Multi Platform Assetto Corsa Competizione

سازنده
KUNOS-Simulazioni Srl
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
505Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
سرانجام بازی خوش ساخت Assetto Corsa Competizione به کنسول‌ها می‌آید

132049
برای کسانی که با AAC آشنايى ندارند، این بازی یک شبیه ساز از مسابقات Blancpain GT Series هستش که توسط کمپانی SRO اداره میشه. استودیوی kunos simulazioni که سال 2016 نسخه اول این سری رو برای کنسول ریلیز کرد موفق شد که 1.4میلیون نسخه کپی بفروشه که برای این استودیو یک موفقیت حساب میشه! حالا این استودیو با مذاکراتی که با SRO داشته تونسته لایسنس‌های زیادی رو از اون‌ها بگیره.
در نسخه اول AC بازی فاقد چرخه شب و روز، آب و هوای پویا یا حتی بعضی مواقع وجود افت فریم و لگ روی کنسول‌ها بود، وقتی که ماشین‌های زیاد در پیست‌هایی در امثال پیست‌هایی مثل brands hatch قرار می‌گرفتند افت فریم و لگ کاملا احساس میشد. حالا اینبار کنوس میخواد که با انجین قدرتمند و بهینه Unreal Engine 4 نه تنها آب و هوای داینامیک، چرخه شب و روز، اندورانس‌های سه،چهار،شش،دوازده،بیست‌وچهار ساعته رو به کنسول‌ها بیاره بلکه قراره قوی‌ترین گرافیک ممکن هم توی بازی‌های شبیه ساز هم واسه کنسول‌های همین نسل ریلیز بشه. نورپردازی، ریفلکشن بسیار قوی، مدلینگ‌های فوق العاده ماشین‌ها و پیست‌ها تو این بازی چیزی نیست که بشه نمونش روی بقیه بازی‌ها پیدا کرد!
توی این بازی تمامی پیست‌ها لیزراسکن شده هستند. با این تکونلوژی تمامی بخش‌های پیست از جمله کرب‌ها با نهایت دقت مدل‌سازی شدند

ترک لیست بازی هم به این صورته:
برای فیزیک بازی، فیزیک انجین استودیو از اول بازنویسی که خود اون در آنریل اجدا شده، تو دوره‌ای هم که بازی توی EA بود (یا حتی بعدش که کامل ریلیز شد) استودیو مداوم با آپدیت داشت تایرمدل، فیزیک بازی، FFB رو دستخوش تغییر میداد که تا الان هرکدومشون تو بالاترین سطح قرار دارن.
سیستم آنلاین هم از safety rating و driver rating ساپورت میکنه که مهم ترین چیز در سیستم آنلاین سیم‌ریسینگ همین دوتا مورده!
بخش سینگل پلیر بازی هم شامل کریری مشابه با سیستم کریر F1 و pcars میشه. در شروع کریر میرکو بورتولوتی راننده تیم GRT Grasser Racing بهتون آموزش بده بعدش هم با ماشین دلخواه تو یک تیم تخیلی میرین و ماسبقه میدین و امتیاز جمع میکنین تا فصل بعدی.
برای اولین بار تو تاریخِ سبک ریسینگ، راننده و pit crew از تکنولوژی موشن کپچر استفاده میکنن به همین خاطر راننده و حرکات دستش و pit crewها انیمیشن خیلی قوی‌ای دارند.

ماشین‌های بازی شامل تمامی ماشین‌های فصل 2018 و 2019 سری مسابقات Blancpain میشه.

car list:

از مزایای پیش خرید بازی بازی دسترسی به The Intercontinental GT Pack DLC هستش که شامل 4 پیست زیر میشه:
  • (Kyalami Grand Prix Circuit (South Africa
  • (Suzuka Circuit (Japan
  • (Weathertech ®️ Raceway Laguna Seca (USA
  • (Mount Panorama Circuit (Australia
قیمت بازی 40دلار هستش و در حال حاضر پیش خرید تنها برای نسخه فیزیکی در دسترسه و بازی روی استورهای PS و XB نیومده!

حالا میرسیم به برنامه DLCها!
کنوس همراه با معرفی نسخه کنسولی از دوتا DLC هم رونمایی کرد! یکی GT4 DLC PACK که شامل 10-12 ماشین GT4 میشه و British GT Pack که شامل سه تا پیسته!
حالا برنامه ریلیز این DLCها به چه صورته؟
اواخر تابستان The Intercontinental GT Pack DLC برای کنسول‌ها و همزمان با اون GT4 pack برای pc ریلیز میشه. توی پاییز 2020 هم GT4 Pack برای کنسول‌ها ریلیز میشه. و در نهایت هم بعد از اون استودیو بلاخره موفق میشه که DLCهارو همزمان رو سه تا پلتفرم ریلیز کنه و استارتش هم با British GT Pack توی زمستون 2021 میخوره!

آخرین ویرایش:

Mehran-GTR

عضو جدید
Jul 25, 2020
2
خب بعد از مشکلی که برام به وجود اومده بود و DLC رو بهم نداده بودن، با صحبت با پشتیبانی 505 Games یک کد دی ال سی رایگان در اختیارم گرفت :D و واقعا خوشحال شدم که برام پیگیری کردند و بعد از یک هفته در نهایت این کد به من رسید. دمشون گرم.

چندین بازی‌ آنلاین انجام دادم و به جز یک باری که قطع شدم، کلا از رقابت در قسمت آنلاین لذت بردم. جالب اینجاست که اکثرا رعایت می‌کنن و سعی می‌کنن تصادفی نشه هرچند بعضی‌ها هم شعورشون پایین‌تر از این حرفاست. مثلا توی Brands Hatch دوست داشتنی و سخت، کلا با یک نفر چندین دور رقابت داشتم. خیلی لذت بخش بود. SA فعلا به 48 رسیده در حالی که اصلا قصد فارم کردنش رو نداشتم و همینطوری خودش رفت بالا. وقتی که مطمئن شدم SA به 70 رسیده و همچنین مطمئن شدم که تواناییش رو دارم وارد سرورهای رنک هم میشم و تجربش می‌کنم.
کلا بخش آنلاین بازی واقعا لذت بخشه. یک نکته‌ای هم که من بهش پی بردم اینه که اگر توی این بازی بتونید یکم ثبات پیدا کنید، اشتباه کردن درش خیلی کمتر میشه نسبت به GTS. توی GTS به خاطر این که TC روی صفر قرار می‌دادیم یه مقدار ضریب اشتباه بالا بود. اما اینجا،‌ مثل راننده‌های واقعی که TC رو بسته به مسابقه تغییر می‌دن، ضریب اشتباه پایین‌تر میاد.
سلام به همگی ...من تازه به انجمن های بازی سنتر پیوستم ...و سبک مورد علاقه من شبیه ساز ریسینگ هست.انشالا که با بقیه دوستان بتونم تعامل سازنده ای داشته باشم...
دوست عزیز ممکنه بفرمایید چطور میتونم با پشتیبانی 505 games پیام بدم؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
سلام به همگی ...من تازه به انجمن های بازی سنتر پیوستم ...و سبک مورد علاقه من شبیه ساز ریسینگ هست.انشالا که با بقیه دوستان بتونم تعامل سازنده ای داشته باشم...
حتما مصطفی عزیز @Red20Devils میاد و بیشتر راهنماییت میکنه، من تا حالا اینکارو نکردم.

اما تا اون موقع آدرس و... بهت بدم.
برو به این آدرس و ثبت نام کن، اون بالا روی Submit a request کلیک کن و پلتفرم خودت انتخاب کن و... توضیحات بنویس و بفرست.

• Like
Reactions: Red20Devils

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
سلام مهران جان خوبی؟ فکر کنم من رو میشناسی. مصطفی هستم کانال آپارات و اینستا و.... :D
ببین نمی‌دونم مشکلت چی هست ولی ماکان خیلی خوب توضیح داد. باید به آدرس پست بالایی که ماکان گذاشته بری و ثبت نام کنی. از اونجا می‌تونی Ticket خودت رو ارسال کنی. دقیقا نمی‌دونم مشکلت چی هست که بخوام بیشتر راهنماییت کنم. اگر دی‌ال‌سی رو نگرفتی براشون توضیح بده که چه تاریخی بازی رو خریدی.
توی تنظیمات پلی استیشن وارد قسمت Account information بشو و در قسمت Transaction history یه اسکرین شات از بازی‌ رو که خریدی بگیر و برای پشتیبانی بفرست.

Mehran-GTR

عضو جدید
Jul 25, 2020
2
سلام مهران جان خوبی؟ فکر کنم من رو میشناسی. مصطفی هستم کانال آپارات و اینستا و.... :D
ببین نمی‌دونم مشکلت چی هست ولی ماکان خیلی خوب توضیح داد. باید به آدرس پست بالایی که ماکان گذاشته بری و ثبت نام کنی. از اونجا می‌تونی Ticket خودت رو ارسال کنی. دقیقا نمی‌دونم مشکلت چی هست که بخوام بیشتر راهنماییت کنم. اگر دی‌ال‌سی رو نگرفتی براشون توضیح بده که چه تاریخی بازی رو خریدی.
توی تنظیمات پلی استیشن وارد قسمت Account information بشو و در قسمت Transaction history یه اسکرین شات از بازی‌ رو که خریدی بگیر و برای پشتیبانی بفرست.
سلام بر مصطفی جان گل.....خوشحالم اینجا میبینمت...از یه طرفم خیلی ناراحتم که جامعه سیم ریسینگ ایران اینقدر کوچیکه.خیلی خوبه که تو هم گرفتی این بازیو.واقعا که شاهکاره...همین که تونستن همچین شبیه سازی رو روی کنسول بهمون بدن کافیه..ایراداتش هم کم کم رفع میشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
سلام بر مصطفی جان گل.....خوشحالم اینجا میبینمت...از یه طرفم خیلی ناراحتم که جامعه سیم ریسینگ ایران اینقدر کوچیکه.خیلی خوبه که تو هم گرفتی این بازیو.واقعا که شاهکاره...همین که تونستن همچین شبیه سازی رو روی کنسول بهمون بدن کافیه..ایراداتش هم کم کم رفع میشه
مبارکه آقا، هم وروردت به انجمن تبریک میگم وهم خرید بازی.
ایشالله که چرخهاش برات بچرخه و باهاش تایم های خوبی بزنی

درسته به نسبت به طرفدارهای ریسینگ سیم کید و آرکید خیلی کمتریم، اما اینقدر کوچیک نیستیم، مارو دورننداز :))
مشکل اصلی اینه که همه پخش و پلاییم، خیلی ها اصلا نمیدونن که یکی دیگه هم تو این کشور هست که خیلی جدی طرفدار سیم ریسینگه.
به امید اینکه بازیهایی از این دست هممون رو به هم نزدیک تر کنه، که تا اینجا مثل اینکه داره یه کارهایی میکنه.
از الان داره حسودیم میشه که شما روی کنسول هستین و من نمیتونم باهاتون ریس بدم. :D

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
اتفاقا من حرکات زیادی رو زدم که جمعمون رو جمع کنم، چه توی پلی استیشن، اینستا، آپارات و تلگرام! اما واقعا وقت گیر هست و لازم هست که چند نفر بتونن مدیریت کنند.

توی مسابقات شب، مشکل اصلیم نگه داشتن دما و فشار لاستیک هست.. باید چی کار کرد؟ توی شب فشار مناسب همون بین 27 تا 28 هست؟ احساس می‌کنم پیست سرده و لاستیک‌ها گرم نمیشن.

بگذریم...یه ویدیو از خودم گرفتم توی سیلوراستون با Aston Martin V8؛‌ جمع بریتانیا جمعه :D
دوست داشتید بقیه ویدیوهای کانال رو هم ببینید:

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
@Red20Devils
آره درسته، اما دقیقش اینه که فشار لاستیک مطلوب تو همه حالت باید بین ۲۷/۳ تا ۲۷/۸ باشه.
حالا تو شب که بخاطر سرما دمای هوا افت میکنه باید فشار اولیه لاستیک بیشتر کنی.
تو تمرین اینکارو بکن دستت میاد که تقریبا تو هر دما چقدر فشار افت میکنه.
فقط بنزین رو نصف باک تنظیم کن، که ببینی وسط مسابقه چه شرایطی لاستیکها پیدا میکنن.
چون اوایل که همه چی خوبه :D
این مورد از ویدیوهای Nils یاد گرفتم که برای راحتی کار ستاپهارو که سیو میکنم، اسم اونهارو بر اساس دمای هوا و شب یا روز بودن مینویسم.
که دفعه بعدی که شرایط مشابه بود، نیاز به ادیت ستاپ نداشته باشم.

بگذریم...یه ویدیو از خودم گرفتم توی سیلوراستون با Aston Martin V8؛‌ جمع بریتانیا جمعه :D
باباااااااااااااااااااااا چه تایم خوبی زدی؟ ?
چه تروتمیز و شیک، به به.

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
آره درسته، اما دقیقش اینه که فشار لاستیک مطلوب تو همه حالت باید بین ۲۷/۳ تا ۲۷/۸ باشه.
حالا تو شب که بخاطر سرما دمای هوا افت میکنه باید فشار اولیه لاستیک بیشتر کنی.
تو تمرین اینکارو بکن دستت میاد که تقریبا تو هر دما چقدر فشار افت میکنه.
فقط بنزین رو نصف باک تنظیم کن، که ببینی وسط مسابقه چه شرایطی لاستیکها پیدا میکنن.
چون اوایل که همه چی خوبه :D
این مورد از ویدیوهای Nils یاد گرفتم که برای راحتی کار ستاپهارو که سیو میکنم، اسم اونهارو بر اساس دمای هوا و شب یا روز بودن مینویسم.
که دفعه بعدی که شرایط مشابه بود، نیاز به ادیت ستاپ نداشته باشم.
آره توی تایم گیری متوجه شدم فشار لاستیک‌ها بیش از حد کم هست. توی مسابقه فشار لاستیک‌ها رو بالا بردم تا بهتر بشه. ولی باز هم یه قسمت‌هایی از لاستیک، مثلا بالا سمت راست، یکم سرد میشد.
یه مشکل دیگه هم داشتم سرد شدن ترمز عقب بود. برای همین Brake Duct رو یک شماره کم کردم...البته فقط برای آزمایش کردن این کار رو انجام دادم و نمی‌دونستم با کم کردنش بهتر میشه یا نه.
به خاطر این که این روزها زیاد وقت ندارم یا باید بشینم ویدیوهای آموزشی رو ببینیم :D یا باید بشینم بازی کنم که فعلا ترجیح دادم بازی کنم و خودم با دست کاری ستاپ آشنایی پیدا کنم به بازی. مثلا توی قسمت ائروداینامیک یه تغییراتی توی همین استون مارتین دادم و واقعا نتیجه گرفتم و یک ثانیه سریع‌تر شدم.

باباااااااااااااااااااااا چه تایم خوبی زدی؟ ?
چه تروتمیز و شیک، به به.

دقیقا می‌تونستم پنچ دهم ثانیه سریع‌تر برم و هنوز جای کار زیاد هست :D مرسی.... کلا تایم زدن خیلی برای من لذت بخش هست و به خاطر همین هنوز حتی سراغ فارم کردن SA و بقیه رنک‌ها نرفتم .

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
آره توی تایم گیری متوجه شدم فشار لاستیک‌ها بیش از حد کم هست. توی مسابقه فشار لاستیک‌ها رو بالا بردم تا بهتر بشه. ولی باز هم یه قسمت‌هایی از لاستیک، مثلا بالا سمت راست، یکم سرد میشد.
یه مشکل دیگه هم داشتم سرد شدن ترمز عقب بود. برای همین Brake Duct رو یک شماره کم کردم...البته فقط برای آزمایش کردن این کار رو انجام دادم و نمی‌دونستم با کم کردنش بهتر میشه یا نه.
به خاطر این که این روزها زیاد وقت ندارم یا باید بشینم ویدیوهای آموزشی رو ببینیم :D یا باید بشینم بازی کنم که فعلا ترجیح دادم بازی کنم و خودم با دست کاری ستاپ آشنایی پیدا کنم به بازی. مثلا توی قسمت ائروداینامیک یه تغییراتی توی همین استون مارتین دادم و واقعا نتیجه گرفتم و یک ثانیه سریع‌تر شدم.
همونطور که اشاره کردی GT3 خیلی به آیرودینامیک وابستست، بر خلاف GT4.
دقیقا همین بهترین کار هست که داری با این تنظیمات بازی میکنی، اونموقع دیدن ویدئوها برات مثل مرور کردن میمونه، چون قبلا نتیجه کارو دیدی، کلا دستت میاد که چرا اینطوری شد.
مثلا یه مورد اینکه اون دریچه ورودی هوای ترمز که کم کردی، گرمای حاصله از اون حتی روی گرم شدن بیشتر لاستیکها هم اثر میزاره (البته خیلی کم تاثیر داره).
------------------------------------

در مورد همین مسئله یه نکته بگم برای دوستانی که علاقه پیدا کردن به ریسینگ شبیه ساز و بعدش تجربه خودم تو ACC در این مورد (فشار باد لاستیکها ) توضیح بدم، شاید براشون جالب باشه :

رانندگی تو شب تو این بازی خیلی جالبه، از یه طرف بخاطر اینکه هوا سردتر میشه، تراکم هوا بیشتر میشه و موتور ماشین اکسیژن بیشتری میکشه داخل، در نتیجه کمی سرعت وشتاب بیشتری پیدا میکنه.
بنابراین در شب تایم بهتر و سریعتری به نسبت روز تو همون پیست میشه زد.
حتی نیاز هست که نسبت به روز یه جاهایی کمی زودتر ترمز کرد.
در طرف مقابل دمای هوا افت میکنه و فشار باد لاستیکها هم افت میکنه، نتیجش میشه چسبندگی کمتر و خطر از دست دادن کنترل ماشین تو پیستها.
این مورد تایم هر لپ زیاد میکنه.
پس تنظیم باد خیلی مهمه.

یه مورد دیگه اینکه فشار باد لاستیک اگه از یک حد پایین تر بیاد و شما از کرب ها (جدول کنار پیست) بطور ممتد استفاده کنین، حتی امکان پنچر شدن لاستیک هم هست.
اصولا استفاده زیاد از کرب فشار لاستیکهارو کم میکنه.

من یه بار یادم رفت که ستاپ شب لود کنم، چنان تایم از دست میدادم و بخودم فحش :)) که حد نداشت.
رفتم اون ته داشتم یک قل۲قل بازی میکردم،گفتم خب دارم میرم که لپ بشم.
نکته خوبش این بود که پیت استاپ اجباری داشت, زمانش که رسید پریدم تو، تا خرخره فشار لاستیک کشیدم بالا، برگشتم تو پیست، وقتی چسبندگی لازم پیدا کردم دیگه شروع شد.
چپ و راست سبقت، داشتم تو ابرها حرکت میکردم :)) درست یادم نیست چهارم یا پنجم شدم.
اگه تایم مسابقه بیشتر بود امکان داشت مقام هم بیارم.
لذتی که از این مسابقه بردم اگه تو یه ریس دیگه حتی اول میشدم هم اینقدر لذت نمیبردم.
بعد مسابقه چنان حال کرده بودم و آدرنالین رفته بود بالا، شب بود رفتم بیرون کمی هوا بخورم، که فشار باد مغزم افت کنه =))

آخرین ویرایش:

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
@m.d.makan
توی همون سرور دیسکوری که معرفی کردم برای پلی استیشن قراره هر هفته مسابقه بزارن.. مسابقه فردا شب هست و پیست دوست داشتنی برندز هچ.. اول همه ماشین پیشنهادیت چی هست برای این مسابقه؟ واقعا فرصت تمرین زیادی رو ندارم. فکر کنم مهم‌ترین نکته توی برندز هچ با توجه به عرض کم پیست،‌ داشتن ثبات هست.
و این که مسابقه قراره بر اساس آب و هوای واقعی باشه. یعنی فردا ساعت یازده به وقت ایران وضعیت هوا هرچی که توی برندز هچ باشه، اونجا هم هست. احتمال بارندگی کمه ولی خب ممکنه بارون هم باشه. انگلیس هست دیگه :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
@m.d.makan
توی همون سرور دیسکوری که معرفی کردم برای پلی استیشن قراره هر هفته مسابقه بزارن..
به به احسنت، استریم کن حال کنیم \m/
حداقل رکورد کن برا آپارات.

B.hatch بیشتر کفیه.
من خودم بس که عاشق بنتلیم هرجا باشه این ور میدارم، اما چون مسابقست یه چیزی وردار که کم نیاره تو کفی.
اما چون میگی وقت نداری، بهترین ماشینت بگیر.
بازم چون وقت برای تمرین نداری یک PDF میدم مال استاد Nils ، ستاپ های فوق العاده خوبی از خودش و بقیه با پیست /ماشین های مختلف توش هست.

پلاگین آب و هوا عالیه،چه جالب نمیدونستم روی کنسول هم میشه اینکارو کرد.
اصلا نمیدونستم ACC ساپورت میکنه.

Attachments

• Setups_Discord.pdf
    227.3 KB · مشاهده: 4
  • Like

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
به به احسنت، استریم کن حال کنیم \m/
حداقل رکورد کن برا آپارات.
نمی‌دونم مسابقه چجوری از آب در میاد :D البته خودشون توی یوتوب استریم می‌کنن با گزارش و داوری و ...

B.hatch بیشتر کفیه.
من خودم بس که عاشق بنتلیم هرجا باشه این ور میدارم، اما چون مسابقست یه چیزی وردار که کم نیاره تو کفی.
اما چون میگی وقت نداری، بهترین ماشینت بگیر.
بازم چون وقت برای تمرین نداری یک PDF میدم مال استاد Nils ، ستاپ های فوق العاده خوبی از خودش و بقیه با پیست /ماشین های مختلف توش هست.
مرسی بابت پی دی اف. پسوند JSON‌داره، چطوری بازی میشه؟ اما هنوز مطمئن نیستم ستاپ‌های پی سی روی کنسول جواب بده نسخه‌ها متفاوت هست. احتمالا با همون فراری مسابقه بدم. بنتلی هم می‌تونم تست کنم.
پلاگین آب و هوا عالیه،چه جالب نمیدونستم روی کنسول هم میشه اینکارو کرد.
اصلا نمیدونستم ACC ساپورت میکنه.
نه خود ACC که ساپورت نمی‌کنه. در واقع، گفتند روی سایت‌های پیش بینی آب و هوا نگاه کنید. هر چی که اون موقع وضعیت هوا بود، مسابقه هم همون میشه. مثلا اگر 50 درصد احتمال بارندگی باشه احتمالا این ها هم میان و چند دقیقه آخر رو بارندگی میزارن برای مسابقه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
مرسی بابت پی دی اف. پسوند JSON‌داره، چطوری بازی میشه؟ اما هنوز مطمئن نیستم ستاپ‌های پی سی روی کنسول جواب بده نسخه‌ها متفاوت هست. احتمالا با همون فراری مسابقه بدم. بنتلی هم می‌تونم تست کنم.
رو PC باز میشه.
اصلا حواسم نبود، چه حیف.
==============
پس از یوتوب ببینم، لینک بزار.
فردا شب حول و حوش 12 میشه؟

• Like

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
پس از یوتوب ببینم، لینک بزار.
فردا شب حول و حوش 12 میشه؟
فکر کنم دقیقا از 10.30 شب شروع میشه اما احتمالا چند دقیقه اول تمرینی باشه.. البته واقعا نمی‌دونم مسابقه خوبی بشه یا نه چون که بیشتر جنبه آزمایشی داره برای سرورهای پرایوت.. نگرانی اصلیم پینگم هست.معمولا با سرورهای اروپا 120 هست. امیدواررم مشکلی ایجاد نکنه.
حتما لینک رو قرار میدم.

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
خب گویا به خاطر باگی که توی قسمت Broadcast سرورهای ACC روی پلی استیشن 4 هست و کنسول کامل کرش می‌کنه مسابقه رو از روی یوتوب نشون نمی‌دن اما اگر مسابقه‌ی خوبی از آب در اومد حتما رکورد می‌کنم و جاهای حساسش رو آپلود می‌کنم. :D ( واقعا هدفم اینه که فقط توی پیست باقی بمونم :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر