Multi Platform Assetto Corsa Competizione

سازنده
KUNOS-Simulazioni Srl
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
505Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
سرانجام بازی خوش ساخت Assetto Corsa Competizione به کنسول‌ها می‌آید

132049
برای کسانی که با AAC آشنايى ندارند، این بازی یک شبیه ساز از مسابقات Blancpain GT Series هستش که توسط کمپانی SRO اداره میشه. استودیوی kunos simulazioni که سال 2016 نسخه اول این سری رو برای کنسول ریلیز کرد موفق شد که 1.4میلیون نسخه کپی بفروشه که برای این استودیو یک موفقیت حساب میشه! حالا این استودیو با مذاکراتی که با SRO داشته تونسته لایسنس‌های زیادی رو از اون‌ها بگیره.
در نسخه اول AC بازی فاقد چرخه شب و روز، آب و هوای پویا یا حتی بعضی مواقع وجود افت فریم و لگ روی کنسول‌ها بود، وقتی که ماشین‌های زیاد در پیست‌هایی در امثال پیست‌هایی مثل brands hatch قرار می‌گرفتند افت فریم و لگ کاملا احساس میشد. حالا اینبار کنوس میخواد که با انجین قدرتمند و بهینه Unreal Engine 4 نه تنها آب و هوای داینامیک، چرخه شب و روز، اندورانس‌های سه،چهار،شش،دوازده،بیست‌وچهار ساعته رو به کنسول‌ها بیاره بلکه قراره قوی‌ترین گرافیک ممکن هم توی بازی‌های شبیه ساز هم واسه کنسول‌های همین نسل ریلیز بشه. نورپردازی، ریفلکشن بسیار قوی، مدلینگ‌های فوق العاده ماشین‌ها و پیست‌ها تو این بازی چیزی نیست که بشه نمونش روی بقیه بازی‌ها پیدا کرد!
توی این بازی تمامی پیست‌ها لیزراسکن شده هستند. با این تکونلوژی تمامی بخش‌های پیست از جمله کرب‌ها با نهایت دقت مدل‌سازی شدند

ترک لیست بازی هم به این صورته:
برای فیزیک بازی، فیزیک انجین استودیو از اول بازنویسی که خود اون در آنریل اجدا شده، تو دوره‌ای هم که بازی توی EA بود (یا حتی بعدش که کامل ریلیز شد) استودیو مداوم با آپدیت داشت تایرمدل، فیزیک بازی، FFB رو دستخوش تغییر میداد که تا الان هرکدومشون تو بالاترین سطح قرار دارن.
سیستم آنلاین هم از safety rating و driver rating ساپورت میکنه که مهم ترین چیز در سیستم آنلاین سیم‌ریسینگ همین دوتا مورده!
بخش سینگل پلیر بازی هم شامل کریری مشابه با سیستم کریر F1 و pcars میشه. در شروع کریر میرکو بورتولوتی راننده تیم GRT Grasser Racing بهتون آموزش بده بعدش هم با ماشین دلخواه تو یک تیم تخیلی میرین و ماسبقه میدین و امتیاز جمع میکنین تا فصل بعدی.
برای اولین بار تو تاریخِ سبک ریسینگ، راننده و pit crew از تکنولوژی موشن کپچر استفاده میکنن به همین خاطر راننده و حرکات دستش و pit crewها انیمیشن خیلی قوی‌ای دارند.

ماشین‌های بازی شامل تمامی ماشین‌های فصل 2018 و 2019 سری مسابقات Blancpain میشه.

car list:

از مزایای پیش خرید بازی بازی دسترسی به The Intercontinental GT Pack DLC هستش که شامل 4 پیست زیر میشه:
  • (Kyalami Grand Prix Circuit (South Africa
  • (Suzuka Circuit (Japan
  • (Weathertech ®️ Raceway Laguna Seca (USA
  • (Mount Panorama Circuit (Australia
قیمت بازی 40دلار هستش و در حال حاضر پیش خرید تنها برای نسخه فیزیکی در دسترسه و بازی روی استورهای PS و XB نیومده!

حالا میرسیم به برنامه DLCها!
کنوس همراه با معرفی نسخه کنسولی از دوتا DLC هم رونمایی کرد! یکی GT4 DLC PACK که شامل 10-12 ماشین GT4 میشه و British GT Pack که شامل سه تا پیسته!
حالا برنامه ریلیز این DLCها به چه صورته؟
اواخر تابستان The Intercontinental GT Pack DLC برای کنسول‌ها و همزمان با اون GT4 pack برای pc ریلیز میشه. توی پاییز 2020 هم GT4 Pack برای کنسول‌ها ریلیز میشه. و در نهایت هم بعد از اون استودیو بلاخره موفق میشه که DLCهارو همزمان رو سه تا پلتفرم ریلیز کنه و استارتش هم با British GT Pack توی زمستون 2021 میخوره!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
آپدیت ورژن 1.5.4 منتشر شد:

Capture.JPG

اطلاعات پچ :
Hi everyone! Here today to give you a quick update on our next ACC console patch, which is scheduled to launch next week on PS4 and Xbox One. Once we’re live, we’ll let you know. In the meantime, see patch notes below…

GENERAL:
Minor localisation changes throughout the title
The title will no longer crash with an account having a large amount of friends
Fixed an unresponsive state caused by switching accounts during a special event
Fixed a crash that occur once the user launches the title after switching languages
Fixed a crash when switching game mode rapidly within single player
Crash fixed for being stuck on a loading screen within single player
Smooth Flow Trophy will now unlock correctly

PERIPHERALS:
Force Feedback fixes to prevent a crash with Thrustmaster Wheels
Throttle fixes for Thrustmaster series of wheels
Thrustmaster T150 force feedback increased
Default controls added and updated for a series of Thrustmaster wheels
Calibration done on a series of Thrustmaster wheels
Fixed an issue Logitech G923 max steering lock showing inconsistent values
Adjusted force feedback for the Logitech series of wheels when hot-plugging
Force feedback changes to the Logitech G923
Clubsport V3 pedals will no longer vibrate when the title is paused
Clubsport V3 pedals rumble increased

UI:
Fixed controls being locked at the beginning of some events
Fixed duplicated L3 and R3 wheel bindings with some wheel peripherals

Once again, let us take this opportunity to thank our amazing community for their continued show of support. It means a great deal to the team, we really appreciate it!

Have a great weekend!

• Like
Reactions: m.a.t and Eazy-E

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بابا GT4 Pack هم که برای کنسول منتشر شده
چه بی سروصدا!

این DLC شامل 11 عدد خودروی کلاس GT4 هست + 52 عدد Livery کاملا براساس مسابقات رسمی این رشته.
Alpine A110 GT4 7 new liveries
Aston Martin Vantage GT4 7 new liveries
Audi R8 LMS GT4 4 new liveries
BMW M4 GT4 8 new liveries
Chevrolet Camaro GT4R 2 new liveries
Ginetta G55 GT4 1 new liveries
KTM X-Bow GT4 3 new liveries
Maserati MC GT4 1 new liveries
McLaren 570S GT4 5 new liveries
Mercedes AMG GT4 10 new liveries
Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport 4 new liveries
قیمت این DLC حدود 20 دلار هست.
اما همراه با این آپدیت Season pass بازی هم با قیمت 25 دلار در دسترس قرار گرفته.
از اونجایی که میدونیم DLC بعدی بازی به اسم "British GT Pack " امسال منتشر میشه که شامل 3عدد پیست جدید خواهد بود، پس خرید Season pass میتونه حرکت منطقی تری باشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بابا GT4 Pack هم که برای کنسول منتشر شده
چه بی سروصدا!

این DLC شامل 11 عدد خودروی کلاس GT4 هست + 52 عدد Livery کاملا براساس مسابقات رسمی این رشته.
Alpine A110 GT4 7 new liveries
Aston Martin Vantage GT4 7 new liveries
Audi R8 LMS GT4 4 new liveries
BMW M4 GT4 8 new liveries
Chevrolet Camaro GT4R 2 new liveries
Ginetta G55 GT4 1 new liveries
KTM X-Bow GT4 3 new liveries
Maserati MC GT4 1 new liveries
McLaren 570S GT4 5 new liveries
Mercedes AMG GT4 10 new liveries
Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport 4 new liveries
قیمت این DLC حدود 20 دلار هست.
اما همراه با این آپدیت Season pass بازی هم با قیمت 25 دلار در دسترس قرار گرفته.
از اونجایی که میدونیم DLC بعدی بازی به اسم "British GT Pack " امسال منتشر میشه که شامل 3عدد پیست جدید خواهد بود، پس خرید Season pass میتونه حرکت منطقی تری باشه.
خبری از نسخه نسل بعدی نشد، مردیم از خماری

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
من که کلا به قدری غرق این شبیه ساز شدم که کلا اینجا را فراموش کرده بودم :D

کسی در جریان هست که چرا سرورهای بازی برای بعضی از ISPها فیلتر هست؟ مثلا با اینترنت TD LTE من نمی‌تونم وارد بخش مولتی پلیر بشم. اما با اینترنت پارس آنلاین هیچ مشکلی ندارم. ایرانسل میگه مشکل از بازی هست که آی پی ایرانسل رو ساپورت نمی‌کنه =)))))) نمی‌دونم سرم رو به کجا بزنم. این مشکل برای گرن توریزمو هم بود. گرن توریزمو فقط و فقط با همراه اول باز میشد!

پ.ن: پیج اینستا زیاد فعالیتی ندارم اما کانال تلگرام برنامه‌های خودم رو برای استریم بازی قرار میدم... t.me/gtracing

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
کسی در جریان هست که چرا سرورهای بازی برای بعضی از ISPها فیلتر هست؟ مثلا با اینترنت TD LTE من نمی‌تونم وارد بخش مولتی پلیر بشم. اما با اینترنت پارس آنلاین هیچ مشکلی ندارم. ایرانسل میگه مشکل از بازی هست که آی پی ایرانسل رو ساپورت نمی‌کنه =)))))) نمی‌دونم سرم رو به کجا بزنم. این مشکل برای گرن توریزمو هم بود. گرن توریزمو فقط و فقط با همراه اول باز میشد!
منم با آسیاتک مشکلی ندارم.
فقط بخش Competition چون ریجن اروپاست میگه تو ریجن شما ساپورت نمیشه، بخش Comp سرور استرالیا و آسیا نداره خب کار دیگه ای نمیشه کرد، باید VPN زد:(

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
منم با آسیاتک مشکلی ندارم.
فقط بخش Competition چون ریجن اروپاست میگه تو ریجن شما ساپورت نمیشه، بخش Comp سرور استرالیا و آسیا نداره خب کار دیگه ای نمیشه کرد، باید VPN زد:(
من آسیاتک تست کردم مشکل داشت که :D کلا خیلی عجیب غریبه وضعیت اینترنت ما.

• Like
Reactions: Eazy-E

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
من آسیاتک تست کردم مشکل داشت که :D کلا خیلی عجیب غریبه وضعیت اینترنت ما.
همین الان تست کردم خیلی سریع آورد.
بنظرم رو مودم پورت فوروارد کن پورتهای ACC، باید جواب بده.
Capture.JPG

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
همین الان تست کردم خیلی سریع آورد.
بنظرم رو مودم پورت فوروارد کن پورتهای ACC، باید جواب بده.
View attachment 176977
مرسی تست می‌کنم. حالا باید برم ببینم چجوری روی مودم TD LTE ایرانسل میشه پورت فوردارد کرد. توی این نقطه یکم نوبم.

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
مرسی تست می‌کنم. حالا باید برم ببینم چجوری روی مودم TD LTE ایرانسل میشه پورت فوردارد کرد. توی این نقطه یکم نوبم.

آی پی PS4 هم از اینجا پیدا کن:
watch?v=ILHZmPCwl-Y&feature=youtu.be&t=28

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
در ضمن، همین الان توییتر استو کورسا آپدیت شد و احتمالا قراره پیست Imola به بازی اضافه بشه.
نه بابااااااااااااا؟
اوووووووووف پیست رو دستش نیست واقعا، البته از لحاظ زیبایی منظورم هست.
پس بگو Aris و یکی دیگه از استودیو چرا چند ماه پیش تو چندتا استریم همش ایمولا ایمولا میگفتن و ازش تعریف میکردن :))

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان

آپدیت بعدی بازی همین الان معرفی شد:
پیست Imola
ماشینهای فصل 2020
Ferrari 488 GT3 EVO 2020 • Mercedes-AMG GT3 Evo 2020

آپدیت الگوریتم AI برای مسابقات آفلاین (استَفِنو که از Kunos رفته بود و داشت روی بازی جدیدش کار میکرد، یک ماهی میشد که داشت روی AI بازی کار میکرد به عنوان سورپرایز)
علاوه بر همه اینها تایر مدل هم قرار که آپدیت بشه به تایرهای DHE از Pirelli \m/
(لاستیکهای مسابقات واقعی رو شرکت Pirelli تامین میکنه)

این آپدیت برای نوامبر یعنی همین ماهی که درش هستیم و PC در نظر گرفته شده، احتمالا با کمی تاخیر به کنسول هم میاد.

آخرین ویرایش:
  • Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
آپدیت بعدی بازی همین الان معرفی شد:
پیست Imola
ماشینهای فصل 2020
Ferrari 488 GT3 EVO 2020 • Mercedes-AMG GT3 Evo 2020

آپدیت الگوریتم AI برای مسابقات آفلاین (استَفِنو که از Kunos رفته بود و داشت روی بازی جدیدش کار میکرد، یک ماهی میشد که داشت روی AI بازی کار میکرد به عنوان سورپرایز)
علاوه بر همه اینها تایر مدل هم قرار که آپدیت بشه به تایرهای DHE از Pirelli \m/
(لاستیکهای مسابقات واقعی رو شرکت Pirelli تامین میکنه)

این آپدیت برای نوامبر یعنی همین ماهی که درش هستیم و PC در نظر گرفته شده، احتمالا با کمی تاخیر به کنسول هم میاد.
8 روز دیگه برای PC منتشر میشه، برای کنسولها هم رفت برای زمستون.

• Like
Reactions: Eazy-E and omid0

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
دیشب یه رقابت خیلی خوب توی مسابقات رسمی SOP داشتم، دلم نیومد شیر نکنم..
لینک ویدیو در توییج

برای این که اسپم هم حساب نشه بگم که آپدیت جدید کنسول کلی باگ و مشکل داشت تا این که دیشب برطرفش کردند و به نظر می‌رسه میشه توی پیست ایمولا هم مسابقه داد.

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر