Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
درسته كه بعضيا ميگن اين بازي خسته كننده ميشه بعد از يه مدت!!!!?
يعني چه قد بايد صبركرد تا بياد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
جواتی گوش کن اگه یه خبر بده دیگه بدی میام تهران آدرستو پیدا میکنم بعدش ترورت میکنم:biggrin1:
احتمالا اینا یه سیاستییو دنبال میکنن که اینطوری دارن این بازیاشونو با اینکه حاضر هستن هی بهشون تاخیر میزنن

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خو به من چه ؟ :D

احتمالا اینا یه سیاستییو دنبال میکنن که اینطوری دارن این بازیاشونو با اینکه حاضر هستن هی بهشون تاخیر میزنن
سیاست کثیفی هست.حالا اگه نمیدونی واست میگم.تنها علت تاخیر واسه اینه که فروش بازی روی کنسول ها به حداکثر برسه.یعنی دیگه رس ِش رو بکشن رو کنسول بعد واسه pc بیاد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوست عزیز میای اینجا اصلا یه نیگاه به پستها میکنی؟
یوبی که فکر نمیکنم چیز خاصی گفته باشه ولی
اینو بخون که جواد نوشته
تنها علت تاخیر واسه اینه که فروش بازی روی کنسول ها به حداکثر برسه.یعنی دیگه رس ِش رو بکشن رو کنسول بعد واسه pc بیاد
البته من فکر میکنم این تنها دلیل نیست و میتونه یه دلیل دیگه هم داشته باشه اونم رفع باگهای فراوان بازی هست

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من سرمو میزنم اگه این بازی تا 29 اسفند اومد
شما زحمت بکش نکن این کار خوشحال رو،میدونی چرا؟ چون بازی تو مایه های آخر فروردین عرضه میشه.دلت رو به اون تاریخ عرضه های سر کاری uk و Au خوش نکن.

البته من فکر میکنم این تنها دلیل نیست و میتونه یه دلیل دیگه هم داشته باشه اونم رفع باگهای فراوان بازی هست
البته باید بگم نه تنها منتظر رفع شدن باگ ها نباشید بلکه منتظر زیاد تر شدنش هم باشید،چون تجربه ثابت کرده بازی که از کنسول رو pc پورت میشه همیشه درصد خیلی زیادی بیشتر مشکل داره نسبت به نسخه کنسولی.
با توجه به اینکه یوبی سافت در کارنامه خودش در پورت کردن بازی از روی کنسول به pc بازی ای همچون Splinter cell DA رو داره که واقعا از لحاظ باگ یه شاهکار محسوب میشه.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
797
نام
behrooz
البته باید بگم نه تنها منتظر رفع شدن باگ ها نباشید بلکه منتظر زیاد تر شدنش هم باشید،چون تجربه ثابت کرده بازی که از کنسول رو pc پورت میشه همیشه درصد خیلی زیادی بیشتر مشکل داره نسبت به نسخه کنسولی.

مگه بازی پورت شده هست که میگید از کنسول روی pc پورت شده تاریخ عرضه بازی برای ps3 و xbox و pc در ابتدا یکی بود:confused::confused::confused:نمیدونم شاید حرف شما درست باشه:)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مگه بازی پورت شده هست که میگید از کنسول روی pc پورت شده تاریخ عرضه بازی برای ps3 و xbox و pc در ابتدا یکی بود:confused::confused::confused:نمیدونم شاید حرف شما درست باشه:)
نه بابا lead platform اصلا pc بوده! :laughing:
عزیز شما یه کم اخبار رو دنبال کنی اعلام شده lead platform بازی x360 بوده یعنی pc و Ps3 هر دو نسخه پورت شده خواهند بود! که یکیش یعنی ps3 عرضه شده!

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
البته اینم در نظر داشته باشید که چهار نوع روش بازجویی جدید هم به بازی اضافه شده!
منظورم اینه که Ubi بیکار هم ننشسته.
ولی اگر دیدید که بازی سیستم پائینی میخواد مطمئن باشید بازی پر از باگه ولی اگر سیستم بالایی مورد نیاز بود اونوقت شاید یه کم باگ ها رو کم کرده باشن!

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
Defect tracking

ولی اگر دیدید که بازی سیستم پائینی میخواد مطمئن باشید بازی پر از باگه ولی اگر سیستم بالایی مورد نیاز بود اونوقت شاید یه کم باگ ها رو کم کرده باشن!
حالا که با این اطمینان جواب میدید:
ربط باگ و system requirement چیه؟ یعنی وقتی یه باگ رفع بشه سیستم مورد نیاز بالاتر میره؟ صبر کن فکر کنم :biggrin1:
بعد سیستم بالا یعنی چی؟ یعین مینیممش بالا باشه یا توصیه شدش. بعد یعنی یه باگ توی مینیمم ممکنه باشه که توی توصیه شدش نباشه. requirement analyst ی؟
بعد حالا نظرت در مورد این سیستم توی ubisoft solution center چیه؟ بازیش زیاد باگ داره یا کم؟

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
خوب دوستان pc بازي فكر كنم قيد assassins creed رو بايد بزني:biggrin1:د تو فروم سايت ubi هم سوالي درباره ي سيستم مورد نياز بازي بود كه اين در جواب سيستم مورد نياز بازي اين اعلام شده:
Supported OS: Windows XP / Vista (only)
Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)*
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card (5.1 sound card recommended)
DirectX Version: DirectX 10.0 libraries (included on disc)
DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
Hard Drive Space: 8 GB
Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

*Supported Video Cards at Time of Release:
ATI RADEON X1600* / 1650*-1950 / HD 2000 / 3000 series
NVIDIA GeForce 6800* / 7 / 8 / 9 series
*PCI Express only supported

بعد در اول جوب هم امده:
n order to play this game properly, your PC MUST meet or exceed these minimum requirements:
يعني براي اين كه اين بازي رو خوب اجرا كنيد سيستم شما بايد حداقل سيستم زير باشه نه كمتر!!!
اينم لينك
البته از mox1x2 هم به خاطر لينك فروم تشكر مي كنم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
همه چیزش تو سیستم من موجوده غیر از Cpu :D البته چون سیستم من واسه 2.5 سال پیشه cpu دو هسته ای توش موجود نیست :D در کل همچین سیستم خفنی نیست که کسی همچین سیستمی نداشته باشه! اینکه می خواهد بعد از عید عرضه بشه فوقش اگه رو single core اجرا نشه 2 ماه دیگه هم صبر میکنم اول تابستون سیستم جدید رو بستیم بسی فاز ببریم ازش :D

در کل AC جلوی Crysis عددی نیست از لحاظ گرافیک و فیزیک و کسی که تونسته با یک سیستم معمولی crysis رو اجرا کنه به نظر من باید بتونه اینو هم اجرا کنه! مگه اینکه واقعا یوبی دوست نداشته باشه بازی رو برای pc های ضعیف تر هم omtimize کنه! که مطمئنا به فروش بازی لطمه میزنه این اینجور سیستم درخواستی!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر