Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فکر نکنم این طور باشه ! چون دیزموند از نوادگان الطیر است;)
چه ربطی داشت؟؟؟ الطیر وقتی وارد هر یک از قلاع( جمع قلعه) اهل باطن میشده برای ارشاد و تبدیل به یک فدایی مطلق باید مقطوع النسل میشد...1 روز بعد از ورود ;)
حالا اینم به نظرم یکی از اشکالات بازی هست...چون هیچ یک از فدایی ها زن و بچه نداشتن و بعد از مقطوع النسل شدن طبیعتا نمیتونستن ازدواج کنن و بچه دار بشن ;)
تو کیش باطن هم هر کسی فدایی میشده باید مجرد باشه...چون بعد از ازدواج افراد تو فرقه باطنیه تو رده رفقاء قرار میگرفته و چون زن و بچه داشته نمیتونسته فدایی مطلق بشه.;)

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
فکر نکنم این طور باشه ! چون دیزموند از نوادگان الطیر است;).
راستی نسخه pc با کنسول فرق داره . اگه فرق نداره مال pc شو دیگه نخرم.

من نسخه 360 رو نگرفتم تا نسخه PC بیاد . فرقی نداره ولی من با PC ش بیشتر حال میکنم.;)

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
من نسخه 360 رو نگرفتم تا نسخه PC بیاد . فرقی نداره ولی من با PC ش بیشتر حال میکنم.;)
اتفاقا خیلی فرق داره. تو نسخه XBOX360 آدم اعصابش خوردمیشد در وسط های بازی دستگاه هنگ میکرد اما تو نسخه PC بسیاری از این BUG ها رفع شده. حالا نمیدونم چطوری میگی فرقی نداره؟
(اینم بگم من این بازی رو با دستگاه یه کسی انجام دادم خودم ندارم!)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اتفاقا خیلی فرق داره. تو نسخه XBOX360 آدم اعصابش خوردمیشد در وسط های بازی دستگاه هنگ میکرد اما تو نسخه PC بسیاری از این BUG ها رفع شده. حالا نمیدونم چطوری میگی فرقی نداره؟
(اینم بگم من این بازی رو با دستگاه یه کسی انجام دادم خودم ندارم!)
فقط تو مراحل اخر بازی روی کنسول بعضی بچه ها تصویر1-2ثانیه فریز میشد که بعد کاشف به عمل اومد که مربوط به درست رایت نکردن بوده (من ازیکی ازفروشنده ها پرسیدم);)

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
ببخشید که وسط بحث شیرینتون می پرم ولی به دوستان پیشنهاد می کنم کتاب بخونید چون خیلی مسایل براتون روشن میشه
منم با Dj-Mj موافقم چون موقعه که یه فدایی خودشو مقطوع النسل می کنه چه جوری می تونه نوه داشته باشه حالا چه برسه به نوادگان بعدم بازی از روی کتاب اقباس کرده و این بازی رو ساخته چون خیلی از چیزا با عقل جور در نمیاد مثلآ حسن صباح دشمن خونی عرب ها چه جوری بعد الطیر عرب از آب در میاد>؟؟؟؟؟
بعد هم برای اینکه بازی رو وارد حاشینه نکنن به جای مقطوع النسل گفتن انگشتشو قطع کرد :cheesygri
در کل تفاوت بین کتاب زیاده که اینجا جای بحث نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر