Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
آقای عزیز من توضیحی مختصر درباره کرک این بازی دادم که دوستان لطف کردن و اون قسمت رو پاک کردن اول اینکه بارها متذکر شدیم که این کرک شاید 100% سالم نباشه که این را هم پاک کردن و ضمنا توضیحی دادم در رابطه با اینکه یکی از فایلها با کرک این بازی مشکل داره (کرش میکنه و ضمن اینکه وزژن روسی این بازی سالم هستش و کارمیکنه حالا ما اون فایلی که سالمه از روی ورژن روسی برداشته ایم و روی اینگلیسیش گزاشتیم و زبانش هم همان انگلیسی هستش ( این را هم توضیح دادیم ولی متاسفانه پاکش کردن) اگر خواستی چندتا منبع خارجی بگم تا ببینی انها هم اینکار و کرده اند یا نه.
بدینوسیله به اطلاع کلیه گیمرهای عزیز میرسانیم که ما نه ادعای داریم و نه کرک ساز هستیم فقط قصدمون اینه که بتونیم این بازی را راه بندازیم تا همه استفاده کنند .حالا اگر موفق شدیم که فبها و اگر هم نشدیم که شما بزرگواران به بزرگی خودتان ببخشید.....

من نمیدونم شما فکر کردی با دسته‌ی کورا طرفی اینجا؟؟

اگه با کپی کردن فایل مربوطه از نسخه‌ی روسی به نسخه‌ی انگلیسی مشکل حل میشد ملت مرض دارن که 2 روزه دارن در مورد راه حلش بحث میکنن؟؟

همونطور که قبلا هم گفتم هنوز 100%‌ مشخص نشده که اصلا مشکل از کجاس. حالا نمیدونم شما چجوری کرک سالم رو پیدا کردی!

شما توی حرفای خودتم تناقض وجود داره! اول اومدی نوشتی کرک سالم رو پیدا کردیم و از اون مرحله هم رده شده و فلان

بعد اومدی نوشتی برین فایل مربوط به نسخه‌ی روسی رو از توی نت پیدا کنین جایگزین کنین درست میشه!

در حالی که اگر با جایگزین کردن اون فایل مشکل حل میشد الان همه‌ی بحثا تموم شده بود در مورد این بازی و همه داشتن بازی میکردن

تنها نتیجه‌ای که میشه گرفت اینه که شما نه کرک جدیدی برای این بازی پیدا کردین (اصلا کرک جدیدی وجود نداره که بخواین پیدا کنین) و نه حتی فایل مربوط به نسخه‌ی روسی رو توی نسخه‌ی انلگیسی جایگزین کردین! چون اگه اینکارو کرده بودین نمیومدین اینجا بگین تست کردیم و مشکل حل شد!! چون با این کار مشکل حل نمیشه

آخه بن میشم

میخوای بنویسم رو کاغذ امضا کنم برات ایمیل کنم که بن نمیشی؟ :D

eshqami

کاربر سایت
Dec 17, 2007
81
این همه توضیحی که من دادم فکر کردی دارم قصه تعریف می‌کنم؟
همه‌ی دنیا آویزون موندن که چجوری اون مرحله رو رد کنن اونوقت تکین رفته کرک سالم پیدا کرده؟؟ چجوریه که فقط تکین به کرک سالم دسترسی داره؟‌ نکنه اول برای تست به تکین ایمیل میکنن کرک‌هارو وقتی تکین تائید کردن منتشر میشه تو نت؟؟
سلام ميشه بگين كدوم مرحله يه عكس بزارين

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مطمئن باشید سورس بازی مشکل داره،اگه مشکل کرک بود تا الان که 4 روز گذشته یه fix واسش اومده بود!

هر کسی هم از راه رسید حرفی زد حرفش رو باور نکنید! جالبه نمردیم معنی Save و crack هم فهمیدیم :D

- اینم یه بنده خدائی گفته, منم بدون شرح پست میکنم. بی احترامی نباشه, منظورش به ما نیستا ;)
مطئنی منظورش با ما نیست؟ :D چون احساس میکنم دقیقا به ما گفته :D هی میگم بیا مصطفی اریجینال بخریم بگو نه!

ولی در کل اگه کار یوبی بود شدیدا داره میخنده به ما!! :D

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
3 تا راه بیشتر برای حل مسئله اورشلیم وجود نداره
1- نسخه روسیشو بازی کنید
2- فایل DataPC_Jerusalem.forge روسی رو جایگزین فایل DataPC_Jerusalem.forge انگلیسی کنید که در این صورت بازی کراش میکنه
3 - دو هفته دیگه صبر کنید

زنده باشید

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
آقا من دارم با سیستم زیر بازی رو با کفیت بالا اجرا می کنم و تو مرحله اورشلیم هم مشکلی نداشتم
cpu:amd athlon 3000+ 64
graphic:7600 gs
ram:2 gig OCZ

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
من نمیدونم اورشلیم کجا میشه(:cheesygri) ولی اونجایی که باید از بالای اون ساختمون بپریم پایین و وقتی تو toturial اش یاد میده چه جوری بپریم پایین توتوریال اش دیگه نمیره(:confused:)

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
دوست عزیز مطمئنی که مشکلی نداشت یعنی وقتی میخواستی وارد شهر اورشلیم بشی گیر نکرد؟ مطمئنی شهری که رفتی اورشلیم بود؟ اسمش رو خوندی؟ خوب اگه واقعا مشکلی نداشتی بگو از چه شرکتی گرفتی ثبلا هم بعضی گفته بودن نسخه ها ما که ماله فلان شرکت هست مشکل نداره ولی من تا امروز 8 هزار تومن این بازی رو خردیم ماله 4 شرکت مختلف که البته یکی تکراری بود ماله وست بود یعنی یه شرکت از رو وست کپی زده بود...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من نمیدونم اورشلیم کجا میشه(:cheesygri) ولی اونجایی که باید از بالای اون ساختمون بپریم پایین و وقتی تو toturial اش یاد میده چه جوری بپریم پایین توتوریال اش دیگه نمیره(:confused:)
نقشه رو بزنی اسم هر شهر رو گفته...

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
آقا من دارم با سیستم زیر بازی رو با کفیت بالا اجرا می کنم و تو مرحله اورشلیم هم مشکلی نداشتم
cpu:amd athlon 3000+ 64
graphic:7600 gs
ram:2 gig OCZ

دوست عزیز مطمئنی که مشکلی نداشت یعنی وقتی میخواستی وارد شهر اورشلیم بشی گیر نکرد؟ مطمئنی شهری که رفتی اورشلیم بود؟ اسمش رو خوندی؟ خوب اگه واقعا مشکلی نداشتی بگو از چه شرکتی گرفتی ثبلا هم بعضی گفته بودن نسخه ها ما که ماله فلان شرکت هست مشکل نداره ولی من تا امروز 8 هزار تومن این بازی رو خردیم ماله 4 شرکت مختلف که البته یکی تکراری بود ماله وست بود یعنی یه شرکت از رو وست کپی زده بود...

در ضمن قدرت سیستم من دوبرابره ماله شما هست

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
اقا بالاخره مشکل داره یا نه یعنی توی همه ی سیستمها مشکل داره ؟؟؟ بگیرم یا نه !!!
نه نه نگیر فعلا واگرنه پولتو میریزی اب جوب منم مال 4 تا شزکت گرفتم بچه کرک بازی مشکل نداری فایل مرحله اورشلیم مشکل داره

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
من براتون نسخه روسی رو میذارم هر کی اینترنت پرسرعت داره و به زبان روسی حساس نیست میتونه بگیره

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من اگه ADSL داشتم در دانلود کردن این نسخه لحظه ای درنگ نمی کردم حداقل تا درست شدن نسخه انگلیسی سرگرم میشدم
ولی یه سوال اگه یوبی عمدا این نسخه ی مشکل دارو لو داده پس چرا برای روسیشم این مشکل وجود نداره نکنه یوبی با روسی ها یه سر و سری داره؟:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر