Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
بالا خره بعد از سرویس شدن ها و حرص خوردن های متوالی ما هم تموم کردیم بازی رو...
درمورد پایان بازی هم نقاط ضعفی وجود داشت هم قوت که چون نمیشه اخر بازی رو اشاره کرد بهش نمیتونم چیزی بگم...

در کلن در مورد بازی من به این نتایج البته شخصی رسیدم:

1- گرافیک بازی فوق العا ده بود..البته به پای کراسیس نمیرسید.به طور مثال شهر ها و سوار کاری و شمشیر زنی عالی کار شده بود.

2- در مورد هوش مصنوعی سربازان خوب کار شده بود. ولی در حد عالی نبود.
3- باگ هایی در بازی به چشم میخورد به طور مثال یک بار مشاهده کردم وقتی داشتم در حالت دمو از یکی اعتراف میگرفتم یکی از اون ملت اومده بود وسط ما دو تا گیر کرده بود. ! و مسیرشم عوض نمیکرد! و اکثرن هم وقتی صحبت های بقیه تموم میشد بازم لبشون در حال حرکت بود یعنی صدا زودتر از خود طرف تموم میشد..اما در کل باگ دیگه ای مشاده نکردم...
4- داستان بازی به قدری جذاب بود...که من به گروه حشاشین و مطالعه در مورد اونا علاقه مند شدم!
5- گرافیک قسمت دکتر و لوسی ضعیف کار شده بود.
6- موسیقی بازی فوق العاده با جریان بازی هماهنگ بود. و بسیار زیبا کار شده بود.
چند تا سوال هم به ذهنم رسید:

1- اون مالک که یه دست نداشت..اون وسط چه کاره بود که آخرش اومد ؟ اون که یه واسطه صرف به نظر می رسید..
2- یکی بیاد اون ایمیل ها رو توی اون سه تا لپ تاپ ترجمه کنه...حرص خوردم که نمیتونم بفهمم چی نوشته! کاش زودتر کلاس زبان میرفتم!:cheesygri البته مضمون کلیشو تو اون یکی تاپیک نوشته..کاش یکی دقیق همه رو ترجمه کنه...حاضرم پولشم بدم:cheesygri
در کل این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم...:love:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
بالا خره بعد از سرویس شدن ها و حرص خوردن های متوالی ما هم تموم کردیم بازی رو...
درمورد پایان بازی هم نقاط ضعفی وجود داشت هم قوت که چون نمیشه اخر بازی رو اشاره کرد بهش نمیتونم چیزی بگم...

در کلن در مورد بازی من به این نتایج البته شخصی رسیدم:

1- گرافیک بازی فوق العا ده بود..البته به پای کراسیس نمیرسید.به طور مثال شهر ها و سوار کاری و شمشیر زنی عالی کار شده بود.

2- در مورد هوش مصنوعی سربازان خوب کار شده بود. ولی در حد عالی نبود.
3- باگ هایی در بازی به چشم میخورد به طور مثال یک بار مشاهده کردم وقتی داشتم در حالت دمو از یکی اعتراف میگرفتم یکی از اون ملت اومده بود وسط ما دو تا گیر کرده بود. ! و مسیرشم عوض نمیکرد! و اکثرن هم وقتی صحبت های بقیه تموم میشد بازم لبشون در حال حرکت بود یعنی صدا زودتر از خود طرف تموم میشد..اما در کل باگ دیگه ای مشاده نکردم...
4- داستان بازی به قدری جذاب بود...که من به گروه حشاشین و مطالعه در مورد اونا علاقه مند شدم!
5- گرافیک قسمت دکتر و لوسی ضعیف کار شده بود.
6- موسیقی بازی فوق العاده با جریان بازی هماهنگ بود. و بسیار زیبا کار شده بود.
چند تا سوال هم به ذهنم رسید:

1- اون مالک که یه دست نداشت..اون وسط چه کاره بود که آخرش اومد ؟ اون که یه واسطه صرف به نظر می رسید..
2- یکی بیاد اون ایمیل ها رو توی اون سه تا لپ تاپ ترجمه کنه...حرص خوردم که نمیتونم بفهمم چی نوشته! کاش زودتر کلاس زبان میرفتم!:cheesygri البته مضمون کلیشو تو اون یکی تاپیک نوشته..کاش یکی دقیق همه رو ترجمه کنه...حاضرم پولشم بدم:cheesygri
در کل این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم...:love:
ملک اونی بود که باهات اون اول تو اورشلیم بود توی Solomon's Templeنمیدونم اسمش رو درست نوشتم یانه؟؟حالا این یعنی چی؟؟؟؟یعنی این که اون بعد از این که رابرت مرد و به تو گفت بری المعلم رو بکشی رفت به همون Solomon's Templeو نوشته های رابرت رو خوند و فهمید که المعلم چی کارست. و چون میدونست تو هم میری به ماسیاف اون هم اومد تا اونجا دست کمکت بشه یا اگه تو نمیدونی که المعلم اینکارست بهت بگه یا اگر تو هم مثل بقیه از جاده بالا رفتنی(خودشون میگفتن نمیدونم یعنی چی؟؟؟) اون ترتیب المعلم رو بده . پس اون مثل بقیه نشد. امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی.
با ایزه

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
سلام
دوست من به یه مشکل عجیب برخورده میگه تو بازی صدای دیالوگا نمیاد !!:confused:
کسی به این مشکل برنخورده ؟

احتمالا نسخه کف رفته اولی هست :biggrin1:
ولی اگر نسخه همان نسخه اصلی هست به صفحات قبل مراجعه کنی جوابت را پیدا میکنی

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
احتمالا نسخه کف رفته اولی هست :biggrin1:
ولی اگر نسخه همان نسخه اصلی هست به صفحات قبل مراجعه کنی جوابت را پیدا میکنی
دوستان تو صفحه های قبلی یه نرم افزار واسش گذاشته بودند.
فکر نکنم اون نسخه دزدزیه باشه چون اون صداش درست بود.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
ملک اونی بود که باهات اون اول تو اورشلیم بود توی Solomon's Templeنمیدونم اسمش رو درست نوشتم یانه؟؟حالا این یعنی چی؟؟؟؟یعنی این که اون بعد از این که رابرت مرد و به تو گفت بری المعلم رو بکشی رفت به همون Solomon's Templeو نوشته های رابرت رو خوند و فهمید که المعلم چی کارست. و چون میدونست تو هم میری به ماسیاف اون هم اومد تا اونجا دست کمکت بشه یا اگه تو نمیدونی که المعلم اینکارست بهت بگه یا اگر تو هم مثل بقیه از جاده بالا رفتنی(خودشون میگفتن نمیدونم یعنی چی؟؟؟) اون ترتیب المعلم رو بده . پس اون مثل بقیه نشد. امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی.
خدا را شکر که بازی رو تموم کردی.به نظرم اگر تایپیک قفل بشه هیچ ایرادی نداره چون دوستان تازه وارد قشنگ میتونن از نوشته های شما استفاده کنند و بازی راتمام کنند.
با ایزه

خودم میدونم مالک کی بود....میخواستم ببینم چرا اخر بازی اومد که گفتی مرسی...

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
دوستان تو صفحه های قبلی یه نرم افزار واسش گذاشته بودند.
فکر نکنم اون نسخه دزدزیه باشه چون اون صداش درست بود.
سلام
نه بابا نسخه کف رفته کجا بوده ؟!
خودم باسش نصب کردم. با همین نسخه همه DNA رو پر کردم هر کاری بوده کردم البته به غیر از Additional memories چون بیکار نبودم صد تا پرچم جمع کنم!!:cool:
اگه منظورت پچ که من ندیدم توش چیزی از صدا نوشته باشه.
جالبه که اینجا فقط به تعداد پست نگاه میکنن و اگه کم باشه فک میکنن هیچی سرت نمیشه ...
جالبه که این چهارمین ID من تو این سایت تو 2 سال گزشتس ولی اون سه تای دیگه به علت ندادن پست بن شد چون بدون دادن پست جوابمو میگرفتم.
چون من تو هیچ بحثی شرکت نمیکنم که تعداد پست هام بره بالا 50 تا پست الکی نمیدم که با یکی فن بوی بازی درارم بگم 360 بهتر بد اون بگه PS3 بهتره و از این حزفا خیلی از تاپیکای همین سایتو هم همین فن ها کاملا منحرف کردن .میشینن نیم ساعت بحت عملی و علمی و 3 هسته ایو 8 هسته ای میکنن تاپیک میره جلو به به همه هم گیر میدن.

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
سلام
نه بابا نسخه کف رفته کجا بوده ؟!
خودم باسش نصب کردم. با همین نسخه همه DNA رو پر کردم هر کاری بوده کردم البته به غیر از Additional memories چون بیکار نبودم صد تا پرچم جمع کنم!!:cool:
اگه منظورت پچ که من ندیدم توش چیزی از صدا نوشته باشه.
جالبه که اینجا فقط به تعداد پست نگاه میکنن و اگه کم باشه فک میکنن هیچی سرت نمیشه ...
جالبه که این چهارمین ID من تو این سایت تو 2 سال گزشتس ولی اون سه تای دیگه به علت ندادن پست بن شد چون بدون دادن پست جوابمو میگرفتم.
چون من تو هیچ بحثی شرکت نمیکنم که تعداد پست هام بره بالا 50 تا پست الکی نمیدم که با یکی فن بوی بازی درارم بگم 360 بهتر بد اون بگه PS3 بهتره و از این حزفا خیلی از تاپیکای همین سایتو هم همین فن ها کاملا منحرف کردن .میشینن نیم ساعت بحت عملی و علمی و 3 هسته ایو 8 هسته ای میکنن تاپیک میره جلو به به همه هم گیر میدن.
آهان راست میگی اون نرم افزار واسه بزرگ کردن صفحه بود.
با نظر شما هم کاملا موافقم . اینجا فقط به تعداد پست نگاه میکنند.
واسه ی صدا Run...رو باز کن بعد بنویس dxdiagبعدش برو تو قسمت صدا احتمالا اونجا یه مشکلی هست.

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا میگم تو این بازی نمیشه سیو کرد اخه من الان که بازی میکردم تو اورشلیم بودم بعد هم که از بازی بیرون اومدم رفتم دوباره بازی کنم از پیش المعلم سر دراورده بودم ولی سیوام پاک نشده بود یعنی ماموریت هام تا جایی که انجام دادم بود ولی بجای اورشلیم از پیش المعلم سر دراوردم :confused:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
اقا میگم تو این بازی نمیشه سیو کرد اخه من الان که بازی میکردم تو اورشلیم بودم بعد هم که از بازی بیرون اومدم رفتم دوباره بازی کنم از پیش المعلم سر دراورده بودم ولی سیوام پاک نشده بود یعنی ماموریت هام تا جایی که انجام دادم بود ولی بجای اورشلیم از پیش المعلم سر دراوردم :confused:
روی مموری کلیک کردی یا کانتینیو رو زدی؟؟؟؟؟؟

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
continue رو زدم :blushing: ولی بازم .....
آخه مگه میشه؟؟؟؟؟یه سوال تو بازی رو تموم کردی؟؟؟؟؟اگر بازی تموم بشه و بخواهید مموری ها رو دوباره اجرا کنید تا هرجا که برید بعد از بازی بیاین بیرون از پیش العلم میاره.ولی اینجوری دیگه خیلی جالبه!!!!/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر