شایعه AT&T به دنبال فروش بخش گیمینگ Warner Bros

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,831
نام
نریمان
به نظرم بهترین گزینه ی ممکن برای خرید کل مجموعه، Tencent هست. از اونجایی که برنامه دارن تو آمریکای شمالی زیرساخت هاشون رو گسترش بدن، احتمالا تمام تیم های اصلی و تیم های ساپورت رو نگه میدارن. از اون طرف هیچ دخالتی توی ساخت بازی ها ندارن.

• Like
Reactions: g4mer and Gicmas

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
اتفاقا چند جايي خوندم ماكرو مي خواد چند تا از مهره هاي كليدي راكستدي رو بياره اينيشيتيو
خب پس شاید شاید بیاد راکستیدی رو بخره منحلش کنه و نیروهاشو تزریق کنه تو اینیشتیو.
نظرتون چیه؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
ملاک حال فعلی استودیو هاست، وگرنه با ارفاق میشه گفت bioware هم یه زمانی لجندری لول تو سطح ناتیداگ و راک استار بود... ولی الان کجاست... راک استدی هم ده ساله فقط یه arkham knight رو داده...

البته اینسومنیاک هم برای اثبات خودش و استودیو درجه 1 به حساب اومدن راه درازی رو پیش رو داره

احتمالش زياده و نسخه بهدي بتمن رو هم انحصاري ميكنه

این فانتزی ها چیه دیگه، یکی از دلایلی که کسی قاطع پا پیش نزاشته اینه که هنوز تکلیف IP ها مشخص نیست... شماها انحصاریشم کردید

بعد در یکی از بهترین استودیو های صنعت رو ببندن و نیروهاش رو جذب استودیویی کنن که هنوز یه کانسپت ارت هم بیرون نداده

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
امیدوارم هر چی میشه فقط ماکروسافت نخره چون احتمالا تنها پلتفرم قابل دسترس ما برای تجربه بازیاشون میشه یوتیوب

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
امیدوارم هر چی میشه فقط ماکروسافت نخره چون احتمالا تنها پلتفرم قابل دسترس ما برای تجربه بازیاشون میشه یوتیوب
این وسط فقط PS گیمرا ضرر میکنن. راست میگی. از طرف PC و Xbox فن ها مشکل پیش نمیاد. ولی خب یه چیزی هم یادت باشه یه ضرب المثل هست میگه گهی زین به پشت گهی پشت به زین. الان اسپایدر من PC و Xbox فن‌ها نمیتونن بازی کنند.
که این بتمن اگه اگه بشه قضیه سر به سر میشه.
بقول شاعر:
بتمنتون رو بردیم، حالتونو گرفتیم‌
×××
بتمن نمی‌خوایم ازتون، اسپایدی داریم خودمون.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
این وسط فقط PS گیمرا ضرر میکنن. راست میگی. از طرف PC و Xbox فن ها مشکل پیش نمیاد. ولی خب یه چیزی هم یادت باشه یه ضرب المثل هست میگه گهی زین به پشت گهی پشت به زین. الان اسپایدر من PC و Xbox فن‌ها نمیتونن بازی کنند.
بقول شاعر:
×××

من موندم این اسپنسر که این جمله رو انداخت تو دهن همه، که اگه یکی دیگه بازی چی از تو کم میشه... چرا بازی هاش رو برای Ps عرضه نمیکنه که همه حال کنن، چی ازش کم میشه؟؟؟

• Smile
  • Like
Reactions: IMANOKA and Un_Tlou

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
من موندم این اسپنسر که این جمله رو انداخت تو دهن همه، که اگه یکی دیگه بازی چی از تو کم میشه... چرا بازی هاش رو برای Ps عرضه نمیکنه که همه حال کنن، چی ازش کم میشه؟؟؟
ویندوز پلتفرم مایکروسافت هست.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ملاک حال فعلی استودیو هاست، وگرنه با ارفاق میشه گفت bioware هم یه زمانی لجندری لول تو سطح ناتیداگ و راک استار بود... ولی الان کجاست... راک استدی هم ده ساله فقط یه arkham knight رو داده...

البته اینسومنیاک هم برای اثبات خودش و استودیو درجه 1 به حساب اومدن راه درازی رو پیش رو داره

این فانتزی ها چیه دیگه، یکی از دلایلی که کسی قاطع پا پیش نزاشته اینه که هنوز تکلیف IP ها مشخص نیست... شماها انحصاریشم کردید

بعد در یکی از بهترین استودیو های صنعت رو ببندن و نیروهاش رو جذب استودیویی کنن که هنوز یه کانسپت ارت هم بیرون نداده

راک استدی در دهه اخیر ارکام نایت رو داده و ارکام سیتی با متای 94
هر چند که خودم مخالف نظردهی درباره بازیها با متا هستم ولی بازم...

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
بقول شاعر:
×××
حالا من بیشتر نظرم رو ما ایرانیاس چون زورمونو بزنیم یه کنسول رو میتونیم بخریم فقط و اکثرا هم خب میرن سمت PS از اون طرف PC هم دیگه خیلی گرون شده الان یه سیستم با ۲۰۶۰ بخوایم ببندیم میشه ۲۶ تومن

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
آقا نظرسنجی بذارید ببینم کاربران دوست دارن که بخره.
من خودم ترجیحم تنسنت چون هم بودجه قوی به استودیو ها تزریق می‌کنه هم دخالت ت کارشون نمیکنه

• Angry
Reactions: {mobile-GAMER-117}

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر