Assassin's Creed

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من يه ويدئوي 5دقيقه اي ديدم که با يسري تغيير پروفايل (بدون چيت) طرف 1000 پوينت رو پشت سرهم گرفت:cheesygri
اگه آن تي فيل تر داري بگو بهت لينکش رو بدم;)

این رو من پیدا کردم، اینم آدرسش اگر کسی خواست: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/148276.html

این طرف فقط پوینتهای یه پروفایل رو به یکی دیگه منتقل کرده و اینطوری نبوده که بتونه یه پروفیل رو هک کنه که 1000 تا پوینت توش بیاد.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
ببخشید پستمو ادیت کردم !
شرمنده اعصابمو خورد کرده بود گشتم نزدیکترین تاپیک به این بازی رو پیدا کردم که این بود !!
شرمنده(ولی اگه کسی کمک میکرد ممنون میشدم)

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
آقا یون من این بازی رو نصب کردم و 3-4 ساعت بازی کردم رسیدم به یه جایی که هی از بازی میپره بیرون !! این بازی مشکل داره یا ویندوز یا ؟؟؟؟؟
ممنون میشم یکی جواب بده !!
فكر كنم شما اشتباه اومديد!
اينجا انجمن X360 و اين زير انجمن ، انجمن Achievement Guide هست شما بايد بريد به بخش
مشكلات بازي ها"

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
شما 200-300 نفر رو کشتی ولی 100 نفر گارد رو نکشتی! دقت کن به متن من نوشتم که سربازانی که تو شهر دنبالت می کنن و تعدادشونم زیاده گارد حساب نمی شن! گفتم بهترین کار اینکه این اجیومنت تو kingdom گرفته شه چون همه اونجا گارد هستند.

خیر. هر چنتا کم داشته باشی جایگزین می شه.

بله.

سربازهای گارد مشخصه خاصی دارن که بشه اونا رو تشخیص داد؟ من کلی سرباز رو از پشت با چاقو و یواشکی کشتم ولی اچیومنتش باز نشد.
همینطور هم از برج ها، از برجهای خاصی باید پایین پرید؟ من از هر چی برج بود پایین پریدم ولی این باز نشد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
1ICLiGJhbC83CxoFGltTVkQ0L2FjaC8wLzFDAAAAAOfn5-t0cAY=.jpg
Disciple of the Creed
30
G_Icon_External.gif

قبل از اینکه به سراغ Target های هر قسمت بروید (دشمنان اصلی بازی که می بایستی آنها را به قتل برسانید و در بازی 9 نفر هستند) ابتدا تمامی ماموریت های جانبی آن قسمت از شهر را انجام دهید تا خانه های DNA بار شما که نشان دهنده ماموریت ها می باشند همگی روشن شوند.
ميشه بگيد! اين ماموريت هاي جانبي! شامل نجات مردم هم ميشه يا نه؟
آقا من بازي رو از نو شروع كردم به رفتن! اين 100 نفر كه نبايد بريم! ديگه باز نميشه برام؟:confused:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
ميشه بگيد! اين ماموريت هاي جانبي! شامل نجات مردم هم ميشه يا نه؟
بله
آقا من بازي رو از نو شروع كردم به رفتن! اين 100 نفر كه نبايد بريم! ديگه باز نميشه برام؟
منظور شما رو درست نفهميدم.
اگر منظورتون اينه كه مثلا 50 نفر رو در قبلا كشتيد حالا دوباره بازي رو شروع كرديد و ميخوايد 50 نفر ديگه رو بكشيد تا جمعا بشه 100 نفر و اين اچيومنت رو آزاد كنيد كه نه نميشه!
به طور كلي اگر بازي رو از اول شروع كنيد تمام آمارتون(شامل تعداد نفراتي كه كشتيد و ...) ريست ميشه و بايد از اول شروع كنيد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بله
يك آچيومنتي بودش كه! هركس يك جوري گرفته بود! يكي همه كار هارو كرده بود يكي نكرده بود!
ميگم الان من مثلا بلوك 2 رو همه بخشش رو رفتم بجز اين كه مردم نجات بدم! حالا ميتونم برگردم به بلوك 2 و بعدش اون برم؟
منظور شما رو درست نفهميدم.
اگر منظورتون اينه كه مثلا 50 نفر رو در قبلا كشتيد حالا دوباره بازي رو شروع كرديد و ميخوايد 50 نفر ديگه رو بكشيد تا جمعا بشه 100 نفر و اين اچيومنت رو آزاد كنيد كه نه نميشه!
به طور كلي اگر بازي رو از اول شروع كنيد تمام آمارتون(شامل تعداد نفراتي كه كشتيد و ...) ريست ميشه و بايد از اول شروع كنيد.
خب ببينيد من اول فكر كردم اچيومنت Eagle`s will نگرفتم! هموني كه بايد بدون اينكه بميريم 100 بار سرباز ها رو بكشيد! بعدش رفتم از نو كه بگيرم اين اچيومنت! نميدونستم قبلا گرفتم! بعد ديدم شما گفتيد اچيومنت هايي كه Eagle داره رو نميشه گرفت! درسته؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خب ببينيد من اول فكر كردم اچيومنت Eagle`s will نگرفتم! هموني كه بايد بدون اينكه بميريم 100 بار سرباز ها رو بكشيد! بعدش رفتم از نو كه بگيرم اين اچيومنت! نميدونستم قبلا گرفتم! بعد ديدم شما گفتيد اچيومنت هايي كه Eagle داره رو نميشه گرفت! درسته؟
گفتم كه اين اچيومنت ها همشون بالاخره باز ميشن اما آمار شما ريست ميشه! مثلا اگه دفعه ي قبل 99 نفر رو بدون مردن كشته بودي و فقط نياز به يه نفر ديگه داشتي ، اگه در سيو جديد يك نفر رو بكشي ديگه باز نميشه چون آمار شما ريست شده و شما الان فقط يه نفر رو بدون مردن كشتي.
حالا ميتونم برگردم به بلوك 2 و بعدش اون برم؟
كلا نظريه هاي مربوط به اين اچيومنت همه تا قبل از كشتن Target است.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام !

توی Training Arena قسمت Practise Fight این دو تا سربازی که باهاشون مبارزه مکنیم اصلا کشته میشن یا نه ؟
اگه اره چطوری ؟

انجام دادن این بخش جزو ماموریت های جانبی محسوب میشه یا نه ؟

ممنون میشم یکی از دوستان سریع جوابم رو بده .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود خدمت سرور گرامی امین چون
اون قسمت فقط برای تمرین و اشنائی بازیباز با فنون ـه و بس. حریف تمرینی ها هم کشته نمیشن. مشکل دیگه ای بود در خدمتم.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
ممنون احمد رضا جان !

دوستان یه سوال : توی Memory Block 3 شهر Acre اینInformer ی که میگه در مدت 3 ساعت 20 تا Flag جمع کنید و برگردید پیشم جزو ماموریت های جانبی (Side Quest ) محسوب میشه ؟ یعنی منظورم اینه که واسه گرفت اچیومنت Disciple of the Creed این کار رو هم حتما باید انجام داد دیگه ؟ نه ؟

راسی یه سوال دیگه : من Target اول رو به صورت کاملا مخفیانه و بدون این که متوجه بشه Assassinate کردم اما اچیومنت Blade in the Crowd واسم باز نشد !! چرا اوقت ؟؟!!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ممنون احمد رضا جان !

دوستان یه سوال : توی Memory Block 3 شهر Acre اینInformer ی که میگه در مدت 3 ساعت 20 تا Flag جمع کنید و برگردید پیشم جزو ماموریت های جانبی (Side Quest ) محسوب میشه ؟ یعنی منظورم اینه که واسه گرفت اچیومنت Disciple of the Creed این کار رو هم حتما باید انجام داد دیگه ؟ نه ؟

راسی یه سوال دیگه : من Target اول رو به صورت کاملا مخفیانه و بدون این که متوجه بشه Assassinate کردم اما اچیومنت Blade in the Crowd واسم باز نشد !! چرا اوقت ؟؟!!
سلام میدونی اچیومنتاش یه سری باگ داره نمیدونم باسه منم اول باز نشد ولی روی سومی و چهارمی که میرسی باز میکنه بچه ها نگران باز کردن اچیومنتا نباشی همه رو میده من برای بار اول که بازی کردم به من 905 امتیاز داد فقط باید صبر کنید و تا اخرش برید البته کارایکه باید بکنید حتمی انجام بدید منظورم اینه که بالاخره اچیومنت میده دیرو زود داره سوخت و سوز نداره;)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من Target اول رو به صورت کاملا مخفیانه و بدون این که متوجه بشه Assassinate کردم اما اچیومنت Blade in the Crowd واسم باز نشد !! چرا اوقت ؟؟!!
راستش امين جان نميدونم شما چي كار كردي اما ميدونم كه بايد در حالت اختفا(دكمه ي A) از پشت بهش نزديك بشي و بعد با Hidden Blade (نميدونم كدوم دكمه بود) بزني بكشيش. شما هم اين كار رو كردي؟
اتفاقا چند روز پيش تو تاپيك بازي در انجمن 360 داشتيم با فريدون راجب همين موضوع صحبت مي كرديم. بله جزو Side Quest ها كه هست و بهتره انجام بدي چون اين اچيومنت Bug داره و برا هركي يجور آزاد ميشه. من كاملا مطمئنم كه حداقل قبل 3 تا از ترورهام همه ي Side Quest ها رو انجام نداده بودم اما بعد كشتن اين رابرت آ‍زاد شد برام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر