Multi Platform Assetto Corsa Competizione

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
خب نسخه بعدی Assetto Corsa با پسوند Competizione معرفی شد.

assetto_corsa_Low.jpg

این نسخه کاملا تحت لیسانس مسابقات GT3 (Blanckpain) ساخته خواهد شد، پس دوست داران ماشینهای GT3 شبیه سازی بهتر از این نسخه از A.Corsa پیدا نخواهند کرد.
AC Competizione کاملا آنلاین خواهد بود،شامل رتبه بندی راننده ها برا اساس طرز رانندگی داخل پیست و امتیازاتی که بدست میارن.

بار گرافیکی بازی برای اولین بار در یک بازی ریسینگ شبیه ساز بر دوش Unreal Engine 4 خواهد بود.
مطمئنا موتور فیزیک داخلی استودیو به همراه UE4 نتیجه فوق العاده ای رقم میزنه.
مهمتر از همه بواسط استفاده از UE4 ، درخواست چند ساله طرفداران این بازی برآورده میشه و اون اضافه شدن چرخه شب و روز و تغییرات آب و هوا هست.

features_simulazione_02.jpg

این لیسانس شامل تمام ماشینهای این کلاس اعم از فراری،لامبورگینی،مرسدس،مکلارن،آئودی،بنتلی و... خواهد شد.

همینطور پیستهای این نسخه بر اساس تقویم رسمی مسابقات انتخاب شده که در زیر لیست شده.

• Zolder
  • Monza
  • Brands Hatch
  • Silverstone
  • Circuit Paul Ricard
  • Misano
  • Spa-Francorchamps
  • Hungaroring
  • Nurburgring
  • Circuit de Barcelona-Catalunya
اینبار نه تنها شاهد شبیه سازی پیشرفته رفتار ماشینها در پیست خواهیم بود، بلکه Kunos با استفاده از موشن کپچر از رانندگان واقعی تیمهای رسمی مسابقات به همراه مکانیک ها، مهندسین و درکل(Pit Crew) تصویر برداری کرده و قرار هست در بازی نهائی گنجونده بشه.
مطمئنا بازی خودش رو محدود به فقط سری BlancPain نمیکنه و در ادامه میتونه لایسنس های بیشتری از سری مسایقات FIA و کلاس GT رو در اختیار بگیره که به عنوان DLC ریلیز بشه.

این نسخه فعلا برای PC برنامه ریزی شده و قرار هست در همین تابستان پیش رو نسخه بتا/Early Access برای کاربران استیم ریلیز بشه.
3.jpg

2.jpg

1.jpg

پست اول مطمئنا بزودی تغییرات عمده ای میکنه\m/

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
واسه كنسول هم معرفى شد :D
من یکی اصلا فکر نمی کردم برای این نسل کنسول ها منتشر بشه.
احسنت.
تاپیکش پس با خودت علی \m/
---------------
کلاس GT4 هم تایید شد و چندتا پیست انگلیسی برای تکمیل شدن مسابقات قهرمانی انگلیس.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Eazy-E

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
من یکی اصلا فکر نمی کردم برای این نسل کنسول ها منتشر بشه.
احسنت.
تاپیکش پس با خودت علی \m/
سه سال پیش هم گفتی :))
اوکی پس سرم حسابی شلوغه. منتظرم بیاد رو استور برم واسه پیش خرید و IGTC :p (هرچند والت خالیه فاینال و اویل هم میخوام :(()

کلاس GT4 هم تایید شد و چندتا پیست انگلیسی برای تکمیل شدن مسابقات قهرمانی انگلیس.
گویا قراره تو آپریل آپدیت v1.4 واسه شما ریلیز بشه. آخر تابستون هم پک GT4 واسه شما میاد IGTC هم همزمانش واسه ما، بعدش تو زمستون هم یک British Pack همزمان واسه کنسول و PC ریلیز میشه.

• Like
Reactions: kamyy and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
تقریبا 3ماه دیگه بازی روی کنسول ها منتشر میشه.
این تاریخ انتشار روی XB1 هست.
Capture.JPG
================
بچه هائی که برای GT Sport/ Forza فرمون خریدن، فکر کنم بهترین شانس دارن که یکی از بهترین شبیه سازهای PC میتونن روی کنسولها تجربه کنن.
از طرف دیگه من چندین ساعت با گیم پد روی PC بازی کردم، باید بگم خیلی خیلی کنترل خوب و راحتی داره، برعکس PCars 2.

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
اين روزا اوضاع اينترنت خيلى داغون بود آپديت GTS گذاشتم 400مگ دان شه دو روز طول كشيد سرعت دانلودم ٣٠ كيلوبايت بود، سر خودمم شلوغ بود حتى به pc هم دسترسى نداشتم. فردا تاپيك كنسوليش رو ميزنم
حالا تاپيكش رو قراره بزنم واسه كسى مهمه اصلا كى شبيه ساز پلى ميده :D خودمون دو نفرى تاپيك رو جلو ميبريم فقط :))
از همون اول هم معلوم بود واسه كنسول ها مياد ملت با سيستم هايى كه بمراتب از سخت افزار كنسول ها ضعيف تر بود پرفورمنس خوبى ميگرفتن بازى به هيچ وجه CPU محور نيست. نسخه قبلى هم رو كنسول خيلى لگ ميداشت مخصوصا توى امثال پيست هايى مثل brands hatch. ولى ايندفعه با آنريل خوب بهينه ميكنن فوقش به آپديت روز اول ميكشه :p

• Like
Reactions: m.d.makan

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
من که بجز فرمول 1 ریسینگ شبیه ساز (البته فرمول 1 ارکید-شبیه‌سازه) دیگه‌ای رو نتونستم مدت طولانی بازی کنم چون خب با کنترلر هم کار به شدت سخته هم لذت واقعی شبیه‌ساز رو نمیشه برد. ولی کلا بازی های شبیه‌ساز از نظر تکنیکی واسم خیلی جالبن، اینکه رفتار ماشین و نیرو های مختلفی که هر لحظه درحال تولید و انتقال هستن اینطور دقیق محاسبه و شبیه‌سازی میشه خیلی موضوع جالبیه. دوسه تا ویدیو درمورد فرمون های Direct drive wheel میدیدم، جالب تر اینکه با این فرمون ها رفتار ماشین و وضعیت تایر ها و... رو میشه حتی دقیق تر هم تجربه کرد.

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: TeraFloppy64

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
تیزر کلاس GT4

پاییز امسال برای کنسول ها و PC منتشر میشه.

شامل 11 عدد ماشین جدید این کلاس هست:
  • Alpine A110 GT4
  • Audi R8 LMS GT4
  • Aston Martin V8 Vantage GT4
  • BMW M4 GT4
  • Chevrolet Camaro GT4.R
  • Ginetta G55 GT4
  • KTM X-BOW GT4
  • Maserati GranTurismo MC GT4
  • McLaren 570S GT4
  • Mercedes-AMG GT4
  • Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport