Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
سلام.
آقا من با برادر خودم
78.gif
Dj-mjجان بد صحبت کردم ازش هم معذرت میخوام.
ولی هرکدو متون که بازی رو تموم کردید برید به مموری بلاک6 اونجایی که رابرت دی سابل رو میخواستیم بکشیم و یکی دیگه رو تو قبرستان(عزاداری مجدالدین)گذاشته بودند. وقتی میخواستید ماموریت انجام بدید اگر همه ی ویو پوینت ها رو میدید یک قسمت روی نقشه مشخص میشد(عکس اون چاقو که یه دستمون وصله یا Hidden Blade) میرفتیم پیش یارو . خودش میگفتش که: سلام الطیر. من باید تمپلار های وحشی در این شهر به هر تعدادی که میتونم بکشم ولی من میترسم و ...یه سری از این شرو ور ها که میگند.حالا انصافا این ها تمپلار نیستند؟؟؟؟؟؟؟؟اگر نیستند بگید تا من هم یه چیزی یاد بگیرم .
با اجازه.
213.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
آقا هرچی زحمت کشیدیم بر بد رفت
یکی پروفایل بازی رو زحمت کشیده و پاک کرده
من تا جایی رفته بودم که مامور کشتن یکی هستم که خانوم هم هست !
از سربازهای مسیحی که در قسمت مسلمان نشین هم هست
حالا باید از اول برم و سیو هر کسی یه جوره یا میشه از همون جا ادامه بدم/؟

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان من گیر کردم! ما رفیتم رابرت رو بکشیم...سرویس شدیم تا بکشیمش...بعد دیدیم زهی خیال باطل طرف زرنگ تر از این حرفاست .زن گذاشته جای خودش! ما هم به آبچی گفتیم برو کاریت نداریم..ما با ضعیفه جماعت طرف نمیشیم...بعد با هزاران دردسر فرار کردیم..اومدیم پیش همون داداشی که یه دست نداره...گفت برگرد مسایف..گفتیم نمیشه داداش دست خالی برگردیم حسابمون این دفعه دیگه پاکه...داداشمون هم نه گذاشت و نه برداشت گفت..خب برو دنبال رابرت بگرد دوباره....گفتیم ای بابا...خلاصه روز از نو روزی از نو...رفتیم تو شهر..اما نمیدونیم این رابرت کجا قایم شده..رو نقشه که چشمک میزنه از شهر خارج شو...برو توی KINGDOM ...اینجوریه؟...البته نزدیک دزوازه هم یه جایی بود نمیذاشتن من برم..با اون کشیش ها رفتم داخل...یه ساختمون هست..میری بالاش صدای ناله میاد از توش...ولی جایی نداره بریم داخلش..حالا رابزت اینجاست؟ یا برم از شهر بیرون؟...سرم درد گرفت از بس گشتم.

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
دوستان من گیر کردم! ما رفیتم رابرت رو بکشیم...سرویس شدیم تا بکشیمش...بعد دیدیم زهی خیال باطل طرف زرنگ تر از این حرفاست .زن گذاشته جای خودش! ما هم به آبچی گفتیم برو کاریت نداریم..ما با ضعیفه جماعت طرف نمیشیم...بعد با هزاران دردسر فرار کردیم..اومدیم پیش همون داداشی که یه دست نداره...گفت برگرد مسایف..گفتیم نمیشه داداش دست خالی برگردیم حسابمون این دفعه دیگه پاکه...داداشمون هم نه گذاشت و نه برداشت گفت..خب برو دنبال رابرت بگرد دوباره....گفتیم ای بابا...خلاصه روز از نو روزی از نو...رفتیم تو شهر..اما نمیدونیم این رابرت کجا قایم شده..رو نقشه که چشمک میزنه از شهر خارج شو...برو توی KINGDOM ...اینجوریه؟...البته نزدیک دزوازه هم یه جایی بود نمیذاشتن من برم..با اون کشیش ها رفتم داخل...یه ساختمون هست..میری بالاش صدای ناله میاد از توش...ولی جایی نداره بریم داخلش..حالا رابزت اینجاست؟ یا برم از شهر بیرون؟...سرم درد گرفت از بس گشتم.
باید بری Kingdomو پس از سرویس شدن های متوالی(بکش بکش) برسی به Arsuf(فکرکنم)
بعدش دوباره سرویس میشی از بس آدم می کشی.بعد میری با ریچارد حرف میزنی . بعدش یه سری تمپلار(امیدوارم دوباره جنجال تو تایپیک به پا نشه)رو میکشی بعد رابرت میاد و ... .
اومدیم پیش همون داداشی که یه دست نداره.
اسمش ملک است.

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
سلام
آقا هرچی زحمت کشیدیم بر بد رفت
یکی پروفایل بازی رو زحمت کشیده و پاک کرده
من تا جایی رفته بودم که مامور کشتن یکی هستم که خانوم هم هست !
از سربازهای مسیحی که در قسمت مسلمان نشین هم هست
حالا باید از اول برم و سیو هر کسی یه جوره یا میشه از همون جا ادامه بدم/؟
میتونی از Shadmehr-mجان عزیز در خواست کنی سیوش رو بهتون بده.
سیو هم باید از Application Data در ویندوز برداشت.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
تو مموری بلاک 4 باید چه کنی؟
وقتی پیش اون یارو پیر مرد رفتم یه سری چرت و پرت گفت
بعدش میگه باید بری کیگندوم
اونجا میرم میگه باید بری به 3 شهر اورشلیم و اون دوتای دیگه چین ماه داره و...
اما توی هیچکدوم از این شهرها ماموریتی ندارم
چه کار کنم؟

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان من رسیدم به رابرت...نمیشه...هر کاری میکنم نمیشه....رابرت و دوستانش خیلی قوین...نهایت می تونم اونقدر بکشم که سه تاشون بمونن...اون ریچارد هم که عین بز نگاه میکنه فقط...چه کار کنم من...دستم شکست از بس جنگیدم...اون لباس سفیداش خیلی قوین...خود رابرت هم رو که نگو....منی که توی راه 15 تا سرباز رو با هم کشتم در حالی که هر 15 تا دورم کرده بودن!..حالا موندم! یعنی میخوام بگم تو جنگ ضعیف نیستم..ولی اینجا هر جوری بگی نمیشه جونت تموم میشه لامصب... راهی نداره؟ لمی چیزی..

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
باید بری Kingdomو پس از سرویس شدن های متوالی(بکش بکش) برسی به Arsuf(فکرکنم)
بعدش دوباره سرویس میشی از بس آدم می کشی.بعد میری با ریچارد حرف میزنی . بعدش یه سری تمپلار(امیدوارم دوباره جنجال تو تایپیک به پا نشه)رو میکشی بعد رابرت میاد و ... .

اسمش ملک است.

کاش بعدش میومد! رابرت هم با اوناست! :(

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
تو مموری بلاک 4 باید چه کنی؟
وقتی پیش اون یارو پیر مرد رفتم یه سری چرت و پرت گفت
بعدش میگه باید بری کیگندوم
اونجا میرم میگه باید بری به 3 شهر اورشلیم و اون دوتای دیگه چین ماه داره و...
اما توی هیچکدوم از این شهرها ماموریتی ندارم
چه کار کنم؟
عزیزم ، برو روی نقشه بعد عکس عقاب رو انتخاب کن . وقتی همه View Point(عقاب)ها رو دیدی ما موریت ها دانه دانه برات باز میشوند. وقتی که سه تا ماموریت رو انجام دادی برئ روی عکس آتیش (Breau Leader) ببخشید خیلی ایتدایی با شما صحبت کردم.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
دوستان من رسیدم به رابرت...نمیشه...هر کاری میکنم نمیشه....رابرت و دوستانش خیلی قوین...نهایت می تونم اونقدر بکشم که سه تاشون بمونن...اون ریچارد هم که عین بز نگاه میکنه فقط...چه کار کنم من...دستم شکست از بس جنگیدم...اون لباس سفیداش خیلی قوین...خود رابرت هم رو که نگو....منی که توی راه 15 تا سرباز رو با هم کشتم در حالی که هر 15 تا دورم کرده بودن!..حالا موندم! یعنی میخوام بگم تو جنگ ضعیف نیستم..ولی اینجا هر جوری بگی نمیشه جونت تموم میشه لامصب... راهی نداره؟ لمی چیزی..
خوب میتونی از Counter Kill ویا Dodgeاستفاده کنی. Dodgeخیلی موثره . تازه رابرت رو که راحت میشه کشت . وقتی افتاد سریع هیدن بلیدت رو (Hidden Blade) که با دکمه ی دو میاد انتخاب کن و بعد بزن رابرت رو باهاش حتی میتونی با هیدن بلید هم باهاش بجنگی(با استفاده از Counter kill) یه راه دیگه هم برای کشتن رابرت دی سابل وجود داره اونم Grab کردنشه البته اگه از Grab Break استفاده نکند . یه راه دیگه هم هست صد درصد رابرت شما را Grab میکند اونجا میتونی از Grab Break استفاده کنی و همین که افتاد از هیدن بلیدت استفاده کنی.
فک درد گرفتم
229.gif

علی جان ایشالله بازی رو تموم کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر