Multi Platform Baldur's Gate III

سازنده
Larian Studios
تاریخ انتشار
[PC | 3 August 2023] [PlayStation 5 | 6 September 2023] [Xbox Series X/S | TBA]
ناشر
Larian Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
logo-desktop.dd69ffb.png

Developer/Larian Studios
Publisher/Larian Studios
Genre/Turn-based RPG
Platform/PC
Release date/TBA
هر چیزی که باید در مورد بازی Baldur’s Gate 3 بدانید
(با تشکر از @EAST2WEST)

طرفداران ژانر بازی‌های نقش آفرینی کامپیوتری (CRPG) برای سال‌ها منتظر معرفی قسمت بعدی از سری کلاسیک بازی Baldur’s Gate از استودیوی بایوور بودند تا در نهایت به لطف استودیوی مستقل و بلژیکی لارین، آرزوی دیرینه‌ی آنان تحقق یافت. خالقان سری بازی نقش‌آفرینی Divinity: Original Sin با کارنامه درخشان خود ثابت کردند که سزاوارند تا روایت‌گر فصل جدیدی از دنیای سیاه‌چاله‌ها و اژدهایان باشند.

استودیو لارین در ژوئن سال 2019 با تریلری سینمایی، بازی Baldur’s Gate 3 را معرفی کرد در این تریلر یکی از سربازان فلیمینگ فیست (Flaming Fist) را می بینیم که زخمی و تلوتلو خوران کوچه‌های شهری رو به ویرانی که مملو از جنازه است را طی می‌کند، و در صحنه‌ی آخر به طور زجرآوری به یک مایند فلیر (Mind Flayer) تغییر شکل ‌‌می‌دهد.

اما ما در مورد بازی Baldur’s Gate III چقدر می‌دانید ؟ در این مقاله به تمام نکاتی مهمی که در مورد این بازی وجود دارد به طور خلاصه خواهیم پرداخت.

ادامه ....

آخرین ویرایش:
علیرقم میل باطنیم بنا به مذایق مالی از سایت دانلودها گذاشتم دانلود شه نسخه gog
larian منو ببخش
منم در شرایط دقیقا مشابه :sad: اگر کارت اعتباری داشتم و پرچمم یه رنگ دیگه بود چه بسا کالکتور ادیشن خریده بودم. بهرحال دیروز نصب کردم و 3 ساعت در بخش ساخت شخصیت گیر کردم از بس متنوع و پر جزئیات ساختنش ، حلالتون باشه هرچی بقیه میخرند :Biggrin:

یه گیم پلی از بازی دیدم خیلی خوشم اومد...با اینکه با نوبتی ها حال نمیکردم ولی این جذاب بود.
فک کنم روی pc با موس و کیبورد بییشتر بچسبه تا با دسته

یه گیم پلی از بازی دیدم خیلی خوشم اومد...با اینکه با نوبتی ها حال نمیکردم ولی این جذاب بود.
فک کنم روی pc با موس و کیبورد بییشتر بچسبه تا با دسته
من که با موس و کیبورد هم تا کلی وقت زدم ، با دسته بنظرم کمی بدقلق بشه

از نظر من با دسته بسیار بسیار بهتر هست. دقیقا اگه مثل دیوینیتی باشه ‌که قطعا با دسته بهتره. چون برای من کلیک کردن مداوم با موس برای حرکت دادن کاراکتر و چرخوندن دوربین با موس خیلی عذاب اوره. شما با انالوگ دسته میتونی راحت شخصیت رو حرکت بدی.
البته من کلا با موس و کیبورد میونه خوبی ندارم و کنترلر رو ترجیح میدم.

از عجایب هفت گانه هست که بازی استراتژیک با کنترلر بهتر از موس و کیبورد شده : دی

قدیما به خاطر اینکه کنسول ها موس نداشتن اصلا بازی استراتژی براشون حتی منتشر هم نمیشد : ))

موس و کیبورد 20 میلیونی با دسته 2 تومنی مقایسه میشه :D

از عجایب هفت گانه هست که بازی استراتژیک با کنترلر بهتر از موس و کیبورد شده : دی

قدیما به خاطر اینکه کنسول ها موس نداشتن اصلا بازی استراتژی براشون حتی منتشر هم نمیشد : ))

موس و کیبورد 20 میلیونی با دسته 2 تومنی مقایسه میشه :D
اون بالا ذکر کردم که "از نظر من" پسر خوب.

این تاکید یه خورده ناجور بود داداش :D :

بسیار بسیار بهتر
در حالت کلی من صحبت نکردم. ساخته های larian اونقد دقیق و خوش ساختن که با دسته هم فوق العادس. من به علت مشکلات کمر نمیتونم پشت صندلی با موس و کیبورد کار کنم. برا همین کلا با دسته عادت دارم و نمیتونم تحمل کنم موس رو. ولی بازیهای این سازنده هم اونقد فوق العاده ساخته میشن که با دسته هم بد قلق نیستن. نمونش همون دیوینیتی ۲.
این در حالیه که این موضوع برا خیلی بازیها مثل company of heroes 3 نسخه ی کنسولی اصلا صادق نیست و کنترل با دسته فاجعس.

دوستان بازی خیللییی وسیعه

کانال یوتیوب یا ویدیویی معرفی می کنین که حداقل های بازی رو توضیح بده

پیر شدیم رفت 😢
fextralife برای مکانیسمها و اموزش ها و توضیحات
KhrazeGaming برای سیکرت ها و چیزهایی که ممکنه نتونید پیدا کنید و از دست بدید مثلا بعضی از اسلحه های لجندری بازی رو پلیر عادی ممکنه از دست بده و نتونه پیدا کنه

منم در شرایط دقیقا مشابه :sad: اگر کارت اعتباری داشتم و پرچمم یه رنگ دیگه بود چه بسا کالکتور ادیشن خریده بودم.
رنگ مشکلی نیست.گرفتاری اون آرم وسطشه

پ . ن :شخصا از گیم پلی نوبتی خوشم نمیاد و اکشن باز هستم.یه تلاشی کردم واسه Divinity 2 (رو کنسول البته).ولی خوشم نیومد و دراپ کردم.اگر با کنترل تا حدی خوب در بیاد دوباره یه خیز برمیدارم واسه این بازی.
اون قدر تعریف شده ازش که دلم نمیاد به راحتی از دست بدمش.

رنگ مشکلی نیست.گرفتاری اون آرم وسطشه

پ . ن :شخصا از گیم پلی نوبتی خوشم نمیاد و اکشن باز هستم.یه تلاشی کردم واسه Divinity 2 (رو کنسول البته).ولی خوشم نیومد و دراپ کردم.اگر با کنترل تا حدی خوب در بیاد دوباره یه خیز برمیدارم واسه این بازی.
اون قدر تعریف شده ازش که دلم نمیاد به راحتی از دست بدمش.
دیوینیتی ۲ تنها قسمتیش که با کنترلر زجر آور بود inventory management بود. ظاهرا BG3 هم تقریبا همونطوره.

• Like
Reactions: Tatsumaru

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or