Assassin's Creed

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام میدونی اچیومنتاش یه سری باگ داره نمیدونم باسه منم اول باز نشد ولی روی سومی و چهارمی که میرسی باز میکنه بچه ها نگران باز کردن اچیومنتا نباشی همه رو میده من برای بار اول که بازی کردم به من 905 امتیاز داد فقط باید صبر کنید و تا اخرش برید البته کارایکه باید بکنید حتمی انجام بدید منظورم اینه که بالاخره اچیومنت میده دیرو زود داره سوخت و سوز نداره;)

خیلی ممنون نوید جان :love:

راستش امين جان نميدونم شما چي كار كردي اما ميدونم كه بايد در حالت اختفا(دكمه ي A) از پشت بهش نزديك بشي و بعد با Hidden Blade (نميدونم كدوم دكمه بود) بزني بكشيش. شما هم اين كار رو كردي؟

اتفاقا چند روز پيش تو تاپيك بازي در انجمن 360 داشتيم با فريدون راجب همين موضوع صحبت مي كرديم. بله جزو Side Quest ها كه هست و بهتره انجام بدي چون اين اچيومنت Bug داره و برا هركي يجور آزاد ميشه. من كاملا مطمئنم كه حداقل قبل 3 تا از ترورهام همه ي Side Quest ها رو انجام نداده بودم اما بعد كشتن اين رابرت آ‍زاد شد برام.

بله احمد رضا جان . من دقیقا همین کار رو رو تارگت اول و دوم انجام دادم اما اچیومنت Blade in the Crowd واسم باز نشد !!

اما تارگت سوم رو اینجوری که حالا میگم Assassinate کردم که اچیومنت Blade in the Crowd باز شد واسم : اونم این که بعد از انتخاب Hidden Blade (با جهت بالای D-pad ) دکمه ی LT رو نگه داشتم و از پشت با A پریدم روی تارگت و X رو زدم.

البته اینم بگم که Gamespot واسه Assassinate کردن همون روش شما رو گفته بود .

ممنون از جوابت .

راسی یه سوال داشتم : همه ی این ماموریت های اضافی مثل کشتن Templar ها و جمع کردن Flag و .... رو میشه بعد از اتمام کامل بازی انجام داد ؟

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
راسی یه سوال داشتم : همه ی این ماموریت های اضافی مثل کشتن Templar ها و جمع کردن Flag و .... رو میشه بعد از اتمام کامل بازی انجام داد ؟
بلـی :biggrin1:.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا من اين اچيومنت Hungerer of Knowledge تا بلوك 6 رفتم! ولي بهم نداد! چرا؟
بعد اين صحبت با Conversationalist رو هم تا بلوك 6 قبل از بلوك 6 رفتم! يعني بلوك 5 تموم كرد! نداد كه ...
چه كنم؟ چرا اين دو تا رو نميده! لعنتي ...
اينقدر بازي نديدم مزخرف باگ داشته باشه!
همين پرچم هاي اورشليم تا 98 تا جمع كردم! بهم داد :laughing:
راستي درباره Disciple of the Creed من فكر ميكنم! حداقل يك بلوك رو بايد كامل بريم! چون من ديدم توي سري اول گرفتم! همه مراحل تا بلوك 5 كامل نرفتم! و از بلوك 5 به صورت كامل همه كار هارو كردم ولي بهم داده :cheesygri

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اقا من اين اچيومنت Hungerer of Knowledge تا بلوك 6 رفتم! ولي بهم نداد! چرا؟

اینو میتونی با تکرار کردن یکی از صحنه هایی که چند تا Memory Glitch داره بگیری

بعد اين صحبت با Conversationalist رو هم تا بلوك 6 قبل از بلوك 6 رفتم! يعني بلوك 5 تموم كرد! نداد كه ...
چه كنم؟ چرا اين دو تا رو نميده! لعنتي ...

اگه حتی 1 بار هم صحبت نکنی نمیده ها !! وقتی هم صحبت میکنی اینقدر باید حرف بزنی که دیگه هیچی نگه ! :D

من خودم همه اچیومنت ها بجز 3-4 تا از Flag ها و Templar ها گرفتم ! ( که چی ؟ :D )

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگه حتی 1 بار هم صحبت نکنی نمیده ها !! وقتی هم صحبت میکنی اینقدر باید حرف بزنی که دیگه هیچی نگه ! :biggrin1:

من خودم همه اچیومنت ها بجز 3-4 تا از Flag ها و Templar ها گرفتم ! ( که چی ؟ :biggrin1: )
اينقدر باهاش حرف زدم! تو هر مرحله كه بعضي وقت ها ميخواست فحشم بده :biggrin1:

اینو میتونی با تکرار کردن یکی از صحنه هایی که چند تا Memory Glitch داره بگیری
ميترسم نده!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
پس اینم یه باگ دیگه ! :biggrin1:
واقعا! اين Raymond تا تونست انداخت به ما!
مگه کشکه ! :biggrin1:
تو Assassination ــه اولین Target رو 2-3 بار انجام بده ... ;)
باشه باز امتحان ميكنم ببينم ميره يا نه!
ميگم اگر قبل يا بعد از اين كه اين هاله ها اومد هم كليد هارو بزنيم قبول نيست! بعضي وقت ها ييهو انگشتم ميرفت روشون :biggrin1:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
0oCLiGJhbC9FCxoFGltTVkQ0L2FjaC8wLzExAAAAAOfn5-2OkxY=.jpg
Conversationalist
20
G_Icon_External.gif

در طی بازی زمانی که قادر به کنترل شخصیت Miller می باشید به طور کامل با Lucy صحبت کنید و تمامی dialog های او را بشنوید. پس از پایان هر memory block شما به زمان حال برمی گردید و می توایند با lucy صحبت کنید (نزدیک وی شده و یک دکمه را فشار دهید) توجه داشته باشید که بعضی اوقات چندین بار باید با وی صحبت کنید تا زمانی که به شما بگوید که دیگه نمی تواند صحبت کند! این اچیومنت برگشت ناپذیر می باشد و در صورتی که قسمتی از مکالمه lucy را جا انداخته باشید محبورید بازی را مجددا از اول آغاز کنید.
.
دوستان سلام !

من مطمئنم که تو تمام مراحل بازی به صورت کامل با Lucy حرف زدم . اما این Achievement واسم باز نشد . چرا ؟؟!! دلیلش چی میتونه باشه ؟؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستان سلام !

من مطمئنم که تو تمام مراحل بازی به صورت کامل با Lucy حرف زدم . اما این Achievement واسم باز نشد . چرا ؟؟!! دلیلش چی میتونه باشه ؟؟
سلام
والا در مورد اين اچيومنت تاحالا خبري مبني بر وجود Glitch من حداقل نشنيدم بنابراين ممكنه شما خودت يه جايي باهاش كمتر از حد صحبت كردي.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام
والا در مورد اين اچيومنت تاحالا خبري مبني بر وجود Glitch من حداقل نشنيدم بنابراين ممكنه شما خودت يه جايي باهاش كمتر از حد صحبت كردي.

ممنون احمد رضا جان !
ولی خیلی الکی این اچیو رو از دست دادم ....... !

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
نقل قول:
0ICLiGJhbC9GFQUaXVBRGEQ0L2FjaC8wLzIAAAAA5+fn-6jpEw==.jpg
Eagle's Challenge
20
G_Icon_External.gif

شما باید 25 سرباز را در یک fight یا مبارزه بکشید. بر پیدا کردن 25 نفر کافیه به نزدیکی دربازه یکی از شهر ها که پر از گارد می باشد بروید و سعی کنید پس از شناسایی شدن، سربازان را به دنبال خود بکشید تا حس کنید که تعداد آنها به مقدار مورد نظر رسیده است سپس آنها را یکی یکی بکشید، اگر دیدید که تعداد از 25 نفر کمتر می باشد در حین اینکه شمشیر به دستان هست باید کم کم در حین مبارزه با دفاع گرفتن حرکت کنید و خود را بجایی برسانید که فکر می کنید دارای سرباز می باشد تا آنها نیز با شما وارد مبارزه شوند.

نميدونم منظور اشكان از مپ Kingdom اينجايي بود كه من ميخوام بگم يا نه اما به هر حال
بهترين جا براي گرفتن اين آچيومنت كمپ گاردها در شرق مپ Kingdom . اينجا ديگه لازم نيست بري دنبال كسي هركي ميميره 20 تا چاش مياد.
من این رو توی وسط شهر دمشق گرفتم، کافیه با چند تا سرباز وارد جنگ بشین و اونا رو بکشین ولی یکی دوتا رو بذارین بمونن، شمشیرتون رو غلاف کنین و شروع کنید به دویدن تا چند تا سرباز دیگه ببینید، بعضی وقتها به یه دسته سرباز میرسید که توی شهر دارن گشت میزنن که دیگه بهتر، اون دو سه تایی که مونده اند هم دنبالتون میکنن، اگر علامت قرمز بالای صفحه زرد شد بایستید تا اونا بیان و بهتون برسن، بعدش شروع کنید به جنگیدن با سربازهای دیگه و به همین صورت تا دیدید دو سه تا بیشتر نموندن دوباره دربرید تا به چند تا دیگه برسید، دقیقا 25 مین سرباز رو که کشتید این اچیومنت باز میشه ولی کل داستان حدود دو تا سه دقیقه بیشتر طول نمیکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر