازيه خوبو بايد حمايت كرد خوب كه چه عرض كنم كانديداى بازى ساله شك نكن
باو من میخواستم پری اوردر کنم شانس 💩 من دقیقا روزی که خواستم بگیرم هم اکانتم چنج ریجن خورد هم قیمت خود بازی گرون شد
وگرنه خودم عاشق Larian ام جدیدا دوباره divinity رو دان کردم جذابیت بازی در همین حد هست که هر 5 دقیقه سیو میکنم که با انتخاب بعدی به چوخ نره مسیری که انتخاب کردم :D
از جذابیت های بازیای لاریان به این میشه اشاره کرد که 15 ساعت طول کشید تا اکت 1 که توتوریال هست داخل جزیره رو تموم کنم :))

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
میخوام نسخه gog بازی رو دانلود کنم ولی میترسم آپ که بیاد دوباره نیاز بشه از اول همش رو دان کنم
کسی میدونه سیستم آپدیت نسخه gog بازی چطوری هست؟

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
میخوام نسخه gog بازی رو دانلود کنم ولی میترسم آپ که بیاد دوباره نیاز بشه از اول همش رو دان کنم
کسی میدونه سیستم آپدیت نسخه gog بازی چطوری هست؟
نسخه gog نسخه بدون drm هست و نیاز به هیچ نوع کرکی نداره و برای cdpr سازنده ویچر و سایبرپانک هست . معمولا آپدیت های gog میشه سریع و راحت دانلود کرد البته آپدیتهاش اگه حجم خیلی زیادی داشته باشه در حدی که بالای نصف حجم خود بازی باشه مثل آپدیت نسل بعدی سایبر و ویچر کلا خود ورژن جدید بازی برای دانلود میزاره برای آپدیت ها معمولی خیالت راحت باشه تا 10 حتی 15 گیگم آپدیت هاش راحت دانلود میشه . در اصل همون نسخه اورجیناله برای یکسری بازیهای قدیمی که خودم امتحان کردم آنلاینش هم فعاله ولی این بازی مطمئن نیستم.فقط بهتره خود نسخه gog بگیری نه ریپک های دودی یا فیت گرل چون شاید برای آپدیتها به مشکل بخوری (خودم فعلا همین نسخه امتحان میکنم ولی اگه با بازی حال کنم اگه آف بخوره و تا اون موقع بلایی سر ریجن استیمم نیاد میخرمش)

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,449
نام
مــاکــان
ما هم گذاشتیم دانلود فردا صبح بریم ببینیم دنیا دست کیه:>
هیچی بدتر از این نیست که صبح بلند شی ببینی یک گیگ هم دانلود نشده.
بدتر اینکه بعدش یادم اومد اینقدر خسته بودم و خوابم میومد که خودم زدم سیستم رو خاموش کردم افتادم تو تخت :| :Punish:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,038
نام
مصطفی
سایت par30game نسخه rune قرار داده.
یک نکته هم در مورد بازی دیدم زیاد در موردش صحبت میشه باگ هاش هست بعضیاش واقعا اذیت کننده است ، امیدوارم رو نمرات بازی تاثیر نزاره ولی تا فعلا همه دیوونه بازی شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر